Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
od lewej: Prezes klysek89,z tylu makiavelli,z przodu heniooo no i wujek Misiek (Zygmunt)
-
Spociki Łódzkie
to było wtedy kiedy Twoje łapki wykręcał Amster na parkiecie [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:13_________________________________________________ nie mogę ujawnić numeru obiecalas pikantne wiadomosci ze bede otrzymywal ja? TAK wlasnie ty siostro
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to było wtedy kiedy Twoje łapki wykręcał Amster na parkiecie [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 12:13_________________________________________________ nie mogę ujawnić numeru obiecalas pikantne wiadomosci ze bede otrzymywal
-
Spocik w Kutnie
prosze pan obrazek jaki ladny mial usmieszek rano juz sie tak nie cieszyl :polew:
-
Spociki Łódzkie
urzadzalas tance hulanki i swawole z Amsterem a Misiek bawilm sie lapakami
-
Spociki Łódzkie
nikt Amster mowi ci ze jego chytlo bo przejechal obok i od razu rura a przeciez on z ok. 100 m juz moze pukac
-
Spociki Łódzkie
ale Basia to samo robila z Misiowymi lapkami jego to dopiero [powinny bolec [br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 11:12_________________________________________________tam chlopaki pisza caly czas o Bialym Borze i otych smietnikach co byly Madas mowil ze z WLKP 3/4 dostanie fotografie
-
Spociki Łódzkie
siostro dlaczego jeszcze nie mam zadnego pikantnego sms-a od cioebie :decayed: troche dziwne to pytanie o raczki czy go nie bola
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
jak ktos bedzie robil liste na zimowy to zapisujcie klysek89+ Ewcia w zyciou juz nie przepuszcze zadneg zlotu
-
Spociki Łódzkie
nie zapomni ich sapkowac i wysalac na @
-
Spociki Łódzkie
no skroty masz dobre nie ma co :decayed:
-
Spociki Łódzkie
dopiero na 1 wskakuje :polew:
-
Spociki Łódzkie
aaaaaaaaa widzisz teraz to tak i tak dla mnie hitem jest wujek FAZY :decayed: i Heniooo z obrazem :decayed: i twoje wyrko a'la izdebka :polew:
-
ZLOT JAROSŁAWIEC 2010 -WRAŻENIA
ja powiem tak zapisujcie mnie juz na zimowy impreza przednia :dance:
-
Spociki Łódzkie
a to ja mnie nie bylo jak byla jakas przygoda w stopce co sie tam dzialo????
-
Spociki Łódzkie
na jakiej stacji ???
-
Spociki Łódzkie
hit mody letniej
-
Spociki Łódzkie
panowie wracamy jutro z powrotem :drunk: jakis taki nie dopity jestem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no do juterka narka
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: :polew: jeszcze mnie tam nie bylo ale sie duzo naczytalem o tym co sie dzieje :polew:
-
Spociki Łódzkie
masz dla mnie jakis gadzet do przozdobienia wozu barwami klubowymi
-
Spociki Łódzkie
Bart to jutro 6.30 na tej stacji sosnovec tak??
-
Spociki Łódzkie
no jak cos to pisz doWLKP oni mysle ze na 10 sie zbiora to moze do nich zdazysz doleciec albo gon nas chipa masz to dasz rade sam nie wiem żeby dogonić was może być problem - chyba sypnę na WLKP i szybciej ich dopadnę - tak myślę :mysli: no ponoc maja startowac ok 10
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
nie przejmuj sie :drinks: jutro cos na tom poradzimy :drunk: