Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
na 1 focie wygladasz jak babcia Bożena
-
Spociki Łódzkie
to zapodawaj [br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 18:10_________________________________________________ o kurde mam nadzieje ze nei we mnie kto jest wybranka ?? jeszcze nie moge zdradzic ale do niektorych z was bede musila mowic mamo i tato :polew:
-
Spociki Łódzkie
ja to sie chyba zakochalem dzisiaj :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ok nie mam nic przeciiwko
-
Spociki Łódzkie
na serwer wrzucaj to sobie posciagamy
-
Spociki Łódzkie
;( ja jutro nie moge musze jechac o 13 na godzine do roboty bo mam zamowinie od Czeskich braci i naszykowac musze im troche laszkow i zarobic money ale pewnie gdzies ok. 14 wyrusze z Tuszyna to moze gdzies was jeszcze zlape bede dzwonil
-
Spociki Łódzkie
NIE!!! bedzie koloru teczy
-
Spociki Łódzkie
gdzie jutro sie umawiamy ???? a jak bedzie padac
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
czyli jutro godz 13.00 gdzie ........
-
Spociki Łódzkie
takie slowa ustszalem bedac na plazy w Jaroslwcu
-
Spociki Łódzkie
jak stoi ten budynek gdzie pracujesz to po prostej lini z 100m w strone dolnego rynku
-
Spociki Łódzkie
Na ul.Wawelskiej
-
Spociki Łódzkie
Kimi to ja wiem w ktorym budynku pracujesz Zawiszy Czarnego 10 mieszkam zaraz obok
-
Spociki Łódzkie
ale nam tu sie sweet zrobilo od rana
-
Spociki Łódzkie
Adas Misikow jak pojechalismy na fotki na nas wszytyskich mowil wujo
-
Spociki Łódzkie
zagaldamy przedszkole
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no napewno jakis lokalik milutki i nie drogi dobrze zjesc wypic o potanczyc :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
to bylo zapoznawanie na skale switowa ja na sobote jak najbardziej [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 23:16_________________________________________________a moze umowmy sie na jakas szamapnsak wycieczke z wieczora np. w sobote wieczorkiem- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
i co poszlo foto ???- Spociki Łódzkie
swiezy sort z kontrabandy- Spociki Łódzkie
albo deskorolke- Spociki Łódzkie
ja zdjecie wyslalem - Spociki Łódzkie