Treść opublikowana przez klysek
-
do kierowcow aut dostawczych do 3,5t z sypialka
Aż trudno uwierzyć
-
do kierowcow aut dostawczych do 3,5t z sypialka
W sumie mi by chyba pasowało latać z ludźmi tak jak Shiter ,a co do Polski kasa słaba mało km Sie kręci tylko fakt co pare dni w domciu
-
Kto z Łodzi lub okolicy?
Jak dla mnie pytanie z doopy ale widzę ze na forum jesteś 3 dzień to ci wybaczę Wejdź sobie w dział moje Audi B8 jak taka posiadasz i popatrz co chłopaki robią z samochodami Masz tutaj przykładowy link http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150556-a4-b8-lift-2014-quattro-s-line-exterieur-carbon-mmi-3g-sim-brembo-345330-mm-20-kw/
-
do kierowcow aut dostawczych do 3,5t z sypialka
+1 mojeA4 dzisiaj dosłownie przed 10min widziałem pierwszy raz w życiu samochód z zabudowa wejkama super sprawa
-
do kierowcow aut dostawczych do 3,5t z sypialka
No to nie wiem Nefi gdzie trafiłeś takiego miłego człowieka ja dymałem 3/1 Carrera ale co byc chciał wiedzieć ? Ja twierdze jak nie masz parcia na € nie ciągnął bym w ta stronę mordęga dla ciebie i rodziny Ale tak jak powiedział Nefi zależy od firmy i dogadanie sie z bossem,ja teraz siedzę do końca września na L4 zobaczymy co dalej
-
do kierowcow aut dostawczych do 3,5t z sypialka
Jeżeli nie masz potrzeby i parcia na zarabianie więcej niż 2,5 tys w fabryce nie pchaj sie tam przerobiłem temat dla mnie dramat ludzki
-
Spociki Łódzkie
Powiem ci tak, ja wymieniłem u siebie na lemfordera rok czasu i po imprezie właśnie stukanie a pózniej założyłem jakiegoś chińczyka i śmigłem na tym 2,5 roku dopiero zaczęło cos lekko pukać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Będę wdzięczny wysyłkowy specjał z Łodzi zostanie wysłany w ramach wdzięczności Ul. Słowackiego 83
-
wymiana zawieszenia przód oraz zbierzność i geometria
Takich ludzi to ze świecą szukać. Szacuneczek dla Ciebie kolego Masz życzenie zapraszam
-
wymiana zawieszenia przód oraz zbierzność i geometria
Przyjedź z flaszka to zmienimy a zbieżność ustawisz sobie byle gdzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pany jest sprawa tego typu kupiłem u gościa z Torunia maszynę na OLX płakał ze go oszukali itd. Wiec wysłałem mu 67 pln już pal licho ta kasę tylko potrzebuje maszynę zeby dalej kończyć dom a miły pan nie odbiera i świruje pawiana jest opcj zeby ktoś do niego kulturalnie zajechał i podpytałam co sie dzieje ,czy wali w uja czy o co chodzi
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Truckerzy
No to dopełni butle w Łodzi na full i po problemie
-
Spociki Łódzkie
Znowu bedą jeździć Golfy 3 z LPG i mugenami wielkie ściganty
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Najprawdopodobniej to mnie wykończycie alkoholowo
-
Spociki Łódzkie
Ja jak tylko stanley będzie w pełni chętny tez sie pisze chyba ze moze u mnie grillspot
-
ON zalany w PB
Zalej go do pełna wymień filtr paliwa "dej mu na zimnym i będzie gitarra" napewno dymienie nie zniknie ci po przejechaniu 20 km musisz trochę nabić km zeby wszystko sie uformowało
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Nic nie polane budowę musze po mału kończyć zeby na jesień było gdzie mieszkać dopiero pózniej będzie picie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
We wtorek zostałem tata czarnuchy
-
Spociki Łódzkie
Jak przychodzi co do czego to nic
-
Spociki Łódzkie
Podejrzewam a wręcz jestem pewny ze Dawid jest dużym mobilem skoro stoi do poniedziałku ;D