Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o kochana MAMAUSIA nawet jest to juz jest postanowione ze Madziula leci z szanownym TATUSIEM na spocik i ja wtedy mam randeczke
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bedziemy sie kuc dziubkami to nie bedzie pasowacbo tesc i ziec B6 nie bedzie czego podziwiac w ksztalatch karoseri i wnetrza wiec chyba odpadasz [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:43_________________________________________________juz koniec gadania o dziewuchach :gwizdanie: ale mam randke w niedziele i koniec kropka teraz pogadamy o jutrzejszej pogodzie i o tym ze na koniec pazdziernika ma padac sniegi i trzeba pomyslec o zmianie bamboszy
  3. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna ???? :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta Wiesz, Tomku... Ja mam Avanta - rodzinny, wygodniejszy A ja mam scieme szybek i jest bardziej dyskretnie no co Ty... W aucie to się gówniarze zabawiają, a ja myślę przyszłościowo;p ale tu nikt nie mysli no zabawianiu no co ty :doh1:
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ide spac rowniez bo do roboty o 8 spadam zycz Madzi milej nocki i do jutra chlopaki i dziewczeta
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna ???? :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta Wiesz, Tomku... Ja mam Avanta - rodzinny, wygodniejszy DeeJay teściu jest od tego :polew: :polew: ach.... TATO ty jak juz powiesz to nie ma mocnych widzisz Bartek przegrales rywalizacje mozesz isc spac :polew:
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna ???? :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta Wiesz, Tomku... Ja mam Avanta - rodzinny, wygodniejszy A ja mam scieme szybek i jest bardziej dyskretnie
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta walcz SYNU walcz :polew: nic sie nie martw TATO nic i nikt nie stanie na przeszkodzie
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna ???? :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    SYNU będę pamiętał :good:
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale zauwaz ze juz niektorzy z nas sa rodzina przez to pisanie ale bedzie nam latwiej sie porozumiec wspolne hobby wyjazdy integracyjne z tesciasmi sliczna zona szfagier super zycie jak w madrycie szwagier chwali cię cały czas - ten Tomek to był fajny :good: :good: no to kontakt z tesciami super ze szfagrem tez tylko z Madzia slaby ;( musze podgonic temat w niedziele ;p
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    TATO jak bedziesz chcial rezac szyby wal jak w dym
  12. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale bedzie nam latwiej sie porozumiec wspolne hobby wyjazdy integracyjne z tesciasmi sliczna zona szfagier super zycie jak w madrycie
  13. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wiesz no ....
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:01_________________________________________________no to co idziemy spac bo jeszcze Mario sie na mnie pogniewa
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nikt by mu nie podskoczył na dzielni :polew: zrobie okleine na samochod ze zdjec no ale jak nie bedzie Madzi to nie jade a tym samym zdjec nie bedzie
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie mam wytycznych kontaktowych ale nastepnym razem zdobede
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale na prv do kogo do ciebie
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to nie jade :gwizdanie:
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja bede smigal a ty mi cykniesz 1876 fotek i wytapetuje sobie nimi pokoj
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no tak na orliku nic sie nie zmienilo a Madzie bedzie
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale to ma byc podswietlany orlik
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no chyba narazie na powietrzu bo o hale do niedzieli bedzie ciezko :gwizdanie:
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no już pisałem Sebie - gdybym miał inne fele to już bym działał - ale po wizualizacji moich aktualnych felg na czarne :sick3: chyba dopiero na wiosnę - przez zimę będę szukał fajnej feli :naughty: do przemalowania na czarno aha jak bedziesz mial zyczenie to kupisz ok 5 m foli i sami je przeciemnimy ja przod juz sam bede robil juz wiem jak sie do tego zabrac bedfzie będę pamiętał :good: przecież szybki też będę ciemnił A propos czemu przeciążona - przecież nowy serwer - nie ogarnia :mysli: :mysli: no widoczenie cora wiecej uzytkownikow [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:37_________________________________________________Bart a ty w niedzile pykasz w pile ????? i ty Mario tez ???
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no już pisałem Sebie - gdybym miał inne fele to już bym działał - ale po wizualizacji moich aktualnych felg na czarne :sick3: chyba dopiero na wiosnę - przez zimę będę szukał fajnej feli :naughty: do przemalowania na czarno aha jak bedziesz mial zyczenie to kupisz ok 5 m foli i sami je przeciemnimy ja przod juz sam bede robil juz wiem jak sie do tego zabrac bedfzie
  25. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Misiek a jak w koncu z twoja sciema ????

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.