Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
Po jakim złocie spotów Łódzkich nie ma już z pol roku, a tam gdzie jeździsz to jest inne forum ,jak wogole maja
-
Ile płacicie za AC?
Nie wiem czy na takiego 14 letniego dziadka ktoś da AC
-
Samochodem do Hiszpanii?
Ja latam na ESP często tylko dużym ,szkoda dziecka,frajda z jazdy żadna bo sie już we Franfurkcie wypompujesz ,pózniej Francja pojedziesz A10 lub A36 widoki z doopy żadne dolatujesz do Bordeux ,po prawej zatoka Biskajska ale ty już nie zobaczysz bo będziesz na w pół przytomny dolecisz do Kurleku na przejście i będziesz pluł sobie w brodę ze trzeba było lecieć samolotem bo już dwa dni w drodze i gowno widziałeś a tu do Madrytu jeszcze dzien jazdy niby tylko ok 500km ale jak sie wylądujesz w korki i rozkopy to zejdzie zamiast 6 to 12
-
Spociki Łódzkie
Napisz do gościa o nicku H4mm3R on takimi gadżetami handluje
-
Audi A4 B5 na felgach Mercedesa CLS
Nie wiem czy o to sie rozchodzi ale to jedyny temat jaki pamietam na kapciach od Mieczysława http://a4-klub.pl/index.php?/topic/154470-b5-afn-caractere-avant-by-junior-tdi-sprzedana/?hl=+junior%20+tdi
-
Spociki Łódzkie
Witam pana Cygana
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Bo wszystko Staski to fajne chłopaki
-
Spociki Łódzkie
Ja zasadniczo alkoholem sie brzydzę jak dobrze większość z was wie Ale jakieś 6l można by było gdzies zrobić +moje 6l za urodziny Stasia + 6l Oficera za urodziny córeczki wiec ....... Jak tylko zbierze sie odpowiednio ilośc chętnych ,pogoda dopisze nakutaszamy butelczyny
-
Spociki Łódzkie
Kiedy następny bo zaspałem?Śledź na fb tutaj nikt tego nie organizuje Kryniu gratki dla świeżego taty
-
Truckerzy
Ja latam ale nie pod DHL tylko UPS
-
Spociki Łódzkie
Nie ma tragedi jak będziesz zamykał zonę w szafie na pare godzin dziennie
-
Truckerzy
Ja ganiaj na starej poczciwej Magnumce
-
Spociki Łódzkie
Macie przekichane jak to przeżywałem w zeszłym roku
-
Spociki Łódzkie
Neo dance z Łęczycy grali u mnie z czystym sumieniem mogę polecić dobre muzykanty
-
Spociki Łódzkie
Nie wszyscy sa prezesami NBP tak jak ty
-
Spociki Łódzkie
Tak jest my nie mamy takich drogich samochodów wiec nic nie wiemy
-
Jakie alkohole pijecie/polecacie ?
Porto z Cola lub woda, piwko z spraitem ,
-
Fotelik dla malucha 0-18 czy warto?
Ja teraz będę sprzedawał 0-13 Recaro jak cos wał PW
-
Jakie miasto w PL do zycia
Kultura przede wszystkim
-
Jakie miasto w PL do zycia
Zapraszam do miasta Łodzi ,gdzie nawet psom chodzenie szkodzi
-
Podróż poślubna PL
napewno masz 37
-
Podróż poślubna PL
Jestes stary jednym słowem
-
Prawo pracy - podanie o urlop.
a tak na marginesie większość kierowców jeździ na najniższej krajowej Jak ktoś tak jeździ to chciałbym go widzieć za kilkanaście lat na emeryturze dostanie grosze. No chyba ze do tego czasu ZUS padnie wtedy nikt nie będzie miał ;-) No tak ale wiadomo reszta idzie pod stołem i można odłożyć i podejrzewam ze lepiej wyjdzie sie na tym odkładaniu ni na emeryturze z ZUS
-
Podróż poślubna PL
Jest duzo ładniejszych miejsc do obejrzenia w PL 500 km od domu niż nakutaszac zagranice