Treść opublikowana przez Artur82
-
[B5 AHL] Po obniżeniu siedzenia włącza się lampka AIRBAG
no raczej innego wyjscia nie ma
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
pewnie dzieki za foto...u mnie krateczki juz swieca...teraz w tygodniu kubeczek i wizytownik
-
[B6 AWX] Work in progress...
cal w dol pojdzie z tym, ze dopiero po urlopie czyli gdzies wrzesien
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to moze sie spotkamy chwile przed 17 czyli gdzies 16:45 na stacji o ktorj pisalem (Bydgoszcz) i wyruszymy do INA spokojnym tempem...pewnie bylism dojechali na 17:20-30 a Ty Tomlandia najwyzej dojedziesz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
schowaj jezor
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zuza z czego takie hura?? ze przyjedziemy do INA??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak ustalmy spot na 17 w Inie
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
pod kubkiem/wizytownikiem masz taka luke i ta plekse tam montujesz... wczesniej ktos pisal jakie wymiary ma miec ta pleksa...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to godzina 16:20 ustawiamy sie na stacji Orlen u Rafiego...i ruszamy na Inowarocław
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja nie powiedzialem ze wszyscy tylko spora "wiekszosc" jak sie robi wjazd do Ina to co drugi samochod prowadzoy przez czlowieka okolo 30lat na tablicach zaczynajacych sie na CIN to BMW Mafia u nas działa prężnie, a wiadomo oskalpowani niczym innym nie jeźdzą no wlasnie tego niechcialem juz pisac zeby nikogo nie urazic... ...dobra poczekamy do jutra niech sie reszta ekipy wypowie ...ja spadam czynic swoja powinnosc ... DOBRANOC
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja nie powiedzialem ze wszyscy tylko spora "wiekszosc" jak sie robi wjazd do Ina to co drugi samochod prowadzoy przez czlowieka okolo 30lat na tablicach zaczynajacych sie na CIN to BMW
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
a mozesz pokazac foto jak to wyglada ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no bo w INIE jest zaglebie BMW wiec by zobaczyli czym sie jezdzi [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 00:00_________________________________________________to co Tomlandia Ty sie piszesz na spota jesli bedzie w Inie tak??
-
[ALL] Koszt pomalowania A4
nie no jeszcze najlepiej lakiernikowi przez dwa tygodnie patrzec na rece :polew: Poprostu niech kolega wstawia i odbiera jak bedzie gotowy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
o tej godzinie lakiernicy rzadza :polew: Zuza niech sie wypowie czy zaprasz nas do INA
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
no zdarza sie
-
[ALL] Koszt pomalowania A4
nie no Azik wywód jak talala ale dobrze piszesz niech kazdy robi to co potrafi
-
[ALL B7] Rdza
swieta racja
-
[B6 AWX] Work in progress...
pewnie ze moglby...ale niechcialem przekozaczyc
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja mam plan... a mianowicie...jesli majki by odpadl z Torunia...to moze Bydgoszcz wspolnie z kolegami z Torunia wybierze sie do Zuzy do INA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak myslalem szacun dla Majkiego :notworthy:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu a gdzie Twoje alu??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Blondi i co teraz ????[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 18:43_________________________________________________B7 ??
-
[B6 AWX] Work in progress...
to ET30...to nie bede ukrywal...zasluga watku w ktorym wypowiedzial sie adamoooo ze mial ET27 i tez bylo To mnie do tego przekonalo [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 08:38_________________________________________________jutro biore sie za rezanie podswietlenia kratek nawiewu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z tym Bose to popieram