Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kami050

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kami050

  1. Witam Pisze gdyż nigdzie nie znalazlem odpowiedzi, i przepraszam za glupie pytanie, czy przy wymianie czujnika ciśnienia klimatyzacji smarowac nowy oring jakims olejem /smarem? Czy włożyć suchy? Jakie macie opinienna ten temat?
  2. kami050 odpowiedział(a) na Fritz temat w 1.8T
    A po odjeciu tez bylo? I po wymianie wszystko ok tak?
  3. kami050 odpowiedział(a) na Fritz temat w 1.8T
    A miales taki szelest?
  4. A zawor n75 tez moze dawac takie objawy? Znacie moze jakiegos kumatego mechanika w okolicach Tarnowa? Nie chce za kazdym razem wymieniac wszystkich czesci po kolei...
  5. Nikt nie pomoze?
  6. Witam Panowie mam dziwny problem w moim 1.8T, problem polega na : 1. Metaliczny szelest podczas przyspieszania i odpuszczania gazu na 1,2 i 3 biegu. 2. Gwizdanie podczas mocnego docisniecia pedalu gazu od ok 3 tys obr. Do tej pory wymienilem lancuch rozrzadu i napinacz, olej i filtry, rozrzad paskowy oraz pasek alternatora. Auto ma niewielki przebieg 120tys km oryginalny udokumentowany, nie bierze grama oleju i dymka nie puści. Ładnie wkreca sie na obroty. Proszę o pomoc..
  7. kami050 odpowiedział(a) na Fritz temat w 1.8T
    Panowie czy szelest podczas przyspieszania i odpuszczania gazu w silniku 1.8t moze swiadczyc o wytartych walkach? Auto trzyma moc poprawnie, slyszalem opinie, ze takie szelesty moga byc tez z katalizatora
  8. Nikt nie pomoze?
  9. Witam Mam ogromny problem ze skrzynią biegow oraz ogromny dylemat co robić. Problem polega na tym, ze przy odpalonym silniku pierwszy i drugi bieg wchodza z dużym oporem, zarowno podczas jazdy jak i na postoju. Jak silnik nie pracuje to biegi wskakuja idealnie. Czasem jest lepiej jak przejade z 30km od zimnego silnika. Zrobiłem już regulacje wybieraka, sprzeglo nie slizga, moze to byc jego wina, tego, ze sprzeglo do konca nie wysprzegla? Pedal sprzegla chodzi lekko i odbija do samej gory. Nie wiem juz czy wymieniac skrzynie czy sprzeglo... Auto ma maly przebieg 120tys km. Nie wiem juz co mam robic...
  10. Panowie ja u siebie tez mam ten problem, klekot 2-3sek. po odpaleniu, pojawil sie on po zmianie oleju na liquy moly 5w40 synthoil high tech, dodatkowo jak dodaje gazu to slychac jakby metaliczny szmer ale szmer byl jeszcze przed wymiana oleju. Auto ma niewielki przebieg 120tys km. Serwisowane bylo wczesniej w trybie long-life
  11. To jest ten kabel? : https://allegro.pl/oferta/interfejs-vag-kkl-obd2-rs232-com-pl-6220510633?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare A z jakiego programu korzystales? Ja tez mam problem z podlaczeniem sie do bluetooth a dokladnie ze zmiana jezyka glosowego wybierania
  12. Panowie, jelsi mam metaliczny dzwiek z silnika podczas dodawania gazu to sypie sie juz rozrzad tj. Napinacz i lancuch?
  13. Nie wiem czy byly te punkty smarowane, a co do wysprzeglika to nie jest wina tego, ze jest marki febi a nie np luka albo sachsa?
  14. Witam, Chciałbym się was poradzić , mam problem w moim 1.8T 6-biegowym o oznaczeniu skrzyni LDW, podczas wrzucania jedynki na płaskim terenie w garażu zauważyłem ,że auto delikatnie rusza , to jest takie jakby lekkie wahnięcie do przodu, oczywiście sprzęgła nie puszczając bo wtedy wiadomo ,że ruszy. Do tego mam problem z wbiciem na postoju pierwszego i w ruchu drugiego biegu z tym ,że dwójka wchodzi nieco lepiej niż ta felerna jedynka. Obawiam się najgorszego czyli sprzęgła ale z drugiej strony auto ma oryginalny niewielki przebieg 120 tys. km ,czy to możliwe? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
  15. Panowie ja mam juz w swoim Awxie TDI b6 zalozone cale kompletne sprzeglo z dwumasa luka, nowy wysprzeglik febi i dalej pedal sprzegla ciezko pracuje... Wymieniac pompe sprzegla na nowa czy wysprzeglik na innej marki?
  16. Mam seata exeo z fabrycznym bluetooth i radiem concert 2 din
  17. Tam trzeba sie zarejestrowac zeby znikly te x-sy i pytajniki?
  18. Witam, Mam pytanie, gdyz nigdzie nie moge znalezc takiej informacji, gdzie w vag-comie moge zmienic język wybierania glosowego z niemieckiego na angielski przez wbudowane bluetooth, będę bardzo wdzięczny za pomoc.
  19. Panowie mi mechanik wlal dokladnie 2 litry oleju a zlal 2.2litra plus to co gdzies tam scieklo, skrzynia po 7 tys km chodzi wyraznie gorzej szczegolnie drugi bieg oraz slychac lekkie wycie przy wyzszych obrotach. Panowie czy dolanie oleju cos pomoze czy nastawic sie juz na wymiane lub remont skrzyni? Dodam, ze olej kupilem oryginalny w ASO.
  20. Ile powinno wejsc oleju do tej skrzyni?
  21. Dodam jeszcze, ze mechanik oddal mi stary olej w dwoch oryginalnych bankach, w kazdej bylo ok 100ml powyzej litra, wlal dokladnie dwa litry a wylal starego oleju ok 2,2l plus to co scieklo i nie wlal do baniek. Mechnikowi dalem 3 litry nowego oleju a jeden litr nie otwierany mi oddal.
  22. Witam Ostatnio zauważyłem problem polegajacy na tym, ze jak wbije dwójkę to ze skrzyni wydobywa się dziwny dźwięk/wycie, nie jest mocno slyszalne, raczej trzeba się wsluchac, biegi wchodzą normalnie, dzieje się to przy niższych prędkościach, ale jak proboje wrzucic z trojki na dwojke przy ok 60km/h to slychac ten dzwiek na samym poczatku wbijania biegu, dodam, ze wymienialem 8tys km temu olej w skrzyni na oryginalny aso, moze mechanik podmienił mi ten olej na jakis tani a oryginal zabral i dlatego teraz takie objawy. Prosze o porade.
  23. Panowie najpierw podniescie obroty na 830 obr/min a pozniej jesli to nie pomoze to robcie reszte, szkoda grzebac w calym aucie...
  24. Fabryke czesto sie poprawia:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.