Treść opublikowana przez klysek
-
Truckerzy
Żadnej licencji nie musisz mieć ,kursu na przewóz rzeczy tez nie ,jak chcesz jeździć gdzieś pod spedycja auto nie starsze niż 1 rok tak z grubsza
- Spociki Łódzkie
-
Tacierzyństwo
Dzięki wszystkim
-
Tacierzyństwo
moment1. to twoja Ewcia będzie miała syna, 2. nie widzę, Cię na obecnej liście do BT 3. Złoż jej gratulacje gratki Stary Gratulacje złożone A na liście raczej nie będę siły wyższe w tym roku mnie zatrzymują Edytka
-
Tacierzyństwo
Stanley w zeszłym roku na BT obiecałem ze na następnej Bukowinie będę ojcem Zgodnie z obietnica będę miał syna
-
Spociki Łódzkie
na letnim kapciu moge ci swoje wycieruchy dac
-
Spociki Łódzkie
Co wy jebjecie a po Łodzi robię dziennie 100-150 km i jeszcze robotę mam w samym centrum na Dowborczykow i stwierdzam ze jest to kwestia obcykanie uliczek osiedlowych Dev pierwszy raz słyszę ze ktoś mówi o Łódź ze jest ładna
-
Spociki Łódzkie
A ja wiem czyje to
-
B6 DIVISION
Fakt jeszcze nie udaje posejdona
-
B6 DIVISION
Teraz u niego poleżą do wakacji i ci przywiezie bo powie ze nie umi a pózniej przyjedzie cwiara i zabierze je ze sobą i sprzeda Chopinowi ,a Chopin ro***bie auto sprzeda na części kupie je ja pojadę do domina je montować najebiemy sie i nic z tego nie będzie,pózniej przyjedziesz ty powiesz "o k**wa... Moje moduły" zabierzesz je ze sobą i znowu bedą leżeć po stolikiem Ty to gupi jesteś Faktycznie nie znam Cie klysiu ale faktycznie j**niety dobrze jestes Ja ostatnio zatankowałem full zbiornik 65zl za 295zł jak leciałem na oem weszło za ponad 360zł Dlatego ze znam wladiego
-
Spociki Łódzkie
ty nie badz taki only you
-
B6 DIVISION
Teraz u niego poleżą do wakacji i ci przywiezie bo powie ze nie umi a pózniej przyjedzie cwiara i zabierze je ze sobą i sprzeda Chopinowi ,a Chopin ro***bie auto sprzeda na części kupie je ja pojadę do domina je montować najebiemy sie i nic z tego nie będzie,pózniej przyjedziesz ty powiesz "o k**wa... Moje moduły" zabierzesz je ze sobą i znowu bedą leżeć po stolikiem
-
B6 DIVISION
Moduły lezą na stoliku pod serwetka
-
Spociki Łódzkie
Moze nie będzie cijuz dane
-
Spociki Łódzkie
A tak poza tym nie zawracaj mu doopy bo tego auta mi kuzwa do dnia dziecka nie zrobi
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Co to Klysek za Bemke masz?Już nie mam oddałem właścicielowi e34 teraz mam coś lepszego
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
+ trzeba bedzie pospawac wydech bo urwał sie w piz*u- Spociki Łódzkie
woz zastepczy został odstawiony do garazu bedzaie czekal na lepsze czasy- Spociki Łódzkie
BMW w drodze powrotnej sie rozjebalo- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Nic sie nie martw ja będę Biemdablju- Spociki Łódzkie
Ja dzisiaj mam dużo do powiedzenia - Spociki Łódzkie