Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
zakladamy taki watek moze cos wypali ??? [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 16:19_________________________________________________ a Ty co brałeś? na robocie bylem i malowalem mieszkanie wiec po farbie wiesz ..... ale znowu mialem swoje spodenki na szeleczki ubrudzone w farbie kłysiu, właśnie przeglądam neta w poszukiwaniu pana na wieczór panieński i co znalzlas czy wolisz mnie
-
Spociki Łódzkie
po rozpuszczalniku mogą być, czyścił pędzle i się nawąchał koledzy kolezanki co myslicie na spota wojewodzkiego ????
-
Spociki Łódzkie
olejna tez byla na sam koniec
-
Spociki Łódzkie
a Ty co brałeś? na robocie bylem i malowalem mieszkanie wiec po farbie wiesz ..... ale znowu mialem swoje spodenki na szeleczki ubrudzone w farbie
-
Spociki Łódzkie
nie mam bladego pojecia
-
Spociki Łódzkie
tak czytam to straszne z was kosmadeusze a zwlaszcze siostra ze slaska Rafał ,Tomek jestem to zdsjecie co jestem z Bartemm i Miskiem jest zarabiste chyba do ramki wezme a co do nastepnej party fotograficznego jestm jak najbardziej za tylko zeby znowu mi bateria nie padla
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to byl wytwor sztana
-
Spociki Łódzkie
kiedy robimy alkospota ?????
-
Spociki Łódzkie
prawdfziwa wysokooktanowka
-
Spociki Łódzkie
chcieli ale samochodem bylem ;( ale pociagnal bym G.Ż tradycyjnal np. pod dom kiem nr.1 w Jarosławcu [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 22:59_________________________________________________kiedy robimy alkospota ????
-
Spociki Łódzkie
a ja z malowania chalupy wrocilem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no to co dajemy jakies propozycje czy nie ???
-
Spociki Łódzkie
no jak cos wrzucice pare ja wam moge pomoc i dam swoja opinie [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 10:42_________________________________________________bo jaK dla mnie wszystkie co sa wy...bane wczosenk
-
Spociki Łódzkie
ale sie usmiali ho ho ho a to calkiem dobra bateria jest tylko akurat jej sie nie chcialo dawac pradu w tym momecie
-
Spociki Łódzkie
odpalilkem jak by nic sie nie stalo
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
to my dziekujemy tylko fason tam trzymaj- Spociki Łódzkie
czuje ze tam same kosy beda- Spociki Łódzkie
ku....wa piekne wnetrze B5 do kalendarium jak znalzl- Spociki Łódzkie
no dobra dzisiaj damy ci spokoj ale pokaz mi foty mojego wspalnialego srodka :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 16:53_________________________________________________ w srodku tygodnia tez moze cos wyczarujemy Prezes byl na wizytacji i dalismy rade- Spociki Łódzkie
dawaj wszystkie foty na serwer my sobie sciaganiemy- Spociki Łódzkie
top ide myc autko- Spociki Łódzkie
a pozniej mozne gdzie indziej sie przemiescic :>[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:42_________________________________________________to moze tak umowmy sie na manu tam zobaczymy co wyjdzie a jak nie to sie z tamatd przeniesiemy gdzie indziej ok??? [br]Dopisany: 11 Wrzesień 2010, 11:45_________________________________________________Seba baedziemy z MIskiem o 13 pod manu na parkingu Leroymerlin- Spociki Łódzkie
no w manu na tym dachu o tej porze bedzie ciezko bez aut no to sliver ????? - Spociki Łódzkie