Treść opublikowana przez klysek
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
jakoś tak 9-11 mam nadzieje to moze jak o 11 to jakos sie zlapiemy po drodzejak cos to pamietasz ze kanal zlotowy na cb to 25
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
makaveli o ktorej bedziesz startowal z Bydgoszczy ????
-
Spociki Łódzkie
no dobra http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Kalino%2C+&loc2=woj.+Zachodniopomorskie%2C+Jaros%B3awiec+1&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=99c6e80f00c7e400eba80006ef00cd007692c6f531b029e1&sId2= jak cos mapa jak may zamiar leice
-
Spociki Łódzkie
no bart mowi zeby nie pachac sie tam do nich tylko poleicec odzielnie sami
-
Spociki Łódzkie
lapiej 6 mowie albo i jeszcze wczesniej zeby na 13 tam byc i zaczac bal :drunk:
-
Spociki Łódzkie
mozna i by bylo sie podjac ale na pewno w przyszylym tygodniu :gwizdanie:
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Ja bede lecial tamtedy z niemiec, przypuszczalnie bede tam okolo 15-16-stej kurcze trochę późno ja już o tej porze planowałem być na miejscu bo sobie piątek wolny załatwiłem w pracy jak byś mógł to podeślij na PW nr tel. jak bym wyjeżdżał później dam znać to byśmy się na stacji benzynowej w Nowogardzie na wlocie spotkali. Bo ja gonie ze Stargardu Szczecińskiego. Ktoś jeszcze jedzie od strony Szczecina i okolic??[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 14:55_________________________________________________ Będziemy się chemicznie grzali ostro :> :> :> :> juz nie moge sie doczekac tego systemu grzewczego :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Rudzka 83 tel.784-578-190 tu masz czesci a wymienic to sobie sam wymien [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2010, 14:55_________________________________________________ja mialem lany zwykly mineralny ale wiem ze np. Bart juz mial inny
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
jak patrze na ta pogode to bedzie tzrezba grzejniki zabrac ze soba :polew:
-
Spociki Łódzkie
a ja juz mam w domciu bluzeczke :decayed:
-
Spociki Łódzkie
no niestety geodeta ze mnie zaden ;(
-
Spociki Łódzkie
Nie- Panie kadrowe o to jak pani Madzia jest mkadrowa to moze mi jakas posadke moze zalatwi mlodemu pelnemu zapalu do pracy bezrobotenmu :gwizdanie:Pełny zapału i młody nie ma tu szans na przeżycie :> no to sie jakos dostossuje do rtybu pracy
-
Spociki Łódzkie
Nie- Panie kadrowe o to jak pani Madzia jest mkadrowa to moze mi jakas posadke moze zalatwi mlodemu pelnemu zapalu do pracy bezrobotenmu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Seba ja juz myslem ze cie tam porwali w tej Grecji do jakiegos ugrupowania
-
Spociki w Skierniewicach
choryś? dlAczego
-
Spociki Radomszczańskie
leci ktos od was na ogolniaka ????
-
VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
kazdy pozoltym sztormiaku i do przodu
-
Spociki Łódzkie
to zacznij ja leczyc jutro
-
Spociki Łódzkie
a nie wczesniej
-
Spociki w Skierniewicach
leci ktos od was na ogolniaka ????
-
Spociki Radomszczańskie
leci ktos od was na ogolniaka ????
-
Spociki Łódzkie
Bart,Misiek jak sie umawiamy ?????? gdzie,o ktorej, ktoredy lecimy ?????
-
Spociki Łódzkie
ciekawe czy kitajce robią też opcje dla niebieskookich mmmmmm....... to ciocia Basia ma niebskie oczeta tak jest ! :drool:
-
Spociki Łódzkie
ciekawe czy kitajce robią też opcje dla niebieskookich mmmmmm....... to ciocia Basia ma niebskie oczeta
-
Spociki Łódzkie
:polew: :polew: