Treść opublikowana przez klysek
-
Chowane ramki rejestracyjne
Ale w jakim celu chcesz to zakupić ?
-
B6 DIVISION
A Ty nie pomylił wątków klysiaczku ? To nie batalion Daj spokój z batalionem wiec dorastałem porad tutaj niż tam do swojego parcha Wiec nie filozuj bo widzę nie jest to twoja mocna strona
-
Ubywa płynu chlodniczego 1.9 Tdi AJM
Mam problem z ubywaniem płynu chłodniczego ,ale no pokolei jeździłem na wodzie bo wcześniej tez mi ubywało w końcu zlokalizowałem problem wymieniłem wężyk i dalej zalelm woda na pare dni zeby zobaczyć czy nie ucieka jako ze zbliżała sie jesień spuściłem wodę i zalałem płynem odpowietrzylem itd. Po jakimś czasie ok 3 miesięcy przestała mi pracować turbina,ostatnio naprawiłem i ten problem, ale zaczęło mi ubywać płynu ,jak turbina nie pracowała stan płynu był cacy teraz ja uruchomiłem turbo to gdzieś speirdziela płyn gdzie szukać przyczyny ?
-
B6 DIVISION
Pany moze wy pomożecie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/304237-ubywa-plynu-chlodniczego-19-tdi-ajm/
-
Spociki Łódzkie
Raz w miesiącu bo jak jest co tydzień to nie wiele osób jest zainteresowanych a tak kto zrobi sie raz a pożądanie
-
Ubywa płynu chlodniczego 1.9 Tdi AJM
Mam problem z ubywaniem płynu chłodniczego ,ale no pokolei jeździłem na wodzie bo wcześniej tez mi ubywało w końcu zlokalizowałem problem wymieniłem wężyk i dalej zalelm woda na pare dni zeby zobaczyć czy nie ucieka jako ze zbliżała sie jesień spuściłem wodę i zalałem płynem odpowietrzylem itd. Po jakimś czasie ok 3 miesięcy przestała mi pracować turbina,ostatnio naprawiłem i ten problem, ale zaczęło mi ubywać płynu ,jak turbina nie pracowała stan płynu był cacy teraz ja uruchomiłem turbo to gdzieś speirdziela płyn gdzie szukać przyczyny ?
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
O tym czy felga wejdzie przy odpowiednim ET decyduje jej szerokość.Nie napisałeś jaką masz szerokość felgi (8, 8,5 czy 9 cali?) 8 cali szeroka powinna być w sam raz przy ET do 35 max. Przy szerokości np. 8,5 ET powinno być ok. 42 a przy 9 cali pewnie ET 45. Do 19 felgi przy szerokości 8 cali idealna będzie oponka 235/35/19 Seba poprosił bym cię żebyś podwiesil temat ze spoty są w pierwsza niedziele każdego miesiąca ja dzisiaj wyfiltrowalem 240 użytkowników z Łodzi napisze im wszystkim PW o spotach tylko zeby jak ktoś wejdzie mógł przeczytać co kiedy i jak ,muszę znowu rozbujać spoty bo mi sie w domu nudzi- Ceny paliwa marzec 2026
Będziesz mi banki z ON wysyłał jak jeszcze wam obniża- Spociki Łódzkie
Nie kompromituj sie bierz folie suszarkę i działaj- Spociki Łódzkie
Fakt,ale robić nie ma komu- Ceny paliwa marzec 2026
Kuzwa to u nas w Łodzi z tego co widzę najdrożej bo na Statoilu ON 4.51- podświetlenie tablicy rejestracyjnej
To zamiast kombinować z przekładaniem ramki itd. Kup sobie żarówki led http://allegro.pl/zarowka-w5w-t10-12v-canbus-8-x-smd-led-postojowka-i4926995988.htmli będziesz miał kłopot z głowy- Spociki Łódzkie
I miałem jeszcz BBS-y- podświetlenie tablicy rejestracyjnej
No skoro polift ma rurkę to przełóż od polifta- Spociki Łódzkie
To były spoty alkoholiczne balety i chrapanie minety- Spociki Łódzkie
czy to tez sa twoi koledzy ze szkoly- Spociki Łódzkie
Zatrudniłes sie w straży miejskiej ze ganiasz lumpow- Spociki Łódzkie
Albo złomem on uwielbia zbierać złom- Spociki Łódzkie
- centralny nie zamyka
mam to samo ale juz doszedłem co jest przyczyna ws rodku masz grafitowy wirnik i on napewno rozsypal sie w drobny mak- Spociki Łódzkie
Wypluj te słowa bo. W lutym chce zacząć z budowa a KLysiu gadalem z panami elektrykami na czwartek powinin byc swistek papieru o ktorym gadalismy Będę cię nosił na rękach i sam ci t Q wyrzeźbie Ale zadzwonią do mnie ze jest do odbioru ? mnie dadza zanac ze mozesz podjezdzac- Spociki Łódzkie
Wypluj te słowa bo. W lutym chce zacząć z budowa a KLysiu gadalem z panami elektrykami na czwartek powinin byc swistek papieru o ktorym gadalismy Będę cię nosił na rękach i sam ci t Q wyrzeźbie Ale zadzwonią do mnie ze jest do odbioru ?- Spociki Łódzkie
Wypluj te słowa bo. W lutym chce zacząć z budowa- Spociki Łódzkie
Ja sie przyłączam do rezania chlejusy Gąbka kiedy planujesz przeszczep ? Napewno będziesz w pracy - Spociki Łódzkie