Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany nie ma ktoś czujnika do PDC na tył od sprzedania?
  2. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Klysek jak nie robisz za duzo tras to awx
  3. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Gdzie?
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
  5. no zdjecie jest naprawdę MEGA
  6. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    no to dawaj jeszcze raz
  7. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Wladi a pokaz jak to tańczysz ?
  8. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    PRZYPOMINAM ZE TERAZ BĘDĘ PROWADZIŁ TUTAJ CENZURĘ!! z grubsza juz jest posprzątne!
  9. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Dobra od teraz kto cos tu napisze w Temacie BT i VIPÓW i innyc poleci do kosza!
  10. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pierwszy
  11. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pare postów poleciało...przypominam o zachowaniu porządku!!
  12. ja juz od 5 na nogach bo juz dzis w pracy :/
  13. a jaka jest afera znowu?! bo nie chce sledze wszystkich watków na forum
  14. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chodzi mi o odnośnik maila. Sent from my Iphone 6 poprawione
  15. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jestem jestem i będę tutaj czuwał, żeby nie śmiecili.
  16. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panie i Panowie co do BT są osobne watki i nie mieszać tutaj teamtów! Tutaj jest Division a nie Battalion i nie śmiecić tutaj bo bede usuwał
  17. nie ja byłem o 16 ale 6 godzin to i tak mega czas najgorzej był w Łodzi niestety
  18. trza ogarnąć jakieś szklanki na te okoliczność...bo z gwinta rok w rok ?? ....ehhh przesadzam chyba Monia mówi, że za rok bedziecie pić z wiadra a nie z gwinta
  19. Arturooo Monika czeka na Ciebie już za rok
  20. Gdzie sie wszyscy podziali?
  21. Kto biednemu zabroni bogato żyć mozna zrobić sobie webasto na moduł gsm i nigdy Cie nic nie zaskoczy
  22. Artur82 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pewnie z autami bedzie problem po czwartu
  23. Artur82 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    Magic do blacharza go oddaj a nie do lakiernika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.