Treść opublikowana przez kami050
-
Jak rozpoznac kiedy byla zamontowana instalacja gazowa w 1.8T
No wlasnie nei mam takiego w okolicy a gosc tez jest dosc uparty i nie chce nigdzie jechac
-
Jak rozpoznac kiedy byla zamontowana instalacja gazowa w 1.8T
Witam Mam do was drodzy koledzy i kolezanki pytanko , mam zamiar kupic a4 b7 z instalacja gazowa zamontowana w niemczech, jednak nigdzie nie moge znalezc informacji kiedy byla zamontowana , sprawdzilem brief , butle i vin , nigdzie nie ma daty, instalacja jest marki prins ,auto ma przebieg 200tys km, bardzo prosze o pomoc w tej sprawie bede wdzieczny
-
Przkladka foteli przednich i przekladka poduszki powietrznej prosze o pomoc
nikt nie pomoze?...
-
Przkladka foteli przednich i przekladka poduszki powietrznej prosze o pomoc
Hej, Chcialbym zamontowac fotele od s line do mojej audi zamiast fabrycznych , maja dokaldnie takie same sterowania i poduszki ale w jednym fotelu tzn pasazera brakuje poduszki powietrznej i tu moje pytanko czy jest mozliwosc przekladki w tym fotelu mojej poduszki z mojego fabrycznego fotela i czy trzeba cos kodowac , z gory dziekuje za pomoc
-
Pomoc w montazu tempomatu
Witam , chciałbym zapytać czy byłby ktoś w stanie pomoc mi w montazu tempomatu w moim a4 b6 , oczywiscie nie za darmo , jesli ktos jest w stanie to zrobic to prosze o oferty, dziekuje
-
[B6 AWX] Piszczenie na zimnym silniku do prędkości ok 50km/h
Panowie , problem rozwiazany , okazalo sie ,ze brakuje oleju w ukladzie wspomagania , zrobilem dolewke ok 100ml i jak reka odjal zadnych piskow , tylko teraz pytanie jak szybko padnie pompa wspomagania , zrobilem na tym piszczeniu ok 500-1000km , i jeszcze pytanie skad to ucieklo ...
-
[B6 AWX] Piszczenie na zimnym silniku do prędkości ok 50km/h
tzn bez pasków? a znacie może jakiegoś dobrego mechanika , który rzetelnie mógłby podejść do sprawy i to sprawdzić? najlepiej z okolic małopolski , w promieniu 50km od Tarnowa
-
[B6 AWX] Piszczenie na zimnym silniku do prędkości ok 50km/h
Panowie , probowalem nagrac filmik ale nic na nim nie slychac bo slabo dzwiek nagrywa , jestem po wymianie paska alternatora i paska klimy i dalej jest to samo, troche sie to nasililo , gosc mowi ze to moze byc od turbiny ale jak sie silnik porzadnie rozgrzeje to tego nie ma ...
-
[B6 AWX] Piszczenie na zimnym silniku do prędkości ok 50km/h
Nikt nic nie poradzi ?....
-
[B6 AWX] Piszczenie na zimnym silniku do prędkości ok 50km/h
Witam Pojawil sie w mojej b6 131km tdi ostatnio problem polegajacy na piszczeniu przypominajacym rozpedzanie silniczka elektrycznego , dzieje sie to wowczas gdy silnik jest zimny , tylko pod obciazeniem do 3 biegu do predkosci ok 50km/h , gdy przejade ok 20km to dzwiek ustaje , gazujac na postoju nie slychac tego dzwieku , dlatego ciezko jest osluchac skad to dobiega , rozrzad wymieniony ok 40 tys km temu, jak odpale auto to tez przez ok 2 minuty wydobywa sie z silnika dzwiek jakby ocierajacej tarczy o klocek ale auto stoi wtedy wiec tarcze to nie sa , bardzo prosze o pomoc w zlokalizowaniu usterki...
-
[B6 ALL] Uszkodzone przegrody w zbiorniku paliwa czy to możliwe ?
Jezdze nim juz 9 rok
-
[B6 ALL] Uszkodzone przegrody w zbiorniku paliwa czy to możliwe ?
kurcze Panowie ale nie pamietam , zebym to wczesniej mial , to jest mega irytujace , moze z czasem cos tam w baku sie dzieje, jezdze tez oplem astra h i w tym o polowe tanszym aucie nic nie chlupie...
-
[B6 ALL] Uszkodzone przegrody w zbiorniku paliwa czy to możliwe ?
Hej, Od około poł roku borykam się z problemem odnośnie komfortu a chodzi o chlupotanie paliwa w baku od 30-100% zalania, chlupotanie jest bardzo denerwujące , już nawet pasazerowie sie czasem skarżą , zdarza sie to przy ruszaniu i hamowaniu, jak stanę w miejscu to jeszcze czasem 3 razy chlupnie, zastanawiam sie czy to czasem nie przegrody hamujace paliwo w zbiorniku sie oderwaly ale z drugiej strony jak by to bylo mozliwe, nie mam pojecia pozatym co to moze byc ale napewno tego wczensiej tj. ok 6-7 miesiecy temu nie mialem.
-
[B6 AVF/AWX] Drgania przy ruszaniu po ponad godzinnej jeździe po mieście
Tzn ono sie nei tzresie tylko przy ruszaniu ja czuje drgania na pedale pasazer np tego nie czuje , i to sa takie delikatne drgania , sprawdzalem dwumas pod obciazeniem 50km / h na piatym biegu i cisza nie grzechocze i przy gaszeniu tez nigdy nie stuknie
-
[B6 AVF/AWX] Drgania przy ruszaniu po ponad godzinnej jeździe po mieście
Witam Mam do was Panie i Panowie pytanie, posiadam autko a4 b6 avant 1.9 tdi 131km silnik AWX , zauważylem ostanio ( tj. 3-5ms) , ze po dłuższej jezdzie po miescie ok godziny w góre pojawiaja sie drgania przy ruszaniu na pdeale sprzegła oraz podczas odpalania takiego silnika jest slyszalny taki jakby grzmot, nie ma tych objawow podczas jazy na zimnym silniku lub na trasie, wowczas silnik odpala bardzo gladko i rusza wrecz aksamitnie, bardzo prosze o pomoc w rozwiazaniu problemu , autko ma oryginalny przebieg 145tys km przy czy sam zrobilem 105tys.
-
Ramie wycieraczki 8E9955407C bez rowków czy tak ma być?
Pomozcie Panowie
-
Ramie wycieraczki 8E9955407C bez rowków czy tak ma być?
Witam Kupiłem nowe oryginalne ramie wycieraczki na tył 8E9955407C od audi a4 b7 , niestety widze , że nie ma w nim w srodku rowkow które blokują je przed obrotem, czy to jest normalne , że to ramie nie ma ich w ogóle ? poniżej wrzucam kilka zdjęć i bardzo prosze o pomoc Zawartość dodana 5 minutes later Miałem nadzieje , że od b7 jest takie samo jak do b6 i założe je do swojej a4 b6
-
Wymiana tylnej szyby
Dzwoniłem do kilku firm zajmujacych sie wymiana szyb i w dwoch powiedziano mi , ze moga mi wymienić szybę nawet na nową albo uzywana i uszczelki nie zniszcza, czy jest sens przekladania w takim razie całej klapy?
-
Wymiana tylnej szyby
Witam, mam problem z tylna szyba w audi a4 b6 avant, ponieważ z niewiadomej przyczyna rozsypała sie w drobny mak w nocy, kupiłem klapę tylną z szybą bez osprzętu i tutaj mam pytanko czy łatwiej będzie przełożyć samą szybę z klapy do klapy czy założyć klapę z szybą, (klapa jest w tym samym kolorze ale ma troche rys), czy operacja przełożenia klapy nie przysporzy problemów? szyba ma uszczelkę której nawet w ASO nie można dokupić, czy da sie ją przkelić ze starej szyby? bede bardzo wdzięczny za odpowiedz
-
Dymienie na czarno na podczas ostrego przyspieszania 1.9 TDI 131KM
Sprawdzałem bardzo dokładnie i nic kompletnie nie znalazłem, jedynie ten wąż od turbiny z dołu był zaolejony, na zdjęciu jest wytarty, ( po prostu nie zrobiłem zdjęcia zaolejonego i wytarłem) czy to może tam być nieszczelność? Zdjęcie z dzisiejszych pomiarów wtrysków Vagiem na rozgrzanym silniku
-
Dymienie na czarno na podczas ostrego przyspieszania 1.9 TDI 131KM
Dzis miałem trochę wiecej czasu więc zająłem sie autkiem , posprawdzałem te logi i wyszły takie wskazania: GRUPA 013 -0,71 , -0,02 , 0,59, 0,12 więc chyba tu jest ok od -2,8 do 2,8 GRUPA 018 0 , 0 ,0 ,0 GRUPA 023 -16, -2 , -8, 6, Sprawdziłem tez zawór egr pod vagiem i według norm wskazania sa prawidłowe zarówno na On jak i na Off Posprawdzałem wszystkie węże od turbo przez kolektor ssacy i intercooler organoleptycznie i pęknięc nie znalałem Ale zaniepokoiła mnie jedna sprawa, pocenie się oleju na łączeniu węża idącego od spodu Turbiny (zdjęcie poniżej) , odpiąłem ten wąż i w jego środku ścianki są zaolejone, czy to jest normalne zjawisko? zauważyłem też , że na postoju puści taki czarny dymek jak szybko przegazuje na maxa i szybko puszcze gaz. Panowie pomozecie , nie wiem juz co mam robic z tym autem , odpala idealnie , przyspiesza idealnie ,zadnych drgan , odglosow itp , spalanie sprawdzone 6,3 l na 100 jezdzac do pracy 15km , plyn chlodniczy nie ubywa olej tez , wtryski sprawdzone , egr i dolot co sie z tym autem dzieje .... Masakra....dymi na czarno ...wystarczy ostro przyspieszyc albo gwaltowanie przygazowac na postoju... Juz nie mam pomyslow...
-
Drgania na kierownicy przy jeżdzie 140km/h i lekkim skręcie na autostradzie
na letnich było to samo , teraz sa zimowe wyważone u innego wulkanizatora i dalej jest to samo , chyba to jednak nie koła... tylko dziwi mnie fakt , że sprawdzało dwóch mechaników zawieszenie i nic nie wykryli
-
Drgania na kierownicy przy jeżdzie 140km/h i lekkim skręcie na autostradzie
Ale lozyska w ogole nie szumia, gosc kola rozpedzal jakas maszyna i byla cisza
-
Dymienie na czarno na podczas ostrego przyspieszania 1.9 TDI 131KM
A moglbys mnie troszke poinstruowac jak to zrobic? Posiada program polska vag oraz mam kabel doagnostyczny
-
Drgania na kierownicy przy jeżdzie 140km/h i lekkim skręcie na autostradzie
Witam Ostatnio zauważyłem w moim audi a4 b6 , że podczas jazdy od 140km w góre lekko skręcając na autostradzie po łuku występują drgania na kierownicy dość irytujące , nie występują przy jeździe na wprost lub sa minimalne ale przy lekkim skrecie dziwnie to wygląda, dodam , że auto ma świeżo wyważone koła , ustawioną zbieżność oraz sprawdzone dokładnie zawieszenie i nie ma w nim luzów, wycieków na maglownicy również brak , co to Panowie może byc?