Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
- [B5 ADR] Śmierdzi Gaz
moim zdaniem nie kombinuj tylko jedz do gazownika zaplacisz 20 PLN i problem z glowy- KME Stan lpg w zbiorniku? dobrze pokazuje?
podobnie u mnie na czerwonej kontrolce latam jeszcze 100 km albo lepiej- [B5 AHU] Nie można otworzyć pokrywy przedziału silnikowego
Po obejrzeniu fotek też się skłaniam do twojej opinii, że od góry raczej będzie ciężko obejść problem. No nic przynajmniej próbowałem. Dzięki za pomoc. Witam,można by jeszcze spróbować wyciągnąć grila z maski z tego co pamiętam jest on na zatrzaski chyba. Chociaż nie wiem czy w sumie coś to pomoże caly gril mozna wyjac dopiero po otwarciu maski- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 18:14_________________________________________________i prosze pierwszy juz dostal fote ze zlotu a mianowicie barwna postac z pomorza czyli ....... 6pkt i 280 zl na 50 lecial 88km/h podpowiedz:(ulubieniec Basi )- [ALL B5] Centralny zamek zamyka auto po minucie - proszę o wyjaśninie.
na moje oko to jest tzw.antynapad fajna sprawa zwlaszcza jak jezdzi kobitka i trzyma torebke na siedzenieu pasazera- Spociki Łódzkie
ale za to 4 kieliszki i o 18 lulu- Spociki Łódzkie
byle nie ten sztanski wymysl jakim jest sliwowica [br]Dopisany: 15 Wrzesień 2010, 17:39_________________________________________________i prosze pierwszy juz dostal fote ze zlotu a mianowicie barwna postac z pomorza czyli ....... 6pkt i 280 zl na 50 lecial 88km/h podpowiedz:(ulubieniec Basi )- Spociki Łódzkie
powiedz cie mi czym sie zajmuje dziedzina typu MARKETING ????- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
dobrze ciotka gada do manufaktory kazdy trafi- Spociki Łódzkie
no zobaczymy ile osob sie zgolsi itd.- Spociki Łódzkie
ale trzeba trzymac reke na pulsie zeby zaklepywac miejscowki [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:59_________________________________________________Bart czytales http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158615.0- Spociki Łódzkie
a pozniej ..... nie ktorzy tancow nie doczekali [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:57_________________________________________________- Spociki Łódzkie
no ja zobacze bo wiesz jak u Ewci w pracy moze byc ale ja jak najbeardziej i 2l nie ma problema i Misio bedzie znowu ze mna tanczyl- Spociki Łódzkie
po 1,5 l na twarz- Spociki Łódzkie
aaaaaaaaaaaaaa jeszcze nic ale nie martw sie dam rade- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
one zawsze wadza no prawie- Spociki Łódzkie
bo chcialem zmienic a teraz nie moge zadnego wstawic ;(- Spociki Łódzkie
leeeee avanta nie chce- Spociki Łódzkie
Żartujesz. "Auta" Pixara oglądaliśmy razem ze sto razy :> Jak jeszcze miałem Cytrynę, jeździła ze mną na myjkę na BP. Po parkingu też sama prowadziła siedząc mi na kolanach :> A ulubioną rozrywką jest, jak tatuś już przeczyta "Motor", wycinanie zdjęć samochodów Moja krew :> Dzięki, będę miał na uwadze. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa chyba że taaaaaak - znaczy się swojska kobitka :polew: :polew:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________ a jaka [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________B6 ???? nie B5. A co Tomku chciałeś zmienić ??? :naughty: a jakiegos linka- Spociki Łódzkie
a jaka [br]Dopisany: 14 Wrzesień 2010, 22:15_________________________________________________B6 ???? - [B5 ADR] Śmierdzi Gaz