Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LataY

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. LataY odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    witam !! wlasnie odebralem koszulki - wszystko gra !! pozdro Murzyn !
  2. nie koniecznie! tez myslalem ze sygnalizuje tylko spalona zarowke stopu , ale jakie bylo moje zdziwienie gdy przy wlaczonych swiatlach mijania po wdepnieciu chamulca sygnalizowal mi spalona zarowke - sprawdzam wszystkie "stopy" swieca .. mysle ze komp cos zaczyna swirowac ... okazalo sie ze mialem spalona zarowke swiatel mijania (dlatego komp podnosil alarm tylko przy zalaczonych swiatlach mijania)
  3. no to nasuwaja mi sie dwa pytania: 1. czy warto doplacic te 70 zl , roznica w trwalosci bedzie tego warta ? 2. jakie beda mniej wiecej koszta robocizny , duzo z tym dlubania ?
  4. poduszki to raczej szaranie a nie stukot (?) u mnie jest juz zle z poduchami , przy gwaltownym dodaniu gazu czuc ze poduchy wytrzaskane ... przy okazji - na jakie koszta mam sie szykowac przy wymianie poduchy ?
  5. LataY odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  6. LataY odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    1/4 mili po polsku http://www.motokopytko.pl/zlot/1/images/IM000400.JPG http://www.motokopytko.pl/zlot/1/images/IM000843.JPG [ Dodano: 2006-03-24, 17:27 ] no i kto ma lepsze odejscie http://www.motokopytko.pl/zlot/1/imagepages/image41.html [ Dodano: 2006-03-25, 03:59 ] 1/4 mili 8,83 :shock: http://www.metacafe.com/watch/40935/bmw_from_hell/ ktos wrzuci filmas z lepszym czasem ? 8)
  7. LataY przytoczyl slowa mechanika , sam nie ma doswiadczen w tym zakresie... "niestety" ojciec nie skozystal z okazji przetestowania polaczenia "ropa do benzyny" 8) w sumie sam jestem ciekaw jak to jest - sledze temat i czekam na wyjasnienie tej sprawy PS zawsze zostaje opcja zakupu na szybko malacza i zalania go gnojowka
  8. LataY odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    mozesz brac spokojnie 1,2W , ja wsadzilem 1,2W pod obrotomierz , roznica widoczna , ale nieznaczna - nie powinno Cie razic bardziej jak razi 1,1W
  9. LataY odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    w nie tak odleglej przyszlosci na forum : "pomocy ! co robic ? komputer wykryl awarie silniczka uchylajacego tylna popielniczke ... od tego czasu centralny nie dziala , a swiatla mijania mrugaja przy probie wlaczenia migacza" heheh - niestety elektronika wtykajaca sie w kazdy zakamarek auta ma swoje ciemne strony ...
  10. LataY odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    to nie pomoge , nie wiem jak jest z diodowymi lampkami , ja wsadzalem zwykle R5 zarnikowe - kolor czarny (1,2W - wodac ze swieca nieco jasniej - ale usadzilem je za obrotomierzem, nawet podoba mi sie efekt mocniejszego podswietlenia obrotomierza niz reszty ) , orginalnie maja pomaranczową obudowe (1,1W) normalne jest ze pojawia sie po przekreceniu kluczyka w polozenie zaplonu na jakies 3 sek. wg. mnie gdyby bylo cos nie tak z airbagiem kontrolka swiecila by caly czas ... (myle sie ?)
  11. LataY odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam i zapraszam na dobry poczatek do dzialu Newbie ... a co do zegarow - jakiej mocy zarowki wsadziles ?
  12. silnik umiera ... tak stwierdzil mechanik , ale nie wiem jakie elementy siadaly by jako pierwsze
  13. LataY odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    wspanialy wspanialy , zwlaszcza ze obrotomierz mam delikatnie jasniej podswietlony niz reszte elementow (tam poszly te nieco jasniejsze zaroweczki) podoba mi sie ten efekt :]
  14. LataY odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    przed chwila skorzystalem z powyzszej procedury - padly mi 3 lampki ... jade do sklepu , okazuje sie ze nie ma na stanie zarowek 1,1W sa tylko 1,2W kupilem 5szt (bo mysle sobie ze dwie w zapasie dobrze miec) .. wymienilem spalone 3 ... sprawdzam ... @#$!@# :!: dwie inne nie dzialaja ... nic to ... na szczescie mam jeszcze dwie w zapasie mysle sobie i ochoczo zabieram sie do dalszego dlubanka ... wyjmuje dwie spalone i ... okazalo sie ze mam juz tylko jedna dobra :shock: ... jedna gdzies zapodzialem , albo w sklepie babka wydala mi 4 zamiast 5 - a ja spieszac sie nawet nie spojrzalem ... znow w auto matki i do miasta ... okazuje sie ze te ktore kupilem wczesniej byly ostatnimi , sa tylko 1,8W .. kolejny sklep ... nie ma 1,1W , sa 1,2W ale wygladaja inaczej ... mam dosyc ... biore co jest i wracam do domu ... wsiadam w auto , wymieniam , puls przyspiesza , zaplon , swiatla , kurtka na licznik (zeby zaslonic swiatlo) i .... jeest ! po 2,5h zmagania sie z przeciwnosciami losu wymienilem 5 zarowek .. wreszcie jasnosc jak zegary dlugie i szerokie 8)
  15. ok , wydaje mi sie ze to lepsza opcja jesli chodzi o podmiane ... pozostaje kwestia reszty pytan 8)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.