Treść opublikowana przez wesoly1601
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
Dzięki za pomoc! W środę pojadę do sklepu i może będę miał możliwość sprawdzenia tego sprzetu! Jeśli ktos ma jakies propozycje to pisac
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
a parametry wzmacniacza i głośnika zgrają sie?
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
A czy ten wzmacniacz car powera z ta skrzynka jbl dadzą rade? Skrzynka ma niby 250 rms a wzmacniacz 225, a jest sprzedawane jako komplet
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
a możesz polecić coś do 600pln? Skrzynka i wzmacniacz do niej?
-
Pomóżcie w zakupie skrzynki i wzmacniacza!
Witam! Posiadam w swojej CZWÓRCE radyjko Kenwood KDC-W534U 45Wx4. Nie mam w nim wyjścia na subwoofer, ale jest na tylne głośniki, których w aucie nie mam. Czy jest sens i możliwość podłączenia wzmacniacza pod wyjście na tylne głośniki? Interesuje mnie taki zestaw: http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=264991402 Co o nim myślicie. Może coś innego proponujecie? Czy ten wzmacniacz będzie dobry? Pomóżcie bo chce dużo basu w niuni [br]Dopisany: 10 Listopad 2007, 18:55 _________________________________________________no koledzy co jest z wami? na bank któryś z was się zna na tym! Napiszcie tez jak to jest z podłączeniem wzmacniacza który miałby być w bagażniku, czy będzie trzeba go wyłączać po wyjściu z auta czy jak?
-
[B5 AVG] Gdzie dokładnie znajduje się czujnik temp. wewnetrznej w podsufitce ?
Mi się wydaje że jest on w słupkach, są tam takie krateczki małe... ale czy to jest to - nie wiem
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Ja mam zamiar na antene przeznaczyć jakieś 150 pln, po czym ewentualnie zbierać na radyjko
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
No właśnie ja stoję przed zakupem antenki krótkiej... Posiadam radio Alan 100, z czasem je zmienię lecz póki co chce krótką antenę... ale już sam nie wiem którą, może ktoś używa takiego lub radia o podobnych parametrach i krotkiej anteny i napisze jak się ona spisuje?
-
[B5 AFN] nie świeci sie jeden stop
spróbuj podgiąć do góry blaszkę w uchwycie żarówki :/ poza tym sprawdź czy prąd jest na kablach od stopu - PRIMO!!!
-
[B5 1.9 TDI 1Z] Świecąca kontrolka i pisk...
Witam kolegów! Dzisiaj rano odpalając moją niunię pojawiła się ikonka (( ! )) i trzykrotne piknięcie... o czym to świadczy? Płyn sprawdziłem i poziom jest OK!
-
Słuchawki bezprzewodowe!
Ja wczoraj kupiłem słuchawkę Nokia BH-204. Póki co jestem zadowolony I ten komforcik
-
Słuchawki bezprzewodowe!
Witam! Zacznę ten temat o bardzo ważnej rzeczy dzięki której możemy mieć dwie wolne ręce i odebrać telefon! Jeśli ktoś korzysta z słuchawek bezprzewodowych do telefonu komórkowego, miał z jakąś styczność to niech się podzieli wrażeniami... Piszcie model słuchawki, producenta wszystko, co pomoże NAM przy zakupie słuchawek!
-
[B5 1Z] Kontrolka ładowania
o ile się nie mylę szczotki są razem z regulatorem
-
[B5 1Z] Drganie przy większej prędkości
jechałem już po zmianie na letnie gumy wiele razy z dużymi prędkościami i nie było takich drgań. zresztą pod koniec miesiąca wsadzam zimówki do niuni bo szykuje się wyjazd
-
[B5 1Z] Drganie przy większej prędkości
Witam was drodzy koledzy! Dzisiaj jadąc autostradą do zachodnich sąsiadów zauważyłem przy prędkości ok 100km/h że auto zaczyna mi dziwnie drgać :/ Zatrzymałem się na parkingu sprawdziłem czy koła są dokręcone i były dokręcone dobrze. Auta mi nie ściąga, wachacze z przodu wymienione były więc raczej odpadają... Ma ktoś jakieś sugestie co może być nie tak?
-
[B5] Otwieranie zamkniętych drzwi od środka
No raczej 3 drzwi nie można zamknąć!! Centralny zamek zamknie wszystkie, a przy otwarciu drzwi kierowcy otworzą się wszystkie drzwi, bagażnik, wlew paliwa!
-
[B5 AFN] Rura dolotowa
A to sory mi nie o tą chodziło
-
[B5 AFN] Rura dolotowa
Chodzi o ta gumę łączącą plastikowe rury intercoolera? Jak o nią to tak... też miałem w niej dziurę, chciałem nową... cena w ASO? 90 pln... Musi być ona olejoodporna, więc w warsztacie znalazłem dobrą gumową rurę chyba od chłodnicy ze stara <lol2> przyciąłem i wszystko ok!
-
Klimatronic brak podswietlania ????????
W dziale warsztat jest opisane jak to naprawić! Wystarczy poprawić luty od tasiemki... Tylko na 2 wtyczkach! A żarówki w dobrym motoryzacyjnym powinny być. Ja wsadziłem 1,2W chyba bo nigdzie nie mogłem kupić 0,9W. Świeci doskonale i nic nie mruga
-
Klimatronic brak podswietlania ????????
Tylko żarówka skoro masz zarys!!!
-
[B5 1.9TDI] Olej, znacie go?
No rozróżniam i jak już pisałem nie mam zamiaru go lać do swojej PS.na aucie sie nie oszczędza!
-
[B5 ADR] Co to jest Cletronic? Jakie zabezpieczenie?
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=246562608 <lol2> To jest dopiero blokada... Ale pomyślcie, prosty przykład Jaś Fasola... każdy kluczyk gdzie indziej
-
[B5 ADR] Co to jest Cletronic? Jakie zabezpieczenie?
A nie lepiej ukrywać to w głupich miejscach? Np. Osłona przeciwsłoneczna? Popielniczka lub nawet podpiąć pod pokrętło od zegara żeby po wciśnięciu odpalało... złodzieje czasem są zbyt tępi... a chyba jeden z lepszych pomysłów to na regulacje lusterek! pozycja lewa lub prawa i zapłon dopiero Może to i głupie ale ktoś może z tego robić użytek. Najgłupsze miejsce jakie widziałem to przycisk obok stacyjki!!!
-
[B5 1.9TDI] Olej, znacie go?
Nie no już jest pewne że tego nie zaleje... Temat można zamknąć!
-
[B5 1.9TDI] Olej, znacie go?
W ogóle nie wiem co to za olej, ktoś może to tanio załatwić ale to chyba olej do aut ciężarowych tak że raczej ten odpada :/