Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kami050

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kami050

  1. Witam wszytskich , wczoraj odkrecalem listwe dolną w mojej audi a4 b6 pod drzwiami aby ja pomalowac i niestety ale jedna srubka za nic nie chce sie odkrecic , probowalem wd40 , stukalem w srubokret ,uzywalem roznych srobokretow i nic z tego ,srubka co ciekawe rusza sie delikatnie w prawo i w lewo , jesli macie jakies malo inwazyjne srodki aby nic nie uszkodzic to prosze o rade , z góry dzieki za odpowiedz:) PS jesli moge zapytac o cos innego to wiecie moze jak nazywa sie ta guma polozona dookola rantu drzwi ,ktora zabezpiecza przed korozja i czy ja da sie dokupic zdjecia srubki w zalaczniku : http://s11.postimg.org/c9qinivk3/asdas.png http://s17.postimg.org/jiy13tdcv/sss.png ---------- Post dopisany 16-08-2013 at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2013 at 21:23 ---------- koledzy pomozcie ...
  2. ja mu oddalem sciagniety zderzak z samochodu i zorientowalem sie ze jest inny odcien juz po zalozeniu i wyjeschaniu z garazu gdyz w garazu nie bylo tego widac i czy teraz znow trzeba bedzie go sciagac czy mozna po prostu na aucie go malnac? bo to tylko gora jest ,dol jest czarny
  3. no nie cieniowal ale wczesniej byl tez malowany u niego po lekkim przerysowaniu i byl ok...
  4. Witam , ostatnio oddalem do pomalowania zderzak tylny w moim a4 b6 avant w kolorze srebrnym LY7W i niestety ale po montazu zderzaka kolor sie znacznie rozni ,tzn jest dosc ciemniejszy od reszty ( klapa i blotniki) co troche bije po oczach i nie wiem co z tym zrobic , czy lakiernik uzna reklamacje... prosze o porade
  5. Panowie czy tak wyglada to sprzeglo od alternatora : SPRZĘGŁO ALTERNATORA ROLKA VW GOLF IV 1.9TDI (3338413326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? bo w sklepie nie wiedza co mi srzedac bo mowia ze jest jakas rolka na alternatorze i sprzeglo a to sa rozne elementy...
  6. no wlasnie sprawdzilem i sie tak zatrzymuje ,ze jak silnik juz zgasnie to obraca sie w miejscu raz w lewo raz w prawo moze przez dwie sekundy a nie dookola , wiec pewnie to jest to a czy dam rade sam to wymienic ? nie wsytarczy sciagnac paska z tego tylko sprzegielka naciagajac tylko napinacz a nie wyjmowac caly pasek i jakos to wykrecic ? prosze o rade...
  7. a jak sprawdzic to sprzegielko?
  8. Panowie mam zalozony pasek nowy conti wymienieony w ubiegla sobote i po dniu zaczelo cos jakby wyc delikatnie pod maska , dzis zrobilem trase 300km i wyje niemilosernie podczas ruszania ,czasem na postoju i zawsze podczas normalnego przyspieszania do predkosci 50km/h , panowie co to moze byc?
  9. dzis wymienilem pasek i jest rewelacja ,piszczenie ustalo , stary pasek byl od wewnatrz wszedzie popekany wiec stawiam ze byla to wina paska ---------- Post dopisany 16-07-2013 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 16:43 ---------- i nic dalej lipa.. pasek nowy conti wymienieony w ubiegla sobote i po dniu zaczelo cos jakby wyc delikatnie pod maska , dzis zrobilem trase 300km i wyje niemilosernie podczas ruszania ,czasem na postoju i zawsze podczas normalnego przyspieszania do predkosci 50km/h , panowie co to moze byc?
  10. Panowie przypomnialem sobie ,ze rok temu dolalem do zbiorniczka plynu wspomagania troszke plynu ale syntetycznego zamiast mineralnego (taki chyba byl oryginalnie) ,nie dolalem go wiele , po prostu wydawalo mi sie ,ze troszke go brakowalo i taki mi sprzedano w sklepie a rodzaju jaki ma byc przeczytalem tutaj na forum juz po fakcie i mam pytanie czy ta dolewka nieszczesna mogla cos uszkodzic w ukladzie wspomagania? u mnie piszczenie wystepuje tylko na skreconych kolach i tylko na rozgrzanym silniku ...
  11. Witam serdecznie , ostatnio zauwazylem po sciagnieciu tylnych kol znaczną korozje zawieszenia ,ktora ciagle sie rozprzestrzenia i w zwiazku z tym mam do was pytanie czym najlepiej bedzie usunac ta rdze ( wiertarka i jakies scierniwo) i jakim srodkiem to zabezpieczyc zeby bylo na dlugie lata , dzieki za wszelka pomoc
  12. a moglibyscie mi koledzy dokladnie napisac jak sciagnac pasek od klimy i alternatora , gdzie po prostu sa te napinacze albo wyslac jakas fotke? bylbym wdzieczny
  13. teraz mam zrobione na tym oleju 79 tys casrtol egde 5w30, od nowosci byl lany tylko ten olej , powinieniem wymienic go przy 75 tys ale czasu brak ... to juz bedzie 5 wymiana i zastosuje motula , zuzycia brak , sprawdzalem i nie chlapal az tak ,ze przed wymiana musialem dolewac
  14. a powiedzcie mi jeszcze koledzy czy wymiana paska alternatora jest trudną operacja do zrobienia i jak sie do tego zabrac oraz czy trzeba sciagac zderzak do jego wymiany , mam a4 b6 tdi 130KM 2001r
  15. Witam wszystkich , ptrzeczytałem wątek odośnie stosowania olejów w silnikach z pd tdi , teraz jezdze na oleju castrol edge 5w30( audi a4 b6 2001r 1.9 tdi 130km pd) i zbliza mi sie okres wymiany oleju, wiec chcialbym was zapytac czy kupic dalej olej castrola czy wymienic polecony na portalu oleju motula 505.01 , czy bedzie roznica w smarowaniu oraz w pracy silnika , wielkie dzieki za dopowiedz
  16. a powiedz mi kolego ,czy to mogłlo sie stac w wyniku brawurowej jazdy ,gdyz stalo sie to po tym jak pozyczylem bratu samochod na dwa tygodnie ...
  17. Ja tez , wlasnie mam ten problem , napelnym skrecie tak przy lewym jak i prawym kole cos piszczy oraz po odpaleniu na zimnym silniku przez ok pol minuty i pozniej ustaje , panowie co to dokladnie moze byc , pasek alternatora byl wymieniany na continentala dokladnie 3 lata temu , to bylo robione profilaktycznie po kupnie samochodu , czy wystarczy np naciagnac sam pasek?
  18. a nie jest to dzwiek podczas odpuszczania pedaly gazu?
  19. przesmarowalem wewnatrz samochodu elementy ruchome sprzegla oraz na kanale pod samochodem , dalej to samo... kurcze co to moze byc... mam jeszcze taki problem ze jadac na 2 lub 3 biegu i odpuszczejac pedal gazu slychac jakis delikatny metaliczny odglos pochodzacy od silnika , koledzy co to moze byc? jak jade na wlaczonym nawiewie i radiu to go nie slychac
  20. ten plyn co kupilem zawiera jakis chlorek sodowy , a powie mi ktos jak to zabezpeiczyc?;p
  21. Hej wszytskim , chce umyc silnik w moim aucie ,kupile, taki srodek bo na forach polecali : Autoland SPEC - do czyszczenia silnika 700ml (3189676337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , powiedzcie mi czy to dobry srodek oraz co moge nim spryskac ( weze , silnik jasna sprawa, plastiki itp . lakierowane elementy pod maska i spod maski ) , oraz was poprosic o to abyscie np w paincie zaznaczyli mi na zdjeciu zalaczonym ponizej co mam zakryc folia , robie to pierwszy raz dlatego chcialbym to zrobic dobrze.. z gory dzieki za wszelka pomoc
  22. Witam wszystkich , nie wiedziałem za bardzo w jakim dziale to umieścic ,gdyż to nieco nietypowy problem a dokladnie chodzi o to ,ze przy naciskaniu pedału sprzegła ( bez znaczenia czy auto jest uruchomione czy nie) czuc i slychac jakies skrzypienie , jakby cos o siebie tarlo , nie przeszkadza to w jezdzie ale jest troche irytujace, psykalem tam na ta sprezynke pod pedalem sprzegla jakims srodkiem smarujacym ale nie za bardzo pomoglo , sprzeglo dziala prawidlowo , nie wiem od czego zacczac naprawe tego , wystapilo to nagle , prosze o rade za kazda z góry dzieki
  23. witam ,chce was zapytac jak sie wymienia blotnik przedni lewy w audi a4 b6 , czy musze jakos odginac zderzak na dole i ta listwe pod drzwiami , sam nie wiem ,wiec prosze was o pomoc bo nie chce nic uszkodzic , z gory dzieki[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 22:22_________________________________________________prosze was koledzy pomozcie mi
  24. to co szanowny kolego musze zrobic aby zalatwic ten problem na zawsze , jakiego silikonu uzyc oraz gdzie i jak go umiescic ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.