Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ludzie
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Będę ale na wygnaniu
  3. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A jak robię a juz chcialem swojego zrobic i Ci na koniec roku opitolic no ale jak nie to nie Biere
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panton dzięki za chęci ale mój dobytek jest na tyle skromny ze w 40min z bratem sobie poradzę
  5. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Jakiego najlepiej diesla szukać w B6 ? Chodzi mi o oznaczenie silnika
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie no wszystko na to wskazywało ale musimy opuścić lokal i na weekend mamy przeprowadzkę ale moze wieczorkiem wykonam telefon i sie skusicie ale nie będę narazie nic obiecywał bo nie wiem ile zejdzie
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dzwon śmiało moze na jakoś butle sie człowiek od razu umówi
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pisze szyfrem
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nom klasa sama w sobie i liczę ze w listopadzie będę już mieszkał u siebie za równy tydzień zaczynam przedsięwzięcie życia gdzie tu się klika "Lubię To" ??? Tu nie ma co klikać lubię tu trzeba przyjeżdzać z szpadlem i kopać człowieku czy Ty myślisz, że mam 20 lat - ja to w tym wieku tylko usiąść do grilla, zapodać kiełbaskę (ewentualnie karczka ) dziabnąć dziabąga i popatrzeć jak kopiecie Ale kierować ekipą kopaczy potrafię heheheh Przyłożę starań aby to zobaczyć Coś za duZo nakasowalem
  10. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    No teraz zes Tomus poszedł po bandzie
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nom klasa sama w sobie i liczę ze w listopadzie będę już mieszkał u siebie za równy tydzień zaczynam przedsięwzięcie życia gdzie tu się klika "Lubię To" ??? Tu nie ma co klikać lubię tu trzeba przyjeżdzać z szpadlem i kopać
  12. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    To sie z nim ożeń
  13. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nom klasa sama w sobie i liczę ze w listopadzie będę już mieszkał u siebie za równy tydzień zaczynam przedsięwzięcie życia
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W Łodzi nie ma..... ale jest pod Łodzią Kłysek widziany dzisiaj pod moim domem Miałem stanc pogadać ale już na firmę leciałem wiec do domu sie spieszyło bo przygotowania do przeprowadzki bo w piątek będę mieszkańcem Tymianki
  15. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kuzwa wczoraj instalacje, sobie tego szatańskiego whatsa mowię kolegów nie mam w realu to chociaż przez internet będę moze miał i tak sie podjaralem ze telefon jebutnal w kibel i skończył żywotność i znowu latam na noki 3310 bez whatsa
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    albo jestes chory albo debil teraz jak zamkne oczy widze to zdjecie
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Miałem je
  18. O której sie umwoiliscie i gdzie ?
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ścigacze obsrani
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiem co to za stanowisko bo dzisiaj do mnei dzownil ze szukaja sprzedawcy"nowych samochodow" Madzia powodzonka zycze
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a po co ty tam ? mam kolehe ktory pracuje u nich mowi ze wszystko fajnie pieknie tylko kasa jest tak smieszna ze nie wiadomo co z nia robic Moja kasa też śmieszna ...nie wiem jaka śmieszniejsza trzeba sprawdzić 1550 netto pan za biurkiem ktory przyjmuje samochody,obdzwania czesci,przyjmuje petentow wiec mysle ze tam gdzie robisz bedzie ci lepiej ale jak masz zyczenie probuj kto nie ryzykuje nie pije szampana
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    odjebalo ci się w głowie a po co ty tam ? mam kolehe ktory pracuje u nich mowi ze wszystko fajnie pieknie tylko kasa jest tak smieszna ze nie wiadomo co z nia robic
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tak tylko potrzebuje wykonać mały napad na bank, znasz jakiś taki co można szybciutko i bezproblemowo To weź dla mnie pare €
  24. no bo patrzylem to tak samo sie kladzie jak terive a cenowo jak to wychodzi ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.