Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kami050

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kami050

  1. Wlasnie jak sprawdzic czy te uzywki sa dobre...
  2. Witam Mój problem polega na tym , że pomimo wymiany skrzyni biegów (1.8t 150KM skrzynia 6 biegowa) dalej zdarza się najczęściej przy jeździe w korku ,że pierwszy bieg a rzadziej drugi ciężko wchodzi , zauważyłem ,że przy ruszaniu na jedynce i jeździe na drugim biegu lewarek porusza się w kierunku do przodu (słyszałem , że są sztywne cięgna jednakże wydaje mi się ,że jest za bardzo ciągnięty, ) i tutaj pytanie czy Panowie poduszki silnika odpowiadają za jego ciągnięcie czy wymiana samej poduszki pod skrzynią pomoże, znalazłem poduszkę febi bilstein pod silnikiem za okolo 50zł , poduszki oryginalne pod silnikiem są okropnie drogie ok 500zł sztuka , jeśli sie okaże ,że są sprawne to jestem ok 1500zł w plecy za 3 poduszki...
  3. Dokładnie tak, problem w tym że wielu osobom po demontażu i ponownym montażu lapka wisiala zamiast siedzieć w podsufitce i dlatego pytam jak to zdemontować i nie uszkodzić
  4. Witam Temat taki może już gdzieś jest jednak nie mogę go odszukać a nie daje mi to spokoju, jak naprawdę powinien być ułożony klocek wewnętrzny w zacisku, jest na nim strzalka i wyciecie, strzałka powinna być zwrócona ku górze czy ku dołowi a to półokrągła wyciecie do czego służy?
  5. Hej, Mam wielką prośbe o pomoc w podpowiedzi jak zdemontować lampkę tylną (bagażnika) w podsufitce w a4 b6 avant, chciałbym poprawić luty, gdyż sie nie włącza a nie chciałbym nic ciągnąc na chama aby nie pozrywac zaczepow, . Zdjęcie lampki w załączniku.
  6. Czyli słaby drogi olej
  7. Co myślicie Panowie o oleju liquy moly 4100 5w40? Chcę zmienić z motula 5w40 specyfic
  8. Czyli defakto oba nunery powinny spasowac
  9. auto jest z konca 2001r i ma przebieg prawie 160tys km, bylbym wdzieczny jesli udalo by sie numer tego lozyska pozyskac:)
  10. niestety nie odtwarza mi tego zdjecia:(, jaki jest numer tego lozyska?
  11. Hej, Przymierzam sie do wymiany kompletnego sprzegla i kola dwumasowego luk w a4 b6 1.9tdi 131km , chcialbym was zapytac co przy okazji wymeinic zeby pozniej dwa razy nie robierac , slyszalem ze sa tam jakies uszczelniacze walu ale nie wiem czy to jest jeden uszczelniacz od strony silnika , czy dwa uszczelniacze od strony silnika i skrzyni biegow i czy sa to same gumy czy guma z korpusem i czy jskies uszczelki tez wymeiniac miedzy skrzynia a silnikime , cos takiego znalazlem : https://katalog.mroauto.pl/tecdoc-produkt/1397762-pierscien-uszczelniajacy-walu-wal-korbowy-corteco-20020383b/ https://katalog.mroauto.pl/tecdoc-produkt/3123017-pierscien-uszczelniajacy-walu-wal-korbowy-corteco-19030094b/
  12. Hej Jestem po wymianie amortyzatorow z przodu w seacie exeo, amortyzatory standardowe 1ba bilstein, odboje kayaba a poduszki amorkow febi bilstein, problem polega na klepaniu slyszalnym przy wolnej jezdzie na nierownosciach, przed wymiana czegos takiego nie bylo, panowie czy to sie ulozy czy jechac z reklamacja?
  13. Ale bedzie pasowalo w jarzmo jesli byla mniejsza tarcza? A jakbym chcial dokupic same klocki to jak Panowie dobrac ?
  14. Witam Mam dylemat , ponieważ chciałbym kupić klocki i tarcze hamulcowe na przod do seata exeo 1.8t 150km 3r2 sedan ale w roznych katalogach trw ,ate, ferodo wychodza rozne wymiary tarcz np 280mm, 288mm, 312mm, i rozne klocki , jak panowie to dobrac ? Musze mierzyc te tarcze i klocki? Jakies numery odczytywac? Bardzo prosze o porade
  15. Diagnosta mowil ze dopuszczalna maksymalna roznica to 30% , czyli nijak to sie ma do samej jazdy ?
  16. Cześć wszystkim Po przeszukaniu forum niestety nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na mój problem. Problem polega na tym , że w moim a4 b7 1.8t sedan dziwnie podskakuje tył podczas jazdy nawet na najmniejszych nierównościach jezdni, odczuwalne jest to bardziej po przekroczeniu 80km/h ale poniżej tej prędkości tez to czuć. Zawieszenie zwykłe 1BA , amorki przód oryginał ok 79% oba, sprężyny nowe Bilstein standardowe (stare były sportowe h&r) , amorki tył oryginał, jeden 82% drugi , drugi 59% sprężyny nowe sachs standardowe (stare były sportowe h&r) , zawieszenie sprawdzone , bez luzów, opony nowe dunlop wintersport 5 , geometria i katy ustawione. Panowie co to może byc za twarde sprężyny z tyłu?
  17. Skrzynia zostala wymieniona i wszystkie biego dzialaja bardzo plynnie , problem rozwiazany , teraz sie zastamawiam czy ktos by kupil moja stara skrzynie na czesci
  18. A meyhla podobno nie eleminuja drgan tak dobrze jak ori , tak teierdzi mechanik
  19. Po 80tys km mam masaz na stopach i fotelu , nie sa wylane ale po prostu sa wibracje w kabinie i mechnik stwierdzic nie trzymanie poduszek
  20. Wlasnie myslalem , ze od 2.0 tdi beda lepiej tlumily bo sa pod wieksza mase .. Te w 1.8t siadaja po 80tys km orygianlne... Moze juz ktos robil takiego moda
  21. Witam Mam pytanko czy beda pasowaly poduszki olejowe od 2.0 tdi a4 b7 do audi a4 b7 1.8t ? Oznaczenia liczbowe i literowe pierwsze 9 znkow maja takie same natomiast oznaczenia ostatnie literowe inne . Dokladnie maja takie : 1. 8E0 199 382 K 2. 8E0 199 379 AB Co oznaczaja te ostatnie literki?
  22. Mysle , ze po prostu wszytsko bylo ok i wystarczyla regulacja a oni ja zaczeli bebeszyc
  23. Chcial poprawic jak to mowil zeby bylo na chwile , ale troche nie poszlo bo skrzywil kolo 4 biegu w takim stopniu, ze terkocze , wg mnie to bezsensowna robota , po diagnozie tylu elementow wg mnie trzebabylo od razu myslec o uzywce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.