Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. Ja zrobiłem sobie objazdowe po pl
  2. Kolego, inaczej pracuje się za najniższą krajową, a inaczej za kwoty 3x większe. Jeśli dostawałbym w obecnej pracy powiedzmy wypłatę z dwójką z przodu to tego tematu by nie było. To ty masz największy problem ze masz najniższa krajowa ,no to skoro nie masz kredytu,żadnych większych płatności,jestes kawalerem to idź do gościa powiedz mu ze nie będziesz dymał tych 40 min za free i jak mu nie pasuje to rzuć mu kwit pod nogi i powiedz zeby sam zakutaszal a tak na marginesie większość kierowców jeździ na najniższej krajowej
  3. a jak takiemu chamowi udowodnisz gdziekolwiek ze jebiesz nadgodziny
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja wstydliwy jestem
  5. B-rad i ty chcesz iść zestawem jeździć a jak ci firma każe jeszcze kółko zrobić i dwa dni dłużej będziesz jeździł to co zrobisz ?
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jebni pare zakrętasem na kolanku włókniarzy napewno będziesz nagrany
  7. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Najpierw zrób kwity moze sie okaże ze wogole nie ogarniasz tematu i dasz sobie siana na samym starcie
  8. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja jeździłem i na krajówce jakis czas, pózniej UE jak dla mnie szarpanina straszna w domu gość , kasa nie zła ale jakoś na dom nie odłożyłem,kredytować i tak sie trzeba było, teraz latam 8-9h codziennie w domu kasa nie jest najgorsza
  9. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    No tylko teraz znaleźć firmę która jest ok to tez jest wyczyn
  10. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Powiem krótko mam kredyt i nie jem chleba ze smalcem
  11. Pany mam pytanie do ludzi mieszkających w domku jednorodzinnym jako ze wprowadziłem do świeżo wybudowanego domu we wrześniu ,mamy już styczeń do lata bliżej jak grzejące wodę w termie latem chodzi u was piec czy elektrycznie ,termę mam 140 L i zastanawiam sie jak to finansowo wychodzi.
  12. Dzieki:) szukałem sedana, avant jest mi nie potrzebny Od rafał1988To faja nic nie mówił ze sprzedaje Fajne autko gratki zakupu
  13. Od kogo z Łodzi ja szarpnales ?
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sprzedaj w piz*uKaldz 5k na stół i bierz na graty do siebie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka A co ja z niego sobie wyciągane jak to gorszy parch niż mój
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sprzedaj w piz*u
  16. A ma ktoś śnieg ?
  17. Wieś pod Łodzią wczoraj godz.21.30 -16
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jako pierwszy napisze post w 2016 r dooooopa
  19. klysek odpowiedział(a) na klysek temat w Audi A4 B5
    Pany klemy wyczyszczone,pod prostownik tez był podłączany naładowany na full ,woda sprawdzana-dolana
  20. klysek opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Pany mam taki problem z bateria ( nie chodzi o Audi tylkoo dostawczak) a mianowicie autem robię dziennie ponad 100km jak teraz sa mrozy przez noc bateria siada i odpalam go na kable ,ale dziwne jest to ze jak już zapali to mogę go od razu zgasić i już przez cały dzień zapala normalnie wiec jak bateria była by wyładowana do zera nie palił by co moze byc grane ?
  21. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    4 miesiąc sie już zaczyna no powiem ci ze po tygodniu już mi sie opatrzyła droga ale kasę trzeba robic wiec jeżdzę
  22. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ile godzin dziennie pracujesz ? Ile kilometrów przejeżdżasz ? Trasa stała Strykow-Słubice przesiadka w drugi zestaw i z powrotem godzinowo wychodzi ok 9-10 h
  23. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
  24. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Też na tym latam, godna polecenia Latanie 20 km sie nie liczy
  25. klysek odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ktoś ostatnio pytal o latanie pod DPD ja jeżdzę dla Ups codziennie jestem w domu kasa git w życiu nie miałem lepszej roboty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.