Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ryś

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Ryś

  1. A tu się mylisz bo od nowego roku benzynka ma wyższą stawkę akcyzy czyli podwyżka o ok 25g/l a jak myślisz, gaz nie zdrożeje :?: :mrgreen: :shock: Koledzy, ta wymiana zdań do niczego nie doprowadzi, bo są w sród nas zwolennicy Gazu i Benzyny, a jak zauważyłem, to relacja cenowa jest zachowana od dawna ok.~1/2 i niech tak zostanie. :roll:
  2. np. po to, by nie wozić kanistra z benzyną w bagażniku, jak braknie paliwa przed stacją.
  3. Mam auto sprowadzone z niemiec i chciałem w nim wymienić płyn chłodniczy, ale wyczytałem w książce "Sam naprawiam", że płynu się nie wymienia, tylko sprawdza temp. jego zamarzania i jeśli jest OK . to dać sobie spokój. Servis ASO to potwierdził, więc na razie nie mam problemu z odpowietrzaniem układu. Tylko zastanawia mnie fakt, dlaczego producenci płynów zalecają wymianę co 2;3 lata?. (u mnie jest zalany płyn koloru zielonego- prawdopodobnie G 11 jeżeli NIEMIEC nie zalał innego, o tym samym zabarwieniu co G 11)
  4. Dla twojej orientacji, we Wrocławiu ceny montażu sekwencji kształtują się od 2650zł. do 3000zł.
  5. U mnie w Avancie były założone głośniki fabrycznie w drzwiach przednich i tylnych . Kumple w pracy byli pod wrażeniem, że tak fajnie grają. Do tej pory myślałem, że to standard w każdym Avancie. Zaglądałem do nich, ale nie są opisane, jakiej firmy i jakiej są mocy?
  6. tomeko - czy to znaczy , że jeżdżąc na gazie mniej ci pali, niż benzyny :?: Jeśli to prawda, to jadę montować Gaz"Sekwencję", ale wszyscy mówią, że silnik gazu spala więcej, niż benzyny. Czy komputer gazowy jest niezależną jednostką nie ingerującą w instalację silnika, a może jednostka sterująca zasilania paliwem ma złą charakterystykę? jak to właściwie z tym jest?
  7. Wielkie Dzięki za zainteresowanie i pouczające wypowiedzi, jak również rozwiewające moją niepewność w tym zagadnieniu. Kaziu_Wichura - Fajnie, że posiadasz tego typu zabawkę, jeśli faktycznie zajdzie potrzeba, to odezwę się na GG lub pw i chętnie skorzystam z twojej pomocy - Dzięki
  8. Witam, Właśnie się zastanawiam nad montażem instalacji gazowej do swojej niuni, a czy ktoś ma zagazowany silnik 1,8 / 125KM z roku 96, bo ciekawy jestem ile łyka gazu i jakie ma spalanie lub miał benzyny przed montażem instalacji LPG. U mnie spala średnio ok. 13 do 14 l. / 100km. w mieście, a w instrukcji podają - ok. 10,1l. Czy u mnie jest coś nie tak, czy to może krótkie trasy i korki mają aż taki wpływ na zużycie paliwa?
  9. Witam, Naczytałem się trochę na temat adaptacji przepustnicy i chciałbym wiedzieć, czy po odłączeniu akumulatora należy ją koniecznie przeprowadzić za pomocą VAGa, a może po ponownym podłączeniu zasilania następuje to samoczynnie (tzw. autoadaptacja). Jeśli nie, to jaki ma to wpływ na pracę silnika, bo już kilka razy byłem zmuszony odłączyć akumulator, a po podłączeniu nie zaobserwowałem niepokojących objawów. Czy to ma wpływ na zużycie paliwa?. Nie posiadam VAGa i jeśli to jest konieczne to jazda z tym do servisu za każdym razem może być kłopotliwe. W servisie ASO mówią, że jeśli się coś robi przy elektryce, to aby uniknąć błędów komputera, należy odpiąć akumulator. Dla informacji: W mojej niuni zamontowano silnik - ADR /1,8 / 125KM (96r. - nie wiem, czy rocznik ma wpływ na zmiany konstrukcyjne i osprzętu silnika) - sterowanie za pomocą linki gazu - kolektor ssący aluminiowy Czy bez względu na typ silnika, należy to zrobić i dlaczego? Proszę, powiedzcie, czy powinienem pojechać z tym do servisu, czy dać sobie spokój.
  10. Też miałem problem z tym brzęczykiem , raz działał a innym razem nie. Sprawa jest bardzo prosta, to wina głośniczka - tak jak pokazano to na zdjęciu wyżej.(odkleja się cewka z nawiniętego drutu). Po wymianie głośniczka- problem został zażegnany ( ja dałem głośnik -0,4W/8ohm mocując go do zewnętrznej części obudowy licznika -ze względu na jego rozmiar, ale proponuję dać głośnik /4ohmy,to będzie głośniej buczeć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.