Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kami050

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kami050

  1. a w jaki sposob Panowie mam je doprowadzic do ladu?
  2. Witam was forumowicze, ostatnim czasem ok miesiąc temu przymarzl mi hamulec ręczny, niestety zauwazylem to po przejechaniu 5km jak poczulem przypalona tarczę hamulcową, teraz ręczny jest taki, ze nawet jak zaciągnę go na maxa to auto swobodnie rusza. Proszę was o pomoc w jaki sposób go podciągnąć, dodam, że linki hamulcowe były wymieniane 3 lata temu natomiast klocki ok 2 miesiace temu firmy trw i sam to robilem wkrecajac tloczki specjalnie kupionym do tego przyrzadem.
  3. Ja tez wlasnie przymierzam sie do wymiany plynu wspomagania , i chcialbym zapytac Ciebie Madbar o jakich zlaczkach ,ktore trzeba rozpiac mowiles ?
  4. a jesli sa uszkodzone to co teraz zrobic?
  5. a którą w która strone nalezy je naciskać podczas wyciagania?
  6. a moglbys ten poradnik tutaj wrzucic? a co do tego aso to powiedzial mi jeszcze ,zebym do serwisu dzwonil to mi wyjmia to radio ,masakra z nimi... ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- a i którą strona sie wsuwa te wyjamki skosem na zewnatrz czy odwrotnie?
  7. w aso w tarnowie powiedzieli mi ,ze nie sprzedaja takich wyjmaków do radia...
  8. tylko ,ze one jakos dziwnie wchodza do konca a poprawej jakby nie trzymal ,tylko jakie ten kluczyk ma zadania , zagiac blaszke do srodka i wtedy wyjdzie?
  9. Witam i na wstępnie proszę o pomoc ,gdyż nie nie mogę wyjąć mojego radyjka aby podpiac emulator , ok miesiac temu radyjko wyszlo bez problemu takimi wyjmakami : WYJMAKI KLUCZE DO RADIA VW Audi Seat Skoda Ford (3467506988) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , za drugim razem ,gdy chcialem je wyjąć za nic nie pusci z lewej strony od kierowcy , tzn wychodzi na ok 0,5 cm ale pozniej stoi w miejscu jakby cos je blokowalo , probowalem juz roznorakich sposobow (demontaz schowaka pasazera ,oslony pod kierownica oraz demontaz panelu klimatyzacji) i czytalem wsyztskie posty o tym ale nic nie udalo mi sie zdzialac , juz mnie to przerasta i prosze o pomoc ...z góry dziekuje
  10. Witam was , kurcze ja mam podobny problem , nie moglem wyciagnac radia oryginalnymi blaszkami wiec odkrecilem schowek pasazera i schowek pod kierownica i byl bdb dostep od tylu radia aby je wypchac ,lecz niestety ale z lewej strony wyjdzie tylko na 1 cm i dalej nie pusci za nic , od pasazera wychodzi normalnie , prosze was koledzy o jakas pomoc i pomysly jak je wyjac aby nic nie urwac czy porysowac , z gory dzieki...
  11. no nie wiem ,za pol roku napisze jak sprawa wyglada:)
  12. pomalowalem jednak sprayem MOTIPA i powiem wam ,ze wystarczyl na 3 warstwy a koszt 18.50zl polecam
  13. koledzy nie robcie sobie zartow:P
  14. Hej ,chcialbym sie was poradzic czym pomalowac skorodowany tlumik , sprayem termicznym czy moze sprayem z prawie 100% zawartoscia aluminium? , z gory dzieki za pomoc
  15. Panowie jest szansa zeby sciagnac spryskiwacz od kierowcy bez demontazu zderzaka?
  16. czyli wychodzi na to ,ze w audi a4 b6 1.9 TDI 130KM , jedna kratka od pasazera ma byc zaslonieta a druga od kierowcy otwarta tak?
  17. hej,dzis szukalem i znalazlem miernikiem (swiatelko na srubokret) , plus po zaplonie na kostce od przeplywomierza , czy moge tam je podpiac?
  18. panowie skad ten plus wziasc z pod maski w a4 b6?
  19. a co myslicie o podlaczeniu pod alternator? trzeba go odkrecac a audi a4 b6?
  20. nie jestem z wawy , wyslijcie mi koledzy jakies foto tych bezpiecznikow bo jestem zielony w tym temacie...bede bardzo wdzieczny:) ---------- Post dopisany 10-09-2013 at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 20:50 ---------- koledzy pomocy...
  21. Hej , kupilem ostatnio swiatla do jazdy dziennej tzw LED , chcialbym je sam zamontowac i mam do was pytanie ,gdzie znajduje sie pod maska kabel/bezpiecznik do stacyjki bo tam musze podlaczyc jeden kabel a drugi do plusa swiatel postojowych i tez nie wiem za bardzo gdzie on jest... wlacznik automatyczny jest osobno , jesli mozecie to pomozcie , bede bardzo wdzieczny za kazda odpowiedz , moje autko do audi a4 b6
  22. Hej , kupilem ostatnio swiatla do jazdy dziennej tzw LED , chcialbym je sam zamontowac i mam do was pytanie ,gdzie znajduje sie pod maska kabel/bezpiecznik do stacyjki bo tam musze podlaczyc jeden kabel a drugi do plusa swiatel postojowych i tez nie wiem za bardzo gdzie on jest... wlacznik automatyczny jest osobno , jesli mozecie to pomozcie , bede bardzo wdzieczny za kazda odpowiedz , moje autko do audi a4 b6
  23. co to znaczy bez zaslepki?
  24. Hej wszystkim , mam takie pytanko , czy pod kratka zdezraka (zdjecie ponizej ) od strony pasazera powinna byc jakas oslona , pytam gdyz od strony kierowca jakas oslona tam jest a od pasazera nie ma , prosze sprawdzcie jak macie w waszych audiczkach b6 i napiszczcie mi jak takowa jest, jak sie to nazywa i gdzie to dokupie , dzieki wielkie za odpowedz:) http://s2.postimg.org/4j2x1riyh/DSC_0077.jpg
  25. a panowie co jaki czas trzeba ten plyn wymieniac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.