Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. pewnie dzieki za foto...u mnie krateczki juz swieca...teraz w tygodniu kubeczek i wizytownik
  2. cal w dol pojdzie z tym, ze dopiero po urlopie czyli gdzies wrzesien
  3. no to moze sie spotkamy chwile przed 17 czyli gdzies 16:45 na stacji o ktorj pisalem (Bydgoszcz) i wyruszymy do INA spokojnym tempem...pewnie bylism dojechali na 17:20-30 a Ty Tomlandia najwyzej dojedziesz
  4. schowaj jezor
  5. Zuza z czego takie hura?? ze przyjedziemy do INA??
  6. tak ustalmy spot na 17 w Inie
  7. pod kubkiem/wizytownikiem masz taka luke i ta plekse tam montujesz... wczesniej ktos pisal jakie wymiary ma miec ta pleksa...
  8. no to godzina 16:20 ustawiamy sie na stacji Orlen u Rafiego...i ruszamy na Inowarocław
  9. ja nie powiedzialem ze wszyscy tylko spora "wiekszosc" jak sie robi wjazd do Ina to co drugi samochod prowadzoy przez czlowieka okolo 30lat na tablicach zaczynajacych sie na CIN to BMW Mafia u nas działa prężnie, a wiadomo oskalpowani niczym innym nie jeźdzą no wlasnie tego niechcialem juz pisac zeby nikogo nie urazic... ...dobra poczekamy do jutra niech sie reszta ekipy wypowie ...ja spadam czynic swoja powinnosc ... DOBRANOC
  10. ja nie powiedzialem ze wszyscy tylko spora "wiekszosc" jak sie robi wjazd do Ina to co drugi samochod prowadzoy przez czlowieka okolo 30lat na tablicach zaczynajacych sie na CIN to BMW
  11. a mozesz pokazac foto jak to wyglada ??
  12. no bo w INIE jest zaglebie BMW wiec by zobaczyli czym sie jezdzi [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 00:00_________________________________________________to co Tomlandia Ty sie piszesz na spota jesli bedzie w Inie tak??
  13. nie no jeszcze najlepiej lakiernikowi przez dwa tygodnie patrzec na rece :polew: Poprostu niech kolega wstawia i odbiera jak bedzie gotowy
  14. o tej godzinie lakiernicy rzadza :polew: Zuza niech sie wypowie czy zaprasz nas do INA
  15. nie no Azik wywód jak talala ale dobrze piszesz niech kazdy robi to co potrafi
  16. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    swieta racja
  17. pewnie ze moglby...ale niechcialem przekozaczyc
  18. ja mam plan... a mianowicie...jesli majki by odpadl z Torunia...to moze Bydgoszcz wspolnie z kolegami z Torunia wybierze sie do Zuzy do INA
  19. tak myslalem szacun dla Majkiego :notworthy:
  20. Grzechu a gdzie Twoje alu??
  21. Blondi i co teraz ????[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 18:43_________________________________________________B7 ??
  22. to ET30...to nie bede ukrywal...zasluga watku w ktorym wypowiedzial sie adamoooo ze mial ET27 i tez bylo To mnie do tego przekonalo [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 08:38_________________________________________________jutro biore sie za rezanie podswietlenia kratek nawiewu
  23. z tym Bose to popieram

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.