Treść opublikowana przez klysek
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ta pogoda to sie zmienie jeszcze 84 razy i pewnie za 84 razem będzie upał [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 21:39_________________________________________________ kończyłem wycierać samochód do woskowania i zaczeło kropić także tylko środeczek ogarnełem i umyłem z zewnątrz "piz*y anioła" nie ma to je tez tylko srodek ogarnalem
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ta pogoda to sie zmienie jeszcze 84 razy [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 21:38_________________________________________________zrobiles z samochodu "piz*e aniola"
-
Spociki Łódzkie
no jak cos to pisz doWLKP oni mysle ze na 10 sie zbiora to moze do nich zdazysz doleciec albo gon nas chipa masz to dasz rade
-
Spociki Łódzkie
prosto na miejesce przez konin,inowrocalw,brzydgoszcz itd. :a4fan: a nie dasz rady z nami wystartowac ??? [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 21:16_________________________________________________ nie no co ty by mnie slazoki zaciukaly jakims kilofem :polew:
-
Spociki Łódzkie
wypicie kieliszeczek czysciochy
-
Spociki Łódzkie
nie no mam kobite ciocia tez ma gacha ale czy to w czyms przeszakdza :tongue4:
-
Spociki Łódzkie
wrcimy napewno dam znac bede mial ze soba taka mala babe jage i nie omieszka na pewno nas obfotgrafowac najbardziej nie moge sie doczekac poznac cioci Basi
-
Spociki Łódzkie
ku....wa umylem i zaczelo padac zero efektu dobrze ze srodek jest wychuchany i wydmuchany :naughty:[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:50_________________________________________________ beda foty beda filmy nic nie boj :wink4:zmiontujemy film z najbardziej kompromitujacych momentow :polew:
-
Spociki Łódzkie
no startujemy z tej stacji sosonovec przy rondzie w strykowie o 6.30 [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:48_________________________________________________jaki masz ponetny avatar [br]Dopisany: 02 Wrzesień 2010, 20:48_________________________________________________ bede o niego dbal zeby nie spal byle gdzie :polew:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ja jebie juz mnie tym POŹKIEM nastaryszyliscie a teraz tornado coraz bardziej jestem sceptyczny :polew: nie daj się zniechęcić no dobra namuwilas mnie :decayed:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
ja jebie juz mnie tym POŹKIEM nastaryszyliscie a teraz tornado coraz bardziej jestem sceptyczny :polew:- Spociki Łódzkie
oj uwierz mi Madzia ze w tym przypadku photoshop nic nie pomoze- Spociki Łódzkie
na zdjeciach wychodzi bardziej otyly :polew:- Spociki Łódzkie
wszystko dopieta na ostani guzik tylko jrszcze autko z wieczora trzeba doprowdzic do porzadku fotki napewno opublikujemy :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
no mowie ci ze wyprana dawno w niej nie nialtalem moze dlatego- Spociki Łódzkie
widzialem twoje palto ja mam bluzeczke z takim logiem jedyni w Łodzi :decayed:- Spociki Łódzkie
oryginalne nie na ten co juz byl :polew:- Spociki Łódzkie
na grubo bylo poznalem goscia w tramwaju a ze sie zgubil bo byl troche nadzgany to zabralem go ze soba na impreze do klubu jeszcze bardzo mily gosc- Spociki Łódzkie
tu nic nie da sie ukryc tak pilem jeszcze do 4.20 :gwizdanie: z bokserem z Tarnowa nawet dostaslem wejsciowke na atlas arene na walki jutro ci pokaze- Spociki Łódzkie
my ostatnio zgubilismy czarne skrzynki :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
:polew: :polew:- Spociki Łódzkie
w małych ilościach tylko po 3/4 kubeczka :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ja juz sie szczerze nie moge doczekac :drunk: :dance: :beer1: :beer1: :beer1:- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
jakoś tak 9-11 mam nadzieje to moze jak o 11 to jakos sie zlapiemy po drodzejak cos to pamietasz ze kanal zlotowy na cb to 25 nie mam cb ....jeżdze przepisowo no to tak jak my wszyscy :gwizdanie: - VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje