Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jrk

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jrk

  1. Jrk odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Mowimy o wersji sklepowej czy tej drugiej :] ? + No właśnie chodzi mi o, to jaką wersje ma większość
  2. Jrk odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.ereoh.com/2up/?p=2237
  3. Zdrowych i Wesołych Świąt http://www.zyczonka.ovh.org/prezent-na-mikolaja.html
  4. Jrk odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=gXT7Qu5-J6k&feature=related http://www.metacafe.com/watch/941658/cat_the_alcoholic/
  5. Wszystkiego Najlepszego
  6. Jrk odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://allegro.pl/show_item.php?item=270218096
  7. Hmm ja sprawdzalem i moglem. Dziwne
  8. Caly czas jest włączony
  9. Jrk odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Dane wysłane. Pozdrawiam
  10. A to klubowi nie pograja ?
  11. Ja również bym prosił o ip bo gadu cos nawala i moze byc ciezko sie dogadac.
  12. Dziękuje. To będę około 22 jeżeli Mad_MAX poda mi ip
  13. Ja własnie sciagnalem. Tylko teraz powiedzcie ktora wersja -> 1.0 , 1.11 czy moze jakas inna.
  14. Gratulacje
  15. Podałem wyżej UPD. hornet zasysasz go i sciagasz za pomoca czego tam masz - azureus , utorrent , bittorrent itp itd
  16. JA tez moge teraz zagrac
  17. No ja mam nadzieje ze smoczyca aka AerynSun da nam pare lekcji cs'a Pamietam jeszcze jak kiedys zdarzylo sie zagrac przeciwko TP ` ladies i pozniej hmmm no wlasnie nie pamietam nazwy gdzie pozniej gralas ;(
  18. Ja ściągam z tego torrenta http://torrenty.org/torrent/67 Jak ściągne to dam znać czy działa, bo wiadomo ze różnie to bywa. Poniżej daje linka bezpośrednio do pliku, jakby ktoś nie miał tam konta. http://s004.wyslijto.pl/?file_id=09211316316476937940 Pozdrawiam
  19. Dokładnie, podajcie jaka wersja i pozniej znajdziemy jakies ftp czy cos.
  20. Ja również gram.
  21. Wersja z neta + witaminka nie wystarczy ?
  22. Witam, mam pytanie, lepiej kupić Dunlop SP Winter Sport 3D czy Continental WinterContact TS 810. Opony w rozmiarze 195/65/r15. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.