Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
Miskowi o 13 pasuje tylko jeszcze gdzie sie umawiamy ja jemu tylko mam eska naskrobac gdzie sie umawiamy a wiec moze na poczatek manufaktura poniej jakis przelot gdzie indziejn p na ten kaliski dworzec :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:06_________________________________________________no i cisz na morzu..... Seba odezwji sie :gwizdanie: bo Misiej czeka n a wytyczne gdzie ma sie zajwic
-
Spociki Łódzkie
no Mariusz teraz nie odbiera
-
Spociki Łódzkie
bo Misiek dzownil do mnie zebym mu dal znac jak cos bede wiedzial
-
Spociki Łódzkie
zaraz zaraz moje jeszcze nie jest czyste jak cos o ktorej sie bedziemy ustawiac i gdzie ?????
-
Spociki Łódzkie
no domyslam sie :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 21:50_________________________________________________a nie bedzie komprpomitacji
-
Spociki Łódzkie
no wrzuc filmik :> troche sie posmiejemy z libacji i jej uczestnikow
-
Spociki Łódzkie
no to co chce wszystkie
-
Spociki Łódzkie
wrzuce je z filmami Sebkowi, co bym nie musiała zmniejszać rozdzielczości nie zdjecia wyslij mi na opczte bo nie wiadom o kiedy sie bede z nim widzial zadam zdjec one są duże nie przepchnę ich ;( musisz !!! bo misio bedzie plakaal [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 18:55_________________________________________________to poziel je na 3 paczki i bedzie git
-
Spociki Łódzkie
wrzuce je z filmami Sebkowi, co bym nie musiała zmniejszać rozdzielczości nie zdjecia wyslij mi na opczte bo nie wiadom o kiedy sie bede z nim widzial zadam zdjec
-
Spociki Łódzkie
to czemu nie mam jeszcze nic na poczcie
-
Spociki Łódzkie
jak bedziesz w domu nie zapomnij o tych zdjeciach
-
Spociki Łódzkie
chyba do samochodu sobie nagram
-
Spociki Łódzkie
skumajcie to :blink:
-
Spociki Łódzkie
jak dziś w nocy to podjade ale spamujecie, Szok!!!! całusy to nie spam to wymiana zdan
-
Spociki Łódzkie
no podobno jutro kolo poludnia [br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 16:23_________________________________________________albo dzisiaj w nocy co wy na to
-
Spociki Łódzkie
jutru bede myl swoj samochod Audi A4 bo jestem kierowca
-
Spociki Łódzkie
sami poeci to str. tez sie tzrepie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
spox robisz sobie zdjecia ?? na nasza klase czy fb ?? do biura matrymonialnego
-
Spociki Łódzkie
to jak cos na prv. wysle ci moj nr i jak cos eska puszczaj a ja juz lece sie fotografowac
-
Spociki Łódzkie
No to będzie dobrze oblana chałupa !! zarówno w środku jak i na zewnątrz hehe w srodku to raczej by szczęśliwi nie byli ale kiedy dzisiaj,jutro,pojutrze
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ci to sa amatorzy oni dopiero pisa wiersze
-
Spociki Łódzkie
no wlasnie bo zorieentowalem sie jak juz go wyslalem :polew: :polew: ale i tak jest sliczny a mial kiwac palcem :polew:
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 10 Wrzesień 2010, 15:11_________________________________________________on kiwa palcem czy co te emot robi bo cos bialego ma zboku :polew: :polew: