Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gracia

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gracia

  1. Coś w temacie dla przyszłych rodziców [br]Dopisany: 20 Kwiecień 2011, 21:29_________________________________________________w sumie dla obecnych też
  2. Wkurzyłam się ide na prawko i kupuje :audi:z wami inaczej sie nie da
  3. W sumie ja też, ja nie wiem wszystko przez ta ESe :gwizdanie: :gwizdanie:
  4. To jest jawne wykorzystywanie pozycji i spamowego dorobku mojego brata nie wiem czy mogę sie na to zgodzić
  5. aaaa to nie wiedziałam, ze to cos innego
  6. to dziwne bo ja widziałam te "graty"
  7. Dziękuje :>
  8. Kto... Ja.... nie, po prostu za dużo z wami przebywam,
  9. No tak ale ile można czekać do następnej okazji!
  10. Taaaak piliśmy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ok, to w tym roku też się napijemy (nie wiem czy aż tyle, bo potem znowu zapomnę i znowu będziemy musieli pić) ale coś się napijemy
  11. NaJlEpSZeGo! :drunk::drunk::drunk: Dziękuje, ale tu chodzi o picie No spoko, spoko. Ogólnie życzenia złożyłem bo dopiero teraz się dowiedziałęm o Twoich urodzinach. A co do picia to cza było Nas zaprosić. P.S. Wypijemy jeszcze. Luz, nie chwaliłam sie tym mozesz nie wiedzieć, ten jeden raz wybaczam I ciebie też trzymam za słowo
  12. NaJlEpSZeGo! :drunk::drunk::drunk: Dziękuje, ale tu chodzi o picie [br]Dopisany: 15 Kwiecień 2011, 21:58_________________________________________________ Frajerzy........ Ja bym się z miłą chęcią z tobą napił no ale..... Odbijesz sobie w zatorze a Ja z tobą Ok zapamiętam (mam to teraz na piśmie) Bo nie pamiętam dokładnie ale rok temu za dużo razem nie popilismy
  13. jak to nie ;(
  14. no nie mam z kim ;( Olali mnie
  15. Ale wy nudni jesteście tylko o piciu gadacie, a jak jest impreza to nie ma chetnych :gwizdanie:
  16. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=189734.0
  17. siema z wieczora Wybiera się ktoś w końcu do tego Krakowa w niedziele??
  18. Wszystkiego naj....
  19. I grill pewnie też:P
  20. Jeden usuwa drugi psuje... u nas to rodzinne.
  21. he ja tylko sprzątam gotowanie zostawiam mojej daje rade jeszcze przy garnuszkach stać :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 12:37_________________________________________________ To dobrze że jeszcze dosięga i brzuszek jej nie przeszkadza
  22. gotuje
  23. Byś w końcu jakieś filmiki powklejał na forum, ile można czekać
  24. Siema Panowie i Panie co tu tak pusto
  25. niektórzy poszaleli z twórczością

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.