Treść opublikowana przez klysek
-
Podróż poślubna PL
Ja zrobiłem sobie objazdowe po pl
-
Prawo pracy - podanie o urlop.
Kolego, inaczej pracuje się za najniższą krajową, a inaczej za kwoty 3x większe. Jeśli dostawałbym w obecnej pracy powiedzmy wypłatę z dwójką z przodu to tego tematu by nie było. To ty masz największy problem ze masz najniższa krajowa ,no to skoro nie masz kredytu,żadnych większych płatności,jestes kawalerem to idź do gościa powiedz mu ze nie będziesz dymał tych 40 min za free i jak mu nie pasuje to rzuć mu kwit pod nogi i powiedz zeby sam zakutaszal a tak na marginesie większość kierowców jeździ na najniższej krajowej
-
Prawo pracy - podanie o urlop.
a jak takiemu chamowi udowodnisz gdziekolwiek ze jebiesz nadgodziny
-
Spociki Łódzkie
Ja wstydliwy jestem
-
Prawo pracy - podanie o urlop.
B-rad i ty chcesz iść zestawem jeździć a jak ci firma każe jeszcze kółko zrobić i dwa dni dłużej będziesz jeździł to co zrobisz ?
-
Spociki Łódzkie
Jebni pare zakrętasem na kolanku włókniarzy napewno będziesz nagrany
-
Truckerzy
Najpierw zrób kwity moze sie okaże ze wogole nie ogarniasz tematu i dasz sobie siana na samym starcie
-
Truckerzy
Ja jeździłem i na krajówce jakis czas, pózniej UE jak dla mnie szarpanina straszna w domu gość , kasa nie zła ale jakoś na dom nie odłożyłem,kredytować i tak sie trzeba było, teraz latam 8-9h codziennie w domu kasa nie jest najgorsza
-
Truckerzy
No tylko teraz znaleźć firmę która jest ok to tez jest wyczyn
-
Truckerzy
Powiem krótko mam kredyt i nie jem chleba ze smalcem
-
Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
Pany mam pytanie do ludzi mieszkających w domku jednorodzinnym jako ze wprowadziłem do świeżo wybudowanego domu we wrześniu ,mamy już styczeń do lata bliżej jak grzejące wodę w termie latem chodzi u was piec czy elektrycznie ,termę mam 140 L i zastanawiam sie jak to finansowo wychodzi.
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Dzieki:) szukałem sedana, avant jest mi nie potrzebny Od rafał1988To faja nic nie mówił ze sprzedaje Fajne autko gratki zakupu
-
Czerwone audi a4 b6 1.8 T S-line/320 mm/Gwint AP/19'
Od kogo z Łodzi ja szarpnales ?
-
Spociki Łódzkie
Sprzedaj w piz*uKaldz 5k na stół i bierz na graty do siebie Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka A co ja z niego sobie wyciągane jak to gorszy parch niż mój
-
Spociki Łódzkie
Sprzedaj w piz*u
-
Poznań -13
A ma ktoś śnieg ?
-
Poznań -13
Wieś pod Łodzią wczoraj godz.21.30 -16
-
Spociki Łódzkie
Jako pierwszy napisze post w 2016 r dooooopa
-
Słaby akumulator ?
Pany klemy wyczyszczone,pod prostownik tez był podłączany naładowany na full ,woda sprawdzana-dolana
-
Słaby akumulator ?
Pany mam taki problem z bateria ( nie chodzi o Audi tylkoo dostawczak) a mianowicie autem robię dziennie ponad 100km jak teraz sa mrozy przez noc bateria siada i odpalam go na kable ,ale dziwne jest to ze jak już zapali to mogę go od razu zgasić i już przez cały dzień zapala normalnie wiec jak bateria była by wyładowana do zera nie palił by co moze byc grane ?
-
Truckerzy
4 miesiąc sie już zaczyna no powiem ci ze po tygodniu już mi sie opatrzyła droga ale kasę trzeba robic wiec jeżdzę
-
Truckerzy
Ile godzin dziennie pracujesz ? Ile kilometrów przejeżdżasz ? Trasa stała Strykow-Słubice przesiadka w drugi zestaw i z powrotem godzinowo wychodzi ok 9-10 h
- Truckerzy