Treść opublikowana przez klysek
-
Publiczny podjazd (kanał, najazd) w Łodzi
ul.Siewna 15 obiekt dawnej Very ul.Zmienna 3 miedzy garażami przy cmentarzu żydowskim ul.Krecia numer nie znam wjazd od ul.Łagiewnickiej za wiaduktem,obok działek rekreacyjnych ul.Solec3/5 wjazd przez bramę Klepsydry za placem manewrowym Auto-szkoły "Bajon"
-
Spociki Łódzkie
- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
a pod blachę nie musisz dawać krokwi ? w dachowce musi,nie musi byc deskowanie zeby usztywnić konstrukcje mi zostały dechy ze stropu wiec zrobiłem deskowanie- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Defro Eko Duo 15 kw ślimak- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Mam kanał mam dachówkę ceramiczna w zeszłym roku ja przeszedł u nas karmagedon byłem nie licznym domem który miał nie uszkodzony dach- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
ja mam narazie 2 lata bez żadnych przygód spalanie zależy ile st. na kotle nastawie termi itd. ogólnie cały sezon grzewczy zaczynajac od połowy października kończąc połowa kwietnia tak było w zeszłym roku w domu ok 22-23 st. pow.domu 140 m2 2500pln mnie wyszło grzanieIle ton spaliłeś? Bo mogłeś kupić groszek po 400 za tonę lub 900zł 2,5ttylko ze fakt faktem zaczym ustawiłem sobie piec pod siebie tzn. ze spalał sie ładnie tez wyjaralem tak z doopy ze 300kg bo była to dla mnie nowość wiec metoda prób i beldow trochę groszku jak psu w doope poszło- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
ja mam narazie 2 lata bez żadnych przygód spalanie zależy ile st. na kotle nastawie termi itd. ogólnie cały sezon grzewczy zaczynajac od połowy października kończąc połowa kwietnia tak było w zeszłym roku w domu ok 22-23 st. pow.domu 140 m2 2500pln mnie wyszło grzanie trochę dużo, dom masz ocieplony??? jaka moc kotła ocieplony, 15kw ,ja wiem czy duzo chyba normalnie- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
ja na nic nie czekałem leciałem z tematem non toper ,dom stoi 2 rok i narazie odpukać nic sie nie dzieje- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
ja mam narazie 2 lata bez żadnych przygód spalanie zależy ile st. na kotle nastawie termi itd. ogólnie cały sezon grzewczy zaczynajac od połowy października kończąc połowa kwietnia tak było w zeszłym roku w domu ok 22-23 st. pow.domu 140 m2 2500pln mnie wyszło grzanie- Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
no właśnie zadko sie widzi Forda na międzynarodowce ale mowię dla mnie auta pancerne- Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
U mnie na kuriererce jeździ 6 Transitow 6 Masterow wiadomo jak jest przy paczkach tyranie i palowanie non stop 12h dziennie i powiem ci ze o dziwo Ford dla mnie jest nie zawodny nic tylko chłopaki leja i jeżdżą w masterach skrzynie siadają dosyć szybko non stop cos ,Iveco przerabiałem 2 szt tyle moge powiedzieć na temat Iveco omijaj szerokim łukiem- Spociki Łódzkie
stary sie robi jak Niemiec co go mi sprzedał- Spociki Łódzkie
no nie wiem tata mój przejeździł 5 francuzow i było kupił paska B6 i jest tragedia cały czas cos sie jebie pl salon 1.9tdi 2009- Spociki Łódzkie
nie albo megane albo jakaś cytrynę napewno cos młodszego a zeby nie wypoerdzielac w uj siana na B7 czy C6 i mieć dobry wypas w środku gdzie w Audi zadko można spotkać taka konfiguracje jaka jest we francuzach- Spociki Łódzkie
co sie przejmujesz ja swoje B5 teraz sprzedaje a chce kupić francuza- Spociki Łódzkie
ja tam mam w nosie jak bedą A4k to bede jeździł na inne nie mam czasu- Spociki Łódzkie
ja jestem cały czas czekam aż cos sie zacznie dziać moze znowu zacznie tętnic życiem łódzkie oficer wszyscy gdzies teraz jeżdżą na jakieś spoty uj wie w sumie czego do portu- Spociki Łódzkie
ooooo zmieniłeś auto- Audi A4 B6 1.9 TDI S-line 2001r.
Można ,jak masz kasę i wenę twórcza możesz sobie nawet łóżko wodne wrzucić- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany mieścina katy węgierskie ktoś moze pomoc odebrać mi tam temat i wysłać do mnie ?- chip w Łodzi, jakiś dobry tuner
130km i jesteś u Rogala http://www.rperformance.pl/. Ostatnio jeździliśmy z Andym na program z jego TFSI, tu masz wykres http://a4-klub.pl/index.php?/topic/263667-all-b8-andyjowa-deep-zee-blauw-perelka/page-43#entry4915825 130 km za duzo wachy sie wypala daj spokój- chip w Łodzi, jakiś dobry tuner
Niech robią programy do ciągników- Zakładanie ogrodu
Ma, dylemat i nie ma sie kogo poradzić- Zakładanie ogrodu
Witam, Jest ktoś tutaj kto moze mnie wesprzeć kilkoma wskazówkami dotyczącymi założenie trawnika,ogordy itp.- Spociki Łódzkie
Alleluja i do przodu - Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie