Treść opublikowana przez kami050
-
Wymiana czujnika ciśnienia klimatyzacji - Oring
Witam Pisze gdyż nigdzie nie znalazlem odpowiedzi, i przepraszam za glupie pytanie, czy przy wymianie czujnika ciśnienia klimatyzacji smarowac nowy oring jakims olejem /smarem? Czy włożyć suchy? Jakie macie opinienna ten temat?
-
Wytarte wałki rozrządu w 1.8T
A po odjeciu tez bylo? I po wymianie wszystko ok tak?
-
Wytarte wałki rozrządu w 1.8T
A miales taki szelest?
-
Szelest i gwizd podczas przyspieszania 1.8T
A zawor n75 tez moze dawac takie objawy? Znacie moze jakiegos kumatego mechanika w okolicach Tarnowa? Nie chce za kazdym razem wymieniac wszystkich czesci po kolei...
-
Szelest i gwizd podczas przyspieszania 1.8T
Nikt nie pomoze?
-
Szelest i gwizd podczas przyspieszania 1.8T
Witam Panowie mam dziwny problem w moim 1.8T, problem polega na : 1. Metaliczny szelest podczas przyspieszania i odpuszczania gazu na 1,2 i 3 biegu. 2. Gwizdanie podczas mocnego docisniecia pedalu gazu od ok 3 tys obr. Do tej pory wymienilem lancuch rozrzadu i napinacz, olej i filtry, rozrzad paskowy oraz pasek alternatora. Auto ma niewielki przebieg 120tys km oryginalny udokumentowany, nie bierze grama oleju i dymka nie puści. Ładnie wkreca sie na obroty. Proszę o pomoc..
-
Wytarte wałki rozrządu w 1.8T
Panowie czy szelest podczas przyspieszania i odpuszczania gazu w silniku 1.8t moze swiadczyc o wytartych walkach? Auto trzyma moc poprawnie, slyszalem opinie, ze takie szelesty moga byc tez z katalizatora
-
Problem z 1 i wstecznym. Manual
Nikt nie pomoze?
-
Jak dokaldnie sprawdzić, czy sprzęgło do końca wysprzęgla?
Witam Mam ogromny problem ze skrzynią biegow oraz ogromny dylemat co robić. Problem polega na tym, ze przy odpalonym silniku pierwszy i drugi bieg wchodza z dużym oporem, zarowno podczas jazdy jak i na postoju. Jak silnik nie pracuje to biegi wskakuja idealnie. Czasem jest lepiej jak przejade z 30km od zimnego silnika. Zrobiłem już regulacje wybieraka, sprzeglo nie slizga, moze to byc jego wina, tego, ze sprzeglo do konca nie wysprzegla? Pedal sprzegla chodzi lekko i odbija do samej gory. Nie wiem juz czy wymieniac skrzynie czy sprzeglo... Auto ma maly przebieg 120tys km. Nie wiem juz co mam robic...
-
Klekot przy odpalaniu... 1.8T AVJ
Panowie ja u siebie tez mam ten problem, klekot 2-3sek. po odpaleniu, pojawil sie on po zmianie oleju na liquy moly 5w40 synthoil high tech, dodatkowo jak dodaje gazu to slychac jakby metaliczny szmer ale szmer byl jeszcze przed wymiana oleju. Auto ma niewielki przebieg 120tys km. Serwisowane bylo wczesniej w trybie long-life
-
Zmiana jezyka wybierania glosowego bluetooth.
To jest ten kabel? : https://allegro.pl/oferta/interfejs-vag-kkl-obd2-rs232-com-pl-6220510633?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare A z jakiego programu korzystales? Ja tez mam problem z podlaczeniem sie do bluetooth a dokladnie ze zmiana jezyka glosowego wybierania
-
Wymiana ślizgów napinacza łańcuszka rozrządu
Panowie, jelsi mam metaliczny dzwiek z silnika podczas dodawania gazu to sypie sie juz rozrzad tj. Napinacz i lancuch?
-
Cieżko chodzacy pedał sprzegła
Nie wiem czy byly te punkty smarowane, a co do wysprzeglika to nie jest wina tego, ze jest marki febi a nie np luka albo sachsa?
-
1.8T 6 biegów Lekko rusza przy wbijaniu 1-szego biegu oraz ciężko wchodzi 1 oraz 2 bieg
Witam, Chciałbym się was poradzić , mam problem w moim 1.8T 6-biegowym o oznaczeniu skrzyni LDW, podczas wrzucania jedynki na płaskim terenie w garażu zauważyłem ,że auto delikatnie rusza , to jest takie jakby lekkie wahnięcie do przodu, oczywiście sprzęgła nie puszczając bo wtedy wiadomo ,że ruszy. Do tego mam problem z wbiciem na postoju pierwszego i w ruchu drugiego biegu z tym ,że dwójka wchodzi nieco lepiej niż ta felerna jedynka. Obawiam się najgorszego czyli sprzęgła ale z drugiej strony auto ma oryginalny niewielki przebieg 120 tys. km ,czy to możliwe? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
-
Cieżko chodzacy pedał sprzegła
Panowie ja mam juz w swoim Awxie TDI b6 zalozone cale kompletne sprzeglo z dwumasa luka, nowy wysprzeglik febi i dalej pedal sprzegla ciezko pracuje... Wymieniac pompe sprzegla na nowa czy wysprzeglik na innej marki?
-
Zmiana jezyka wybierania glosowego bluetooth.
Pomozesz Mateo?
-
Zmiana jezyka wybierania glosowego bluetooth.
Mam seata exeo z fabrycznym bluetooth i radiem concert 2 din
-
Zmiana jezyka wybierania glosowego bluetooth.
Tam trzeba sie zarejestrowac zeby znikly te x-sy i pytajniki?
-
Zmiana jezyka wybierania glosowego bluetooth.
Witam, Mam pytanie, gdyz nigdzie nie moge znalezc takiej informacji, gdzie w vag-comie moge zmienic język wybierania glosowego z niemieckiego na angielski przez wbudowane bluetooth, będę bardzo wdzięczny za pomoc.
-
Ile oleju do skrzyni biegów audi a4 b6 silnik AWX MANUAL
Panowie mi mechanik wlal dokladnie 2 litry oleju a zlal 2.2litra plus to co gdzies tam scieklo, skrzynia po 7 tys km chodzi wyraznie gorzej szczegolnie drugi bieg oraz slychac lekkie wycie przy wyzszych obrotach. Panowie czy dolanie oleju cos pomoze czy nastawic sie juz na wymiane lub remont skrzyni? Dodam, ze olej kupilem oryginalny w ASO.
-
Dziwne wycie/odgłos na drugim biegu a4 b6 TDI AWX
Ile powinno wejsc oleju do tej skrzyni?
-
Dziwne wycie/odgłos na drugim biegu a4 b6 TDI AWX
Dodam jeszcze, ze mechanik oddal mi stary olej w dwoch oryginalnych bankach, w kazdej bylo ok 100ml powyzej litra, wlal dokladnie dwa litry a wylal starego oleju ok 2,2l plus to co scieklo i nie wlal do baniek. Mechnikowi dalem 3 litry nowego oleju a jeden litr nie otwierany mi oddal.
-
Dziwne wycie/odgłos na drugim biegu a4 b6 TDI AWX
Witam Ostatnio zauważyłem problem polegajacy na tym, ze jak wbije dwójkę to ze skrzyni wydobywa się dziwny dźwięk/wycie, nie jest mocno slyszalne, raczej trzeba się wsluchac, biegi wchodzą normalnie, dzieje się to przy niższych prędkościach, ale jak proboje wrzucic z trojki na dwojke przy ok 60km/h to slychac ten dzwiek na samym poczatku wbijania biegu, dodam, ze wymienialem 8tys km temu olej w skrzyni na oryginalny aso, moze mechanik podmienił mi ten olej na jakis tani a oryginal zabral i dlatego teraz takie objawy. Prosze o porade.
-
Drgania kierownicy podczas postoju
Panowie najpierw podniescie obroty na 830 obr/min a pozniej jesli to nie pomoze to robcie reszte, szkoda grzebac w calym aucie...
-
Drgania kierownicy podczas postoju
Fabryke czesto sie poprawia:)