Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. W sumie mi by chyba pasowało latać z ludźmi tak jak Shiter ,a co do Polski kasa słaba mało km Sie kręci tylko fakt co pare dni w domciu
  2. Jak dla mnie pytanie z doopy ale widzę ze na forum jesteś 3 dzień to ci wybaczę Wejdź sobie w dział moje Audi B8 jak taka posiadasz i popatrz co chłopaki robią z samochodami Masz tutaj przykładowy link http://a4-klub.pl/index.php?/topic/150556-a4-b8-lift-2014-quattro-s-line-exterieur-carbon-mmi-3g-sim-brembo-345330-mm-20-kw/
  3. +1 mojeA4 dzisiaj dosłownie przed 10min widziałem pierwszy raz w życiu samochód z zabudowa wejkama super sprawa
  4. No to nie wiem Nefi gdzie trafiłeś takiego miłego człowieka ja dymałem 3/1 Carrera ale co byc chciał wiedzieć ? Ja twierdze jak nie masz parcia na € nie ciągnął bym w ta stronę mordęga dla ciebie i rodziny Ale tak jak powiedział Nefi zależy od firmy i dogadanie sie z bossem,ja teraz siedzę do końca września na L4 zobaczymy co dalej
  5. Jeżeli nie masz potrzeby i parcia na zarabianie więcej niż 2,5 tys w fabryce nie pchaj sie tam przerobiłem temat dla mnie dramat ludzki
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powiem ci tak, ja wymieniłem u siebie na lemfordera rok czasu i po imprezie właśnie stukanie a pózniej założyłem jakiegoś chińczyka i śmigłem na tym 2,5 roku dopiero zaczęło cos lekko pukać
  7. Będę wdzięczny wysyłkowy specjał z Łodzi zostanie wysłany w ramach wdzięczności Ul. Słowackiego 83
  8. Takich ludzi to ze świecą szukać. Szacuneczek dla Ciebie kolego Masz życzenie zapraszam
  9. Przyjedź z flaszka to zmienimy a zbieżność ustawisz sobie byle gdzie
  10. Pany jest sprawa tego typu kupiłem u gościa z Torunia maszynę na OLX płakał ze go oszukali itd. Wiec wysłałem mu 67 pln już pal licho ta kasę tylko potrzebuje maszynę zeby dalej kończyć dom a miły pan nie odbiera i świruje pawiana jest opcj zeby ktoś do niego kulturalnie zajechał i podpytałam co sie dzieje ,czy wali w uja czy o co chodzi
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Vag Łódź
  12. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Viela ?
  13. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    No to dopełni butle w Łodzi na full i po problemie
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Znowu bedą jeździć Golfy 3 z LPG i mugenami wielkie ściganty
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Proszę bardzo
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Najprawdopodobniej to mnie wykończycie alkoholowo
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja jak tylko stanley będzie w pełni chętny tez sie pisze chyba ze moze u mnie grillspot
  18. klysek odpowiedział(a) na Esprit512 temat w 1.8T
    Zalej go do pełna wymień filtr paliwa "dej mu na zimnym i będzie gitarra" napewno dymienie nie zniknie ci po przejechaniu 20 km musisz trochę nabić km zeby wszystko sie uformowało
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Gratulacje
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nic nie polane budowę musze po mału kończyć zeby na jesień było gdzie mieszkać dopiero pózniej będzie picie
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :* kocham cię
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    We wtorek zostałem tata czarnuchy
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak przychodzi co do czego to nic
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Podejrzewam a wręcz jestem pewny ze Dawid jest dużym mobilem skoro stoi do poniedziałku ;D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.