Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Po jakim złocie spotów Łódzkich nie ma już z pol roku, a tam gdzie jeździsz to jest inne forum ,jak wogole maja
  2. Nie wiem czy na takiego 14 letniego dziadka ktoś da AC
  3. Ja latam na ESP często tylko dużym ,szkoda dziecka,frajda z jazdy żadna bo sie już we Franfurkcie wypompujesz ,pózniej Francja pojedziesz A10 lub A36 widoki z doopy żadne dolatujesz do Bordeux ,po prawej zatoka Biskajska ale ty już nie zobaczysz bo będziesz na w pół przytomny dolecisz do Kurleku na przejście i będziesz pluł sobie w brodę ze trzeba było lecieć samolotem bo już dwa dni w drodze i gowno widziałeś a tu do Madrytu jeszcze dzien jazdy niby tylko ok 500km ale jak sie wylądujesz w korki i rozkopy to zejdzie zamiast 6 to 12
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Napisz do gościa o nicku H4mm3R on takimi gadżetami handluje
  5. Nie wiem czy o to sie rozchodzi ale to jedyny temat jaki pamietam na kapciach od Mieczysława http://a4-klub.pl/index.php?/topic/154470-b5-afn-caractere-avant-by-junior-tdi-sprzedana/?hl=+junior%20+tdi
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witam pana Cygana
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sorry nie ma .
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bo wszystko Staski to fajne chłopaki
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja zasadniczo alkoholem sie brzydzę jak dobrze większość z was wie Ale jakieś 6l można by było gdzies zrobić +moje 6l za urodziny Stasia + 6l Oficera za urodziny córeczki wiec ....... Jak tylko zbierze sie odpowiednio ilośc chętnych ,pogoda dopisze nakutaszamy butelczyny
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kiedy następny bo zaspałem?Śledź na fb tutaj nikt tego nie organizuje Kryniu gratki dla świeżego taty
  11. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja latam ale nie pod DHL tylko UPS
  12. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie ma tragedi jak będziesz zamykał zonę w szafie na pare godzin dziennie
  13. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja ganiaj na starej poczciwej Magnumce
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Macie przekichane jak to przeżywałem w zeszłym roku
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Neo dance z Łęczycy grali u mnie z czystym sumieniem mogę polecić dobre muzykanty
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie wszyscy sa prezesami NBP tak jak ty
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak jest my nie mamy takich drogich samochodów wiec nic nie wiemy
  18. Porto z Cola lub woda, piwko z spraitem ,
  19. Ja teraz będę sprzedawał 0-13 Recaro jak cos wał PW
  20. Kultura przede wszystkim
  21. Zapraszam do miasta Łodzi ,gdzie nawet psom chodzenie szkodzi
  22. napewno masz 37
  23. Jestes stary jednym słowem
  24. a tak na marginesie większość kierowców jeździ na najniższej krajowej Jak ktoś tak jeździ to chciałbym go widzieć za kilkanaście lat na emeryturze dostanie grosze. No chyba ze do tego czasu ZUS padnie wtedy nikt nie będzie miał ;-) No tak ale wiadomo reszta idzie pod stołem i można odłożyć i podejrzewam ze lepiej wyjdzie sie na tym odkładaniu ni na emeryturze z ZUS
  25. Jest duzo ładniejszych miejsc do obejrzenia w PL 500 km od domu niż nakutaszac zagranice

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.