Treść opublikowana przez kami050
-
[ALL B6] Trzeszczą plastiki po założeniu relingów.. proszę o pomoc
popsikalem silikonem w sprayu i narazie jest spokoj
-
[ALL B6] Trzeszczą plastiki po założeniu relingów.. proszę o pomoc
dzieki koledzy:) jutro sie za to zabiore i dam znac
-
[ALL B6] Trzeszczą plastiki po założeniu relingów.. proszę o pomoc
witam , w moim audi a4 b6 po zalozeniu relingow dachowych zaczely trzeszcec i stukac w plastiki w tylnej czesci nadwozia tzn w obrebie tylnych bocznych szyb , dzieje sie to podczas jazdy po nierownosciach , strasznie jest to wkurzajace .. rozbieralem to i skladalem od nowa z bardzo duza dokladnoscia i nic nie pomaga ,dalej trzeszczy , nie moge sie z tym uporac i nie wiem juz co robic , jesli wy mi nie pomozecie to juz chyba nikt mi nie pomoze ..tak wiec prosze o pomoc i z gory dziekuje
-
[ALL B5] Światła do jazdy dziennej Philips LED Daytime Lights
bardzo prosta ,latwa i przyjemna instrukcja montazu , zajmuje 40min ,tylko zakladac i jezdzic :>
-
[ALL B6] Nie działaja spryskiwacze reflektorów
czyli musze zdjac kolo ,potem nadkole( skomlikowana sprawa?) i poprawic wezyk od spryskiwaczy reflektorow tak?
-
[ALL B6] Nie działaja spryskiwacze reflektorów
witam ,jakis czas po wymianie rozrzadu pojawil sie u mnie problem a mianowicie spryskiwacze od reflektorow wysuwaja sie ale nie podają plynu do spryskiwaczy a jak wleje plyn to ucieka od lewej strony pod intercoolerem , nie wiem co jest grane , jak wymienili rozrzad to sprawdzalem spryskiwacze i wszystko dzialalo tak jak trzeba a dzis kiedy zalalem zbiornik plynem jest problem , moze wiecie jak sobie z tym poradzic ? z gory dzieki za odpowiedzi
-
[B6 AWX] Po wymianie lampy-nie dziala regulacja swiateł (xenon)
a zwykly elektryk powinien miec takiego vaga? jak myslicie[br]Dopisany: 13 Styczeń 2010, 21:35_________________________________________________Byłem z tym u elektryka ,podłączył auto pod komputer ale niestety nie wykrywa zadnych ustawień ani w lewej ani w prawej lampie , kurcze nie wiem co robic
-
Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory
powiem ,tak ,nie jest to dokaldnie opisane tak jak trzeba bo aby dobrze to rozebrac od tylu to trzeba sciagnac tylna czesc podsufitki w bagazniku ta nad glowa oraz cale tylne slupki po bokach ,dopiero wtedy mamy idealny dostep do srub a do tego banalnie latwo jest to potem zlozyc a jezeli tego nie zrobimy to jest problem z zalozeniem jedej czesci podsufitki na druga , pozdr
-
[ALL B6] Gdzie znajduje sie filtr paliwa w audi 1.9 TDI oraz jaki filtr paliwa polecacie
witam ,pytanko jak w temacie czyli gdzie jest ten filtr paliwa a audi a4 b6 1.9 tdi 130KM i jaki jest koszt oryginalu i jaki ewentualnie zamiennik polecacie , z gory dzieki za odpowiedz:)
-
[B6 AWX] Po wymianie lampy-nie dziala regulacja swiateł (xenon)
aha ,czyli elektryk powinien to zrobic bo chyba nie trzeba nic rozbierac
-
[B6 AWX] Po wymianie lampy-nie dziala regulacja swiateł (xenon)
a co to jest ten vag? jakis program komputerowy , ja nie zabardzo orientuje sie w tych sprawach , czy li znaczy to ,ze musze pojechac na jakas stacje diagnostyczna zeby podpieli pod komputer i usuneli bledy? czy moze do elektryka podjechac i on to zrobi i jaki jest koszt tego , a powiedzcie mi jeszcze czy moge jezdzic z niesprawnym ukladem regulacji lamp czy nie oslepiam kierowcow i czy swiatla w nocy beda dobrze oswietlac droge bo jeszcze w nocy nie jechalem ,
-
[B6 AWX] Po wymianie lampy-nie dziala regulacja swiateł (xenon)
no jest ,patrzac od tylu to po lewej stronie w klapce od swiatel drogowych , taki waleczek , ale to jest normalne ze druga lampa nie byla ruszana i tez nie dziala regulacja?
-
[B6 AWX] Po wymianie lampy-nie dziala regulacja swiateł (xenon)
Nie sprawdziłem ,myślałem ze jezeli lampa jest nowa to wszystko bedzie w porządku , a jak sprawdzić ten silniczek? To jest wlasnie dziwne ze druga lampa nie byla ruszana a regulacja w niej tez nie działa [br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 06:10_________________________________________________Pomozcie
-
[B6 AWX] Po wymianie lampy-nie dziala regulacja swiateł (xenon)
witam , wynienilem lampe xenon na nowa i jestem zdziwony ale po wlaczeniu zaplonu pokazuje mi na komputerze awarie dynamicznej regulacji swiatel , czyli automatycznej , nie wiem co sie moglo stac gdyz podlaczylem wszystko tak jak bylo uprzednio , prosze o pomoc ,z gory dzieki
-
[B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie pompy wody
no okazalo sie ,ze pasuje ta z plastikowym wirnikiem skfa , wiec co wy mowicie ,ze skfy ,maja metalowy wirnik , maja ale do golfa
-
[B6 AWX] Prośba o pomoc w sprawie pompy wody
witam ,kupilem 2 rozrzady do audi a4 b6 130KM 2001R, i do golfa IV 90KM 2003R ,, i niewiem kurcze ktora pompa jest do ktorego auta , a jestem jutro na 7 00 umowiony z mechanikiem ,wiec prosze was o pomoc, nizej dodaje zdjecia , to niebieskie to jest chyba wirnik na jednej jest metalowy a na drugiej plastikowy
-
[ALL B6] Mycie samochodu na myjni automatycznej oraz mycie podwozia
a podwozie gdzie umyc?
-
[ALL B6] Mycie samochodu na myjni automatycznej oraz mycie podwozia
czyli co mi zrobia , dobrze?
-
[ALL B6] Mycie samochodu na myjni automatycznej oraz mycie podwozia
Witam , chce was zapytac jak to jest z myciem samochodu w zimie na myjni automatycznej , czy nie rysuje ona lakieru , czy relingi nie przeszkadzaja oraz czy skladac lusterka , chce was zapytac rowniez co sadzicie o myciu spodu /podwozia na tejze myjni ,czy jest ono skuteczne i czy nie bedzie rdzewial spod pod silnikiem i czy nie zerwie "baranka" pod spodem ,dzieki za odpowiedzi ,pozdrawiam
-
[ALL B6] Spasowanie drzwi
Ale co mu to da przestawienie ramy? jak ta przerwa jest wieksza pomiedzy drzwiami
-
[ALL B6] Spasowanie drzwi
nie to, w moim jest gites , to jest auto kolegi , one sie nie obwesily u niego , tylko mial wgniecione drzwi i po wymianie jest wieksza przerwa z jednej strony , czemu tak jest? nie da sie tego zrobic?
-
[ALL B6] Spasowanie drzwi
tzn nic , chyba drzwi byly wymieniane i ktos zle spasowal to , i jest troche wieksza przerwa w porowaniu do drugiej strony , a dokladnie jak to zrobic zyby niczego nie zepsuc i gdzie jest ta srubka ?
-
[B5 ADR] Konserwacja auta na zimę
jak oni to dokaldnie robia za te 600zl?
-
[ALL B6] Spasowanie drzwi
witam , czy jest mozliwosc dopasowania drzwi przednich i tylnych tak aby pomiedzy nimi byla mniejsza przerwa? tj na wysokosci srodkowego slupka(przerwa ta wyzej zaraz pod listwami okiennymi) , powiedzcie mi koledzy jak to zrobic(mile widziane zdjecia) albo czy lepiej oddac to do blacharza , z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam
-
[B6 AWX] Pytanie w sprawie rozrządu
no ja tez tak mysle , trzeba go zammkac bo jest zenujacy tak wiec prosze administratora forum o zamkniecie i usuniecie tego tematu i calego postu ,dziekuje