Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
Czyli co robimy ? Gdzie i o której ?
-
Spociki Łódzkie
Chyba chetńych brak
-
Spociki Łódzkie
No to ja otwieram browara i po imprezie moe ktoś chętny wpaść na łono natury
-
Spociki Łódzkie
No i co coS sie dzisiaj dzieje ?
-
Spociki Łódzkie
W c**j przerażająca ta panda
-
Spociki Łódzkie
No mnie tez pasuje niedziela 18
-
Spociki Łódzkie
Ale 18 w piątek czy w niedziele ? Jak niedziele tez wpadnę
-
Spociki Łódzkie
A u mnie już okna dzisiaj wpadła ekipa zaczyna robic tynki
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Młoda krew napływa widzę spoty rusza znowu
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Dzisiaj pIerwsza niedziela miesiąca a na spota całe tłumy sie pchają
-
Spociki Łódzkie
Teraz trochę podniosłem na sprężynach zeby mieć allroada To gdzie byłaś Madzia ? Dobra teraz doczytałem ze byłaś u niemrow
-
Spociki Łódzkie
Najfajniejasza jaka widziałeś to moja
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spociki Łódzkie
No o 16 są spoty- Spociki Łódzkie
Pewnie pracował w Infosysie- Spociki Łódzkie
Do roboty czarnuchy- Spociki Łódzkie
Zacznie sie w piątek skończy w niedziele i po weekendzie- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ja prawdopodobnie będę regenerował turbinę(((Nie ma jak zrobić butle do turbiny nie będzie mnie stać już na butle Już niech będzie moja strata postawie ci- Spociki Łódzkie
Ja prawdopodobnie będę regenerował turbinę(((Nie ma jak zrobić butle do turbiny- Spociki Łódzkie
Co robimy w majówkę- Spociki Łódzkie
No w końcu jestem wsród żywych- Nowicjusz - wątek powitalny
- Spociki Łódzkie