Treść opublikowana przez Jrk
-
***CALL OF DUTY4 - MODERN WARFARE***
Mowimy o wersji sklepowej czy tej drugiej :] ? + No właśnie chodzi mi o, to jaką wersje ma większość
-
Strefa Śmiechu
http://www.ereoh.com/2up/?p=2237
-
Składamy życzenia świąteczne
Zdrowych i Wesołych Świąt http://www.zyczonka.ovh.org/prezent-na-mikolaja.html
-
Strefa Śmiechu
http://pl.youtube.com/watch?v=gXT7Qu5-J6k&feature=related http://www.metacafe.com/watch/941658/cat_the_alcoholic/
-
100 lat 100 lat dla MURZYNA :kox:
Wszystkiego Najlepszego
-
Ankieta: Jak myślicie za co Murzyn stracił status moderatora ??
Stawiam na pande
-
Strefa Śmiechu
http://allegro.pl/show_item.php?item=270218096
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Ja mogę pograć
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Nie.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Hmm ja sprawdzalem i moglem. Dziwne
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Caly czas jest włączony
-
A4 Assistance
Dane wysłane. Pozdrawiam
-
Counter Strike 1.6
A to klubowi nie pograja ?
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Ja również bym prosił o ip bo gadu cos nawala i moze byc ciezko sie dogadac.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Dziękuje. To będę około 22 jeżeli Mad_MAX poda mi ip
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Ja własnie sciagnalem. Tylko teraz powiedzcie ktora wersja -> 1.0 , 1.11 czy moze jakas inna.
- Jestem tatą ;o))
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Podałem wyżej UPD. hornet zasysasz go i sciagasz za pomoca czego tam masz - azureus , utorrent , bittorrent itp itd
-
Counter Strike 1.6
JA tez moge teraz zagrac
-
Counter Strike 1.6
No ja mam nadzieje ze smoczyca aka AerynSun da nam pare lekcji cs'a Pamietam jeszcze jak kiedys zdarzylo sie zagrac przeciwko TP ` ladies i pozniej hmmm no wlasnie nie pamietam nazwy gdzie pozniej gralas ;(
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Ja ściągam z tego torrenta http://torrenty.org/torrent/67 Jak ściągne to dam znać czy działa, bo wiadomo ze różnie to bywa. Poniżej daje linka bezpośrednio do pliku, jakby ktoś nie miał tam konta. http://s004.wyslijto.pl/?file_id=09211316316476937940 Pozdrawiam
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Dokładnie, podajcie jaka wersja i pozniej znajdziemy jakies ftp czy cos.
-
Counter Strike 1.6
Ja również gram.
-
Gramy w MOH:AA dzisiaj od 22-22:30 , nowe mapy!!!!
Wersja z neta + witaminka nie wystarczy ?
-
Polecane opony zimowe
Witam, mam pytanie, lepiej kupić Dunlop SP Winter Sport 3D czy Continental WinterContact TS 810. Opony w rozmiarze 195/65/r15. Pozdrawiam