Treść opublikowana przez kami050
-
Lekko zgnieciony filtr oleju , można z tym jeździć?
Witam Dzisiaj byłem na wymianie oleju audi a4 b7 1.8t 163km i po powrocie do domu spojrzałem czy nie cieknie olej z filtra oleju , wycieku nie było ale zauważyłem dotykając go po obwodzie , że ma takie wgłębienia, których nie było bo sam go kupowałem, mechanik mówi ,że są one od klucza paskowego do dokręcania, czy mają one jakiś wpływ na pracę samego filtra i smarowanie silnika? proszę o odpowiedz
-
Cieżko chodzacy pedał sprzegła
A jaka masz audice?
-
Cieżko chodzacy pedał sprzegła
A to? Po numerze nazywa sie pompa sprzegla
-
Cieżko chodzacy pedał sprzegła
Panowie u mnie po wymiane sprzegla i dwumasa sprzeglo dalej ciezko wchodzi, tzn jak jezdze w trase to noga nie boli ale jadac chwile w korku to stopa zaczyna bolec od wciskania, czy to moze pompa sprzegla przy pedale sprzegla czy wysprzeglik?
-
Ciężko pracujący pedał sprzęgła AWX 1.9 TDI 130KM
Panowie pojawił się jeszcze jeden problem a mianowicie klinanie podczas naciskania sprzęgła oraz jego powrotu , kliknięć jest ok. 10 , występują zarówno na włączonym jak i wyłączonym silniku. Czy to może być pompa sprzęgła przy pedale sprzęgła? za ciężkie wciskanie pedału sprzęgła nie odpowiada bardziej pompa sprzęgła a niżeli wysprzęglik?
-
Ciężko pracujący pedał sprzęgła AWX 1.9 TDI 130KM
Silownika nie zmieniali, a płyn był wymieniany rok temu, da się ten siłownik zmienić bez wyciągania skrzyni?
-
Ciężko pracujący pedał sprzęgła AWX 1.9 TDI 130KM
Witam serdecznie Moja B6 AWX jest po wymianie kompletu sprzęgła z dwumasem (były drgania przy ruszaniu) jednak myślałem , że rozwiąże się jeszcze jeden problem którym jest ciężko pracujący pedał sprzęgła, problem ten jednak jest na takim samym poziomie jak przed wymianą , smarowałem tłoczek ze sprężyną (zdjęcie poniżej) przy pedale sprzęgła ale niezbyt to pomogło. Panowie czy wymiana tego mechanizmu ze sprężyną coś pomoże? lub wymiana innej części?
-
[B6 AWX] Weryfikacja grupy 004 - kąt synchronizacji
A A ma coś do opalania na ciepłym?
-
[B6 AWX] Weryfikacja grupy 004 - kąt synchronizacji
Może to być wina akumulatora? Ma już prawie 10lat, jak auto stoi tydzień to nie odpali, jak jeżdżę codziennie to pali ale jest to szarpniecie na cieplym
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
A mi mechanik skrzynie wymienił i problem znowu się cholera zaczyna, jedynka i dwójka chacza.. 1200 w plecy i zepsuł stara skrzynie
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
A jaki dokładnie problem miałem z tymi biegam?
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Czy ten mechanizm pasuje do Seata exeo 1.8t 150km 6 biegów?
-
[B6 AWX] Weryfikacja grupy 004 - kąt synchronizacji
Witam Mam w moim AWX-ie problem odnośnie opalania na ciepłym silniku często przy opalaniu występuje szarpniecie całą budą, sprawdziłem grupę 004 i bardzo proszę o weryfikację czy jest w porządku czy można coś jeszcze poprawić... ...
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
super , zadzwonie tam:)
-
Grzejące się prawe tylne koło pomimo wymiany zacisku , co może być przyczyną?
Ale ten gosc mial problem z pomoa w serwie tak ? Bo pompa abs to osobny element
-
Grzejące się prawe tylne koło pomimo wymiany zacisku , co może być przyczyną?
Mowimy o pompie hamulcowej wchodzacej do serwa tak? pompa abs tutaj nie gra roli?
-
Wymiana pompy i serwa z Exeo do a4 b6 bedzie pasowac?
Witam Ze wzgledu na slabe hamulce w porownaniu do seata exeo mam pytanko czy serwo wraz z pompa hamulcowa od Seata Exeo o numerze 8E0612105 AJ bedzie pasowac do mojej audi a4 b6 2001r tdi 130km , jesli ktos stosowal lub wie cos na taki temat to bardzo prosze o pomoc, z gory dziekuje
-
Grzejące się prawe tylne koło pomimo wymiany zacisku , co może być przyczyną?
Dzisiaj zauwazylem , ze przednia lewa tarcza jest troche cieplejsza od prawej przedniej , czyli cieplejsze tarcze sa po skosie , lewy przod i prawy tyl , czy to moze byc Panowie pompa hamulcowa? Jesli tak to da sie jakos naprawic czy tylko wymiana? Aha i dodam ze kolo po podniesieniu i przy hamowaniu kreci sie i zatrzymuje normalnie
-
Grzejące się prawe tylne koło pomimo wymiany zacisku , co może być przyczyną?
Kurcze ale zacisk zalozylem nowy i jest to samo , prowadnice skrzywily by sie tak same od siebie? nasmarowalem je dodatkowo. Panowie wymieniac ten przewod elastyczny? Moze to byc powodem grzania?
-
Grzejące się prawe tylne koło pomimo wymiany zacisku , co może być przyczyną?
Koło prawe wydaje mi sie , że nieco bardziej opornie chodzi niż koło lewe , napewno nie jest to łożysko, gdyz jak koło jest zagrzane to dotykam w nim tarczy i mnie strasznie parzy a lewe koło wówczas jest tylko ciepłe , więc łożysko odrzucam, albo jest tak jak kolega pisze , że spuchł przewód albo coś z prowadnicami ale wszystko czyściłem i smarowałem dwukrotnie... tarcze tez sa juz cienkie ale to chyba nie ma wpływu na odbicie tłoczka... , ewentualnie pompa hamulcowa.. na początku zdarło mi klocek do zera od zewnetrznej strony
-
Grzejące się prawe tylne koło pomimo wymiany zacisku , co może być przyczyną?
Tzn jak te kolo jest gorace to przednie kola i lewe tylne sa letnie w dotyku , cos trze za dlugo przy hamownaiu
-
Grzejące się prawe tylne koło pomimo wymiany zacisku , co może być przyczyną?
Wydaje mi sie ,ze kreci sie normalnie ,pozatym nie slychac szumu nawet przy predkosci 140 km /h
-
Grzejące się prawe tylne koło pomimo wymiany zacisku , co może być przyczyną?
Zacisk nowy kupilem i dalej grzeje odpiolem wczoraj linke recznego i pomimo tego dalej grzeje
-
Grzejące się prawe tylne koło pomimo wymiany zacisku , co może być przyczyną?
Witam Od jakiegos miesiąca mam problem z grzejącym się prawym tylnym kołem w mojej a4 b6 tdi , problem zaczął się gdy klocek od zewnetrznej strony został starty do blachy i piszczało przy hamowaniu , klocek z strony wewnetrznej był w bradzo dobrym stanie, postanowiłem więc wyczyścić jarzmo , zacisk (bez czyszczenia tłoczka) oraz prowadnice zacisku i wymienić klocki , problem niestety dalej był i koło się grzało, linki hamulcowe wymienione dwa lata temu firmy TRW , postanowiłem więc w drugim etapie wymienić zacisk hamulcowy na nowy, niestety po wymianie zacisku koło dalej się grzeje , Panowie co to może być?
-
Cieżko chodzacy pedał sprzegła
Ja mam podobny problem u mnie tez pedal sprzegla pracuje z oporem , mam skrzynie 5 biegowa silnil awx , nic sie nie dzieje z sprzeglem poza jeszcze poszarpywaniem jezdzac w wysokich temperaturach dlugo po miescie, jezdzilem kolegi a4 avf z skrzynia 6 biegowa i u niego pedal chodzi jak maselko , u mnie jezdzac w korkach pomimo ,ze jestem rosly czlowiek i chodze na silownie to noga od wciskania zaczyna bolec