Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. Ale w jakim celu chcesz to zakupić ?
  2. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A Ty nie pomylił wątków klysiaczku ? To nie batalion Daj spokój z batalionem wiec dorastałem porad tutaj niż tam do swojego parcha Wiec nie filozuj bo widzę nie jest to twoja mocna strona
  3. Mam problem z ubywaniem płynu chłodniczego ,ale no pokolei jeździłem na wodzie bo wcześniej tez mi ubywało w końcu zlokalizowałem problem wymieniłem wężyk i dalej zalelm woda na pare dni zeby zobaczyć czy nie ucieka jako ze zbliżała sie jesień spuściłem wodę i zalałem płynem odpowietrzylem itd. Po jakimś czasie ok 3 miesięcy przestała mi pracować turbina,ostatnio naprawiłem i ten problem, ale zaczęło mi ubywać płynu ,jak turbina nie pracowała stan płynu był cacy teraz ja uruchomiłem turbo to gdzieś speirdziela płyn gdzie szukać przyczyny ?
  4. klysek odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Pany moze wy pomożecie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/304237-ubywa-plynu-chlodniczego-19-tdi-ajm/
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Raz w miesiącu bo jak jest co tydzień to nie wiele osób jest zainteresowanych a tak kto zrobi sie raz a pożądanie
  6. Mam problem z ubywaniem płynu chłodniczego ,ale no pokolei jeździłem na wodzie bo wcześniej tez mi ubywało w końcu zlokalizowałem problem wymieniłem wężyk i dalej zalelm woda na pare dni zeby zobaczyć czy nie ucieka jako ze zbliżała sie jesień spuściłem wodę i zalałem płynem odpowietrzylem itd. Po jakimś czasie ok 3 miesięcy przestała mi pracować turbina,ostatnio naprawiłem i ten problem, ale zaczęło mi ubywać płynu ,jak turbina nie pracowała stan płynu był cacy teraz ja uruchomiłem turbo to gdzieś speirdziela płyn gdzie szukać przyczyny ?
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O tym czy felga wejdzie przy odpowiednim ET decyduje jej szerokość.Nie napisałeś jaką masz szerokość felgi (8, 8,5 czy 9 cali?) 8 cali szeroka powinna być w sam raz przy ET do 35 max. Przy szerokości np. 8,5 ET powinno być ok. 42 a przy 9 cali pewnie ET 45. Do 19 felgi przy szerokości 8 cali idealna będzie oponka 235/35/19 Seba poprosił bym cię żebyś podwiesil temat ze spoty są w pierwsza niedziele każdego miesiąca ja dzisiaj wyfiltrowalem 240 użytkowników z Łodzi napisze im wszystkim PW o spotach tylko zeby jak ktoś wejdzie mógł przeczytać co kiedy i jak ,muszę znowu rozbujać spoty bo mi sie w domu nudzi
  9. Będziesz mi banki z ON wysyłał jak jeszcze wam obniża
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie kompromituj sie bierz folie suszarkę i działaj
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Fakt,ale robić nie ma komu
  12. Kuzwa to u nas w Łodzi z tego co widzę najdrożej bo na Statoilu ON 4.51
  13. To zamiast kombinować z przekładaniem ramki itd. Kup sobie żarówki led http://allegro.pl/zarowka-w5w-t10-12v-canbus-8-x-smd-led-postojowka-i4926995988.htmli będziesz miał kłopot z głowy
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I miałem jeszcz BBS-y
  15. No skoro polift ma rurkę to przełóż od polifta
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To były spoty alkoholiczne balety i chrapanie minety
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czy to tez sa twoi koledzy ze szkoly
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zatrudniłes sie w straży miejskiej ze ganiasz lumpow
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Albo złomem on uwielbia zbierać złom
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ nie polecam
  21. klysek odpowiedział(a) na pawdan temat w Audi A4 B5
    mam to samo ale juz doszedłem co jest przyczyna ws rodku masz grafitowy wirnik i on napewno rozsypal sie w drobny mak
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wypluj te słowa bo. W lutym chce zacząć z budowa a KLysiu gadalem z panami elektrykami na czwartek powinin byc swistek papieru o ktorym gadalismy Będę cię nosił na rękach i sam ci t Q wyrzeźbie Ale zadzwonią do mnie ze jest do odbioru ? mnie dadza zanac ze mozesz podjezdzac
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wypluj te słowa bo. W lutym chce zacząć z budowa a KLysiu gadalem z panami elektrykami na czwartek powinin byc swistek papieru o ktorym gadalismy Będę cię nosił na rękach i sam ci t Q wyrzeźbie Ale zadzwonią do mnie ze jest do odbioru ?
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wypluj te słowa bo. W lutym chce zacząć z budowa
  25. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja sie przyłączam do rezania chlejusy Gąbka kiedy planujesz przeszczep ? Napewno będziesz w pracy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.