Treść opublikowana przez kopytko80
-
CO sadzicie o tych gwintach LOWTEC ?
kw gwint za ta cene
-
CO sadzicie o tych gwintach LOWTEC ?
http://lowtec.com.pl/pl/content/6-hilow-zawieszenia-gwintowane
-
[B6 AVF] Spreżyny- eibach - lub inne komfort+sport -30 mm jakie?
ciekawe czemu ten gosciu sprzetaje tego tein-a
-
[B5 AEB] Jakie sprężyny do tego zestawu?
ja kolego proponuje eibach -30 na wiosenke takie zakladam chociarz teraz ma 1BE -20
-
[ALL B6] Eibach -30 czy prześwit się wyrówna ?
[br]Dopisany: 16 Styczeń 2010, 01:00_________________________________________________ chlopaki
-
[B6 AVF] Spreżyny- eibach - lub inne komfort+sport -30 mm jakie?
ale na wisenke zakladam cos nizszego czyli albo - 30 eibach lub kpl gwint? jaki jeszcze nie wiem ??? ewentualnie cos [? low rider ?]
-
[B6 AVF] Spreżyny- eibach - lub inne komfort+sport -30 mm jakie?
kolego Vario-tTech jestem tu nowy i jeszcze nie uniem sprawnie sie poruszac po ty forum a pozatym nie mam za duzo czasu na chobby (praca) i ide troche na latwizne ale dobrze ze jest ktos taki jak TY wielki szacun za twoje zaplecze i info
-
[ALL B6] Eibach -30 czy prześwit się wyrówna ?
jak bys mogl to przeslij zdjecie twojego autka z boku - ajak sie na tych sprezynkach jezdzi ja bym zakladal na amory od zaw 1BE
-
[ALL B6] Eibach -30 czy prześwit się wyrówna ?
czy po zastosowaniu eibach -30 przeswit miedzy opona a nadkolem w moim aucie wyrowna sie czy tylko sie calosc obnizy a nierowny przeswit miedzy przodem a tylem zostanie
-
[B6 AVF] Spreżyny- eibach - lub inne komfort+sport -30 mm jakie?
autko stoi rowno czy przeswit miedzy opona a nadkolem przy eibach - 30 jest rowny czy jak przy 1BE tyl jes nizej ?
-
[B6 AVF] Problem nie równy przeswit miedzy oponą a nadkolem
czy jakies inne obnizajace srerzyny np eibach -30 dadza rade z tym nierownym przeswitem
-
[B6 ALT] Zmiana sprezyn na -30 mm co o tym myslicie
WITAM- czy po wymianie na Eibach Pro-system -30mm auto bedzie duzo bardziej sztywmiejsze czy jest bardziej podobne do 1BE
-
[B6 AVF] Spreżyny- eibach - lub inne komfort+sport -30 mm jakie?
jakie sprerzynki do kombi -30mm komfort+sport te ktore mam teraz sa takie wlasnie mam inny problem nie rowny przeswit miedzy opona a nadkolem chcialem rowno
-
[B6 AVF] Problem nie równy przeswit miedzy oponą a nadkolem
witam koledzy a moze zeszlifowac troche przednie lub pod tylne cos podlozyc jakas guma -ale nie wszystkie tak maja widzialem auto kolegi Bart-s i ma tak jak powinno byc [br]Dopisany: 12 Styczeń 2010, 20:04_________________________________________________a jezeli eibach to jakie fele mam 17 na lato nie chce zeby byl twardy lubie zawieszenie komfort+sport jakies -30 mm do dolu
-
[B6 AVF] Problem nie równy przeswit miedzy oponą a nadkolem
mam problem miedzy opna a nadkolem przod 3.5 cm a tyl 2.5cm chcialbym zeby bylo rowno lub odwrotnie czyli przod na dol albo tyl do gory auto to a4 avant 1.9 tdi zawieszenie s line 2003r czyli -20 w dol - jezeli ktos to juz przerabial lub mial podobny problem to prosze od odp pozdro adrian
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich -niedawno kupilem a4 s-line 1.9 tdi 131.KM chce przerobic na exterieur pkiet tak zwany style pakiet nie wiem jak do tego sie zabac czekam na podpowiedzi- pozdrawiam wszystkich :adrian: