Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    popieram....... niedziela jest dobrym dniem - pozostaje do ustalenia godzina i terminy.... Furę sobie kupił to i na spota przyjedzie nigdzie nie przyjeżdżam tylko termin dogaduję wszystko jasne to dagadjcie termin jak będzie więcej niż 4 auta to i ja za miesiąc przyjadę
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    popieram....... niedziela jest dobrym dniem - pozostaje do ustalenia godzina i terminy.... Furę sobie kupił to i na spota przyjedzie
  3. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ty to złe piszesz Zan klop wandej
  4. Ale Zenona to chyba nie masz ori bo nie masz spryskow Chyba masz zestaw hid
  5. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Może ktoś go powinien uświadomić, że w ASO te kratki są po 100 za sztukę, nówki? Wyslij mu link
  6. klysek odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Bartom,kordla93,szamek,lukasera,Filomat,heniooo
  7. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Credit agricole na 3 miesiące masz 4,1% taka promocja
  8. klysek odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Chłopaków z Kutna to już dawno na forum nie ma wyparowali, pare autek kreci sie po kutnie, nie wierze, ze na spota by nie podjechali Próbuj moze wskrzesisz wątek
  9. klysek odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    Chłopaków z Kutna to już dawno na forum nie ma
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://wgospodarce.pl/informacje/17907-a-jednak-rzad-wprowadzil-nowy-podatek-paliwo-mocno-zdrozeje
  11. za twoj zegarek pilsmy caly nowy rok i nastepny dzien
  12. wladi tam wszystko jest przywiezione z PL w 1939 nic nowego
  13. ty byłeś pilotem :grin: :grin: Pilotem z Oslo w 1938
  14. twoj sylwester ciezko nazwac balem najwyzej co to bylo to bankiet 7 pasazera nostromo
  15. ty nie pitol tylko powlekaj posciel dla novego
  16. dobra, dobra 'Amigo' to jest nic powiem wam jaki dziś zawodnik na izbie w puckim szpitalu wylądował, wynik 6,3 promila ale też był dętka mysle ze ty w nowy rok ok godz 23 tez tyle posiadałes
  17. Ale to dla Basi czy ty będziesz nim śmigać ? A dobra już doczytałem
  18. A ćwiartek pojechał czy dogorywa ?
  19. Novwy nie ma już przecież konta bo mu żona skasował

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.