Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z rańca ---------- Post dopisany at 06:51 ---------- Poprzedni post napisany at 06:50 ---------- jak piszczy tp jest uwalony...odłącz go i zobacz co się będzie działo
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    widzieli Galeria: Używane: tych aut chcemy, bo tych szukamy! - Autokrata.pl (9/9)
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    o proszę i Młody wpadł
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a ja mam nadziej ze sie napijemy w BT
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  11. :hi:witaj na forum tutaj znajdziesz pomoc
  12. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  13. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam poanowie wczoraj leciałem w trasie i na ostrym zakęcie z przesadzona predkością zaplił i sie niski stan oleju. Zatrymałem sie na nastepnej stacji kupiłem olej i dolałem. Stan na bagnecie ok a na liczniku nada; misi poziom pokazuje. Po rozmowie z Dominem wyjąłem bezpiecnzik i błąd znikł...czy to jest normalne?
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    gdzie Cie dziś bedzie mozna obejrzeć??
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Tomek ale jestz petarda i ta listwa pasuje jak ulał w Twoim aucie!!!!!! :kox::kox:
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty a fotka gdzie???
  17. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  18. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  19. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    MISZKA najlepszego!!
  20. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to tak jak ja ale ja juz sie spiacy robie bo ile te mistrzostwa moga trwac Artur do ostatniego Upadłego ---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:57 ---------- kuźwa jest problem to mój last bro, a w lodowce został tylko szampan i likier no to lipton ja juz bylem w monopolu
  21. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to tak jak ja ale ja juz sie spiacy robie bo ile te mistrzostwa moga trwac

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.