Treść opublikowana przez klysek
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
to chyba Fazy opowiadal
-
Spociki Łódzkie
no jak sa te ogolnopolskie koszuki to cos w ten desen tylko z czym chrakterystycznym dla LDZ zeby byly takie regionalne :naughty:
-
Spociki Łódzkie
a Ela cioci Bożnie :laghing2:
-
Spociki Łódzkie
no niech sie wy[powie jeszcze reszta grupy prosimy opinie
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
a ja myslem ze jest taki twardy jak podeszwa ze nie moglem go ukroic ;( dopiero rano mnie uswiadomili ze nie moglem go pociac bo kroilem go ta gladka strona :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie no te wyszywanki sa na cieplejsze dni a teraz cos na wiosne i lato
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
ach ten smalczyk ... i ogórasy ... ja mysle ze to bardziej ta spalona kielbaska z ogniska
-
Spociki Łódzkie
to na poczatke jakies propozycje jak to ma wygladac Seba .....
-
Spociki Łódzkie
to nie bylem ja :polew: chlopaki robimy koszulki regionalne na LDZ takie prasowanki co wy na to
-
Spociki Łódzkie
ja tez sie sciagalem kto pierwszy do michy :polew:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 21:51_________________________________________________ ja moge miec 2 fotki tylko fela i kiera+blat i bede szczesliwy [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 21:52_________________________________________________panie Bart a gdzie pan zaginla wogole pana nie widac i nie slychaC
-
Spociki Łódzkie
super nie ma problemu
-
Spociki Łódzkie
Misio i jak tam sie maja fotki ????
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2010, 09:37_________________________________________________siostro i co dalej robimy z tymi filmami
-
Spociki Łódzkie
pany lece w kokon dobrej nocki
-
Spociki Łódzkie
chlopoki piszcie tylko gdzie kiedy i o ktorej dla mnie nie ma problemu no to gratki kolego arcydzielo normalnie
-
Spociki Łódzkie
leeeee to luzna guma ja i tak wlew od gazu mam tam gdzie wlew od wachy
-
Spociki Łódzkie
a z kad beda wiedziec czy ja mam gaz czy nie :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
w galerii sa na 100% ale w manu chyba nie ma
-
Spociki Łódzkie
ja tez chce w koncu te zdjecia trzeba BBS cyknac i kiere
-
Spociki Łódzkie
i jeszcze dodal ze tu sie robi mydlo
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie nie byles spiacy tylko zamyslony- Spociki Łódzkie
nie prędko.... ale postaram się żeby było co oglądac no bo od tego krecenia sie tak napromieniowalas ze swiecilas w nocy jak latarnia morska- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie