Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
Panie Prezes jeszcze nie mam gratow ale spokojnie spokojnie dogadamy sie wszystko w swoim czasie Kolejna wyprawa
-
Spociki Łódzkie
O w k**we to kiedy rezamy i gdzie jedziemy
-
Spociki Łódzkie
Ty sie nie smiej szykuj hale bedziemy prezkladac Ile to roboty Poważnie będziesz Q zakładał
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Panie bo to wiesz bez flaszki to tak ciężko, w sumie 4 dni piliśmy a tego wątku nie poruszyliśmy Bo to był czas rozmyślania a nie zawracania doopy pierdołami
-
Spociki Łódzkie
Kufra ile jeszcze muszę papierów załatwić panie Tomek Już chyba nie chce budować domu
-
Spociki Łódzkie
No to moze Wiesiek Tokarski z milionowej 121 będzie miał lepsze rekomendacje
-
Spociki Łódzkie
No jeszcze sie taki nie urodził co by wszystkim dogodził
-
Spociki Łódzkie
zapomnij, tacy już na saksach i na wyspach siedzą kuwa do takiego wniosku powoli dochodzę bo zrobiłem rekonesans i w Łodzi nie mogę nikogo namierzyć.... albo źle szukam...może jednak chociaż jeden się uchował i potrafi porządnie ogarnąć temat.... :wallbash:3-Autocolor ,róg Wileńskiej i Maratońskiej O tym coś Kłysek słyszałem/czytałem w necie.... z tych 3 wymienionych, który jest najlepszy? wydaje mi sie auto-Color chłopaki nie bazują tylko na typowym malowaniu ulepow w szopie tylko ogólnie zajmują sie odrestaurowywaniem aut a wiadomo do tego potrzebna lakiernia itp. Wiec malują prZy okazji jak maja lukę ile trzeba czasu czekać nie wiem
-
Spociki Łódzkie
Mogę ich polecić 1-Wiesław Tokarski Milionowa 121 2-Rabien AB ul. Przyrodnicza 11 3-Autocolor ,róg Wileńskiej i Maratońskiej zapomnij, tacy już na saksach i na wyspach siedząSzybciej niż my by byli
-
Spociki Łódzkie
Ale nikt nie będzie miał czasu bo bedą jeździecka działki
-
Spociki Łódzkie
No myśle ze dzisiaj do godz.20:45 Kłusiu nie pitol...... raz na rok może uda się skrzyknąć i spotkać Jak dzisiaj zaczniemy to akurat na kwiecień sie uda
-
Spociki Łódzkie
Same biznesmany i nikt czasu nie ma
-
Spociki Łódzkie
Jeszcze z rok temu nie nadążałem odświeżać tyle nakurwialismy postów a teraz mogę tu nie zaglądać przez tydzień i ująć sie dzieje
-
Spociki Łódzkie
No myśle ze dzisiaj do godz.20:45
-
Spociki Łódzkie
popieram....... niedziela jest dobrym dniem - pozostaje do ustalenia godzina i terminy.... no kurfa nie wierzeWątek zostaje reanimowany
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Tam są spoty,wzloty i odloty
-
Spociki Łódzkie
Żebyś wiedziała
-
Spociki Łódzkie
To właśnie był chyba mój ostatńi spot na którym byłem Ja Bruna ściągnę
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
No i cały spot w piz*u rozwaliłes Jak chcesz rowerem to na masę krytyczna sie złap- Spociki Łódzkie
Twoje nie Audi Pantona nie A4 wiec znowu zostaje sam