Treść opublikowana przez wesoly1601
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
No wtedy racja zaczynają się ich mądrości, tylko dlatego że niektórzy użytkownicy CB to buraki ;]
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
No a z tym przeklinaniem to faktycznie nie miła sprawa... ale nic nie poradzimy, jedynie możemy dawać przykład
-
Zasadnosc i sens uzywania CB Radio w Polsce
A ja powiem szczerze że mam CB w 95% po to aby unikać policji :] Prawo jazdy mam ponad rok i 0 pkt. A czemu chce ich unikać? Bo oni sami łamią prawo!!
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
Lepszej B5 nie znajdziemy Wszystko wypas!
-
Uważajcie z xenonami bez spryskiwaczy
Taka prawda że te rezanie zwykłych lamp tylko po to żeby było białe światło to wielka lipa, nie jeden zasuwa po drogach i wali po oczach światłami :/ a nie daj boże jak jezdnia jest nie równa :/ A co do sprawdzania ustawienia świateł to może ta pieprzona inspekcja by się za to wzięła a nie zatrzymywała TIR`y bo tak łatwiej!
-
[B5 AEB] CarPC w A4 Avant
I szczerze mówiąc to trochę chyba niewygodnie będzie klimatronikiem obsługiwać :/ Nie lepiej notebooka na fotel obok?
-
Ślizgamy sie na ptk :)
Tu się można też fajnie pobawić http://www.gamesfreak.net/games/Drifting-Championship_314.html
-
[B5 AEB] CarPC w A4 Avant
wszystko robione samemu jest.
-
[B6 AWX] A4 B6 AVANT by Boberro
kolor unikat! biała B6 też fajnie wygląda ale w sedanie i też rzadko spotkać. Czekamy na więcej zdjęć!
-
Strefa Śmiechu
http://poboczem.pl/galerie/poboczem/galeria/zdjecie,702480,3
-
[B6] Mrugający włącznik świateł mijania
Dzięki kolego! Dzisiaj to sprawdzę![br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 16:37 _________________________________________________sprawdziłem i faktycznie wychodzi ale jak się tam do żarówek dobrać?
-
[B6] Mrugający włącznik świateł mijania
Taki problem się pojawił że ikonka od świateł pozycyjnych i mijania mruga po włączeniu świateł :/ Pewnie jakieś problemy z żarówką, no ale jak się do tego włącznika najlepiej dostać? Jak wyjąć tą listwę w której on jest zamontowany?
-
[B6] Concert czy coś innego?
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=315304029 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=315395993 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=319532528 http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=318776874 w tym bym przebierał, ostatnie trochę mi sie z wyglądu nie podoba ale chodzi o dźwięk Polecacie coś?
-
[B6] Concert czy coś innego?
a jak gra concert na oryginalnych głośnikach? nie mam bose
-
[B6] Concert czy coś innego?
To ma ładnie grać a nie wyglądać Jako że strasznie lubię posłuchać mojej ukochanej muzyki w jak najlepszej jakości chodzi mi o jakość dźwięku i nie chodzi mi o mp3 lecz o cd audio
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
Teraz już podobno nie wiadomo kto był kierowcą... ehh... Ci polscy dziennikarze... http://wiadomosci.onet.pl/1701446,11,item.html
-
[B6] Concert czy coś innego?
Jakbyś miał doświadczenie to byś mógł poradzić a tak to dalej stoję w niewiadomej, skrzynka i wzmacniacz stoją na szafie... Co robić? Concert czy jakieś radyjko ok 700 pln kupić?
-
[B5 ADP] Teraz moja A4
Kolego już nic nie jest do wymiany... jedynie jakby czas dało radę cofnąć...
-
[B6] Concert czy coś innego?
Witam! Koledzy jako że w swojej A4 mam oryginalne radio kaseciaka Concert to chce je wymienić na coś z CD. I tu pytanie Kupić Concerta z CD czy coś zwykłego a dobrego? Jak później z podłączeniem do czegoś innego suba oryginalnego? Co radzicie?
-
Kaczyński przyłapany przez fotoradar
Już dawno dostali mandat... tyle że poselski...
-
Zientarski chyba z lekka przecholował....
Pokaż zdjęcia a zapewne ten kto zobaczy co go może spotkać będzie ostrożniejszy, wrzuć je tylko Tu żeby od razu nie było ich wszędzie pełno
-
Czy można wymienić pamięć RAM ??
pamięci muszą się zgadzać parametrami bodajże...ale jeśli tylko jedną chcesz mieć to nie ma problemu. kolega miał dwie inne i mu się komp restartował po paru minutach
-
Spoty wrocławskie
Z rana nie ma tłoku a wieczorem nie byłem to nie wiem. Ale można by było o czymś takim pomyśleć
-
Spoty wrocławskie
Koledzy może jakiś spot relaksacyjny? Park Wodny we Wrocławiu?! Co o tym myślicie?
-
prawidlowe pisanie postow
albo coś całkowicie niezrozumiałego np. "plus włanczany chip" A Firefox? Racja...