Treść opublikowana przez kami050
-
Słaby hamulec ręczny - jak podciągnąć
a w jaki sposob Panowie mam je doprowadzic do ladu?
-
Słaby hamulec ręczny - jak podciągnąć
Witam was forumowicze, ostatnim czasem ok miesiąc temu przymarzl mi hamulec ręczny, niestety zauwazylem to po przejechaniu 5km jak poczulem przypalona tarczę hamulcową, teraz ręczny jest taki, ze nawet jak zaciągnę go na maxa to auto swobodnie rusza. Proszę was o pomoc w jaki sposób go podciągnąć, dodam, że linki hamulcowe były wymieniane 3 lata temu natomiast klocki ok 2 miesiace temu firmy trw i sam to robilem wkrecajac tloczki specjalnie kupionym do tego przyrzadem.
-
Wymiana płynu do wspomagania A4 B6 B7
Ja tez wlasnie przymierzam sie do wymiany plynu wspomagania , i chcialbym zapytac Ciebie Madbar o jakich zlaczkach ,ktore trzeba rozpiac mowiles ?
-
Duży problem z wyjeciem zakleszczonego radia concert II...
a jesli sa uszkodzone to co teraz zrobic?
-
Duży problem z wyjeciem zakleszczonego radia concert II...
a którą w która strone nalezy je naciskać podczas wyciagania?
-
Duży problem z wyjeciem zakleszczonego radia concert II...
a moglbys ten poradnik tutaj wrzucic? a co do tego aso to powiedzial mi jeszcze ,zebym do serwisu dzwonil to mi wyjmia to radio ,masakra z nimi... ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:32 ---------- a i którą strona sie wsuwa te wyjamki skosem na zewnatrz czy odwrotnie?
-
Duży problem z wyjeciem zakleszczonego radia concert II...
w aso w tarnowie powiedzieli mi ,ze nie sprzedaja takich wyjmaków do radia...
-
Duży problem z wyjeciem zakleszczonego radia concert II...
tylko ,ze one jakos dziwnie wchodza do konca a poprawej jakby nie trzymal ,tylko jakie ten kluczyk ma zadania , zagiac blaszke do srodka i wtedy wyjdzie?
-
Duży problem z wyjeciem zakleszczonego radia concert II...
Witam i na wstępnie proszę o pomoc ,gdyż nie nie mogę wyjąć mojego radyjka aby podpiac emulator , ok miesiac temu radyjko wyszlo bez problemu takimi wyjmakami : WYJMAKI KLUCZE DO RADIA VW Audi Seat Skoda Ford (3467506988) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. , za drugim razem ,gdy chcialem je wyjąć za nic nie pusci z lewej strony od kierowcy , tzn wychodzi na ok 0,5 cm ale pozniej stoi w miejscu jakby cos je blokowalo , probowalem juz roznorakich sposobow (demontaz schowaka pasazera ,oslony pod kierownica oraz demontaz panelu klimatyzacji) i czytalem wsyztskie posty o tym ale nic nie udalo mi sie zdzialac , juz mnie to przerasta i prosze o pomoc ...z góry dziekuje
-
[ALL] Demontaż radia concert
Witam was , kurcze ja mam podobny problem , nie moglem wyciagnac radia oryginalnymi blaszkami wiec odkrecilem schowek pasazera i schowek pod kierownica i byl bdb dostep od tylu radia aby je wypchac ,lecz niestety ale z lewej strony wyjdzie tylko na 1 cm i dalej nie pusci za nic , od pasazera wychodzi normalnie , prosze was koledzy o jakas pomoc i pomysly jak je wyjac aby nic nie urwac czy porysowac , z gory dzieki...
-
Malowanie skorodowanego tłumika w A4 B7 1.8T
no nie wiem ,za pol roku napisze jak sprawa wyglada:)
-
Malowanie skorodowanego tłumika w A4 B7 1.8T
pomalowalem jednak sprayem MOTIPA i powiem wam ,ze wystarczyl na 3 warstwy a koszt 18.50zl polecam
-
Malowanie skorodowanego tłumika w A4 B7 1.8T
koledzy nie robcie sobie zartow:P
-
Malowanie skorodowanego tłumika w A4 B7 1.8T
Hej ,chcialbym sie was poradzic czym pomalowac skorodowany tlumik , sprayem termicznym czy moze sprayem z prawie 100% zawartoscia aluminium? , z gory dzieki za pomoc
-
[ALL B6] Problem ze spryskiwaczem xenonu
Panowie jest szansa zeby sciagnac spryskiwacz od kierowcy bez demontazu zderzaka?
-
oslona pod kratka zderzaka
czyli wychodzi na to ,ze w audi a4 b6 1.9 TDI 130KM , jedna kratka od pasazera ma byc zaslonieta a druga od kierowcy otwarta tak?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
hej,dzis szukalem i znalazlem miernikiem (swiatelko na srubokret) , plus po zaplonie na kostce od przeplywomierza , czy moge tam je podpiac?
-
[B6 AWX] Plus po zapłonie.
panowie skad ten plus wziasc z pod maski w a4 b6?
-
LEDy w Audi A4 b7 problem! Pomóżcie PROSZĘ!!!
a co myslicie o podlaczeniu pod alternator? trzeba go odkrecac a audi a4 b6?
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
nie jestem z wawy , wyslijcie mi koledzy jakies foto tych bezpiecznikow bo jestem zielony w tym temacie...bede bardzo wdzieczny:) ---------- Post dopisany 10-09-2013 at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany 08-09-2013 at 20:50 ---------- koledzy pomocy...
-
Montaż modułu DRL w światłach drogowych Audi A4 B6
Hej , kupilem ostatnio swiatla do jazdy dziennej tzw LED , chcialbym je sam zamontowac i mam do was pytanie ,gdzie znajduje sie pod maska kabel/bezpiecznik do stacyjki bo tam musze podlaczyc jeden kabel a drugi do plusa swiatel postojowych i tez nie wiem za bardzo gdzie on jest... wlacznik automatyczny jest osobno , jesli mozecie to pomozcie , bede bardzo wdzieczny za kazda odpowiedz , moje autko do audi a4 b6
-
Montaz swiatel do jazdy dzienej
Hej , kupilem ostatnio swiatla do jazdy dziennej tzw LED , chcialbym je sam zamontowac i mam do was pytanie ,gdzie znajduje sie pod maska kabel/bezpiecznik do stacyjki bo tam musze podlaczyc jeden kabel a drugi do plusa swiatel postojowych i tez nie wiem za bardzo gdzie on jest... wlacznik automatyczny jest osobno , jesli mozecie to pomozcie , bede bardzo wdzieczny za kazda odpowiedz , moje autko do audi a4 b6
-
oslona pod kratka zderzaka
co to znaczy bez zaslepki?
-
oslona pod kratka zderzaka
Hej wszystkim , mam takie pytanko , czy pod kratka zdezraka (zdjecie ponizej ) od strony pasazera powinna byc jakas oslona , pytam gdyz od strony kierowca jakas oslona tam jest a od pasazera nie ma , prosze sprawdzcie jak macie w waszych audiczkach b6 i napiszczcie mi jak takowa jest, jak sie to nazywa i gdzie to dokupie , dzieki wielkie za odpowedz:) http://s2.postimg.org/4j2x1riyh/DSC_0077.jpg
-
Wspomaganie - płyn G004000M2 to to samo co G002000?
a panowie co jaki czas trzeba ten plyn wymieniac?