Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
no to widocznie jak mowilem zludzenie optyczne
-
Spociki Łódzkie
no to chyba nie jest normalne bo ja rezale u siebie taka kiere i mam wszystko pod kolor widocznie musial jasiek sie kiedys otworzyc i jest zalozony inny [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 16:26_________________________________________________albo po prostu takie zludzenie optyczne
-
Spociki Łódzkie
nie to nie jest normalne a co to jest wieniec ????? pokaz foto
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
zacisk bedzie git troche krzykneli za wyumiane tego- Spociki Łódzkie
to juz masz dobre poczatki lozysko,tarcze,klocki to pikus przy pompie w kangoo- Spociki Łódzkie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=77618.0;highlight=wymiana+tarcz tu masz np. o wymianie lozysko krok po kroku reszty w dziale warsztat zrob to sam- Spociki Łódzkie
dla mnie jak na ta chwile- Spociki Łódzkie
to moze najwyzsza pora- Spociki Łódzkie
no dobra to jak robimy ??? kazdy wysla jedno swojego czy co wykminiamy ???- Spociki Łódzkie
no ale jak czytalem regulamin to moga byc chyba grupowe nie ????- Spociki Łódzkie
no pewnie do dzisiaj bo Seba mowil ze trzeba szybciutko wysylac [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:33_________________________________________________ale w sumie tak mysle po jakiego grzyba to glosowania jak i tak mamy wyslac sobie kazdy swoje [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:34_________________________________________________ja bym wyslal jeszcze to- Spociki Łódzkie
pewnie projektowala- Spociki Łódzkie
Hugo nam zrobil ladna ankiete- [B5 AEB] Naprawa mechanizmu zmiany biegów
moze pora wymienic plytke po ktorej poruszaja sie biegi nie poweim ci jak to sie nazywa na 100% ale podjaze synchronizator- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 09:58_________________________________________________- Spociki Łódzkie
Panie prezesie juz numeracja jest ok ale chyba sami sobie juz poradzilismy- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:polew: kobita to sie we wszystkim dopatrzy problemu :tongue4: :polew:- Spociki Łódzkie
oddaje glos na 1,5 i skoro mojego autka tylko jedna fotka to na 7 jak maja byc trzy a moze mamy jakas wspona fotke autek i cos takiego [br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 09:35_________________________________________________ ale ja chcialem takiej definicji na chlopski rozum a nie pierdzielenie jak Barcelowicz- Spociki Łódzkie
Zajmuje się wmawianiem ludziom, że potrzebują coś, czego tak naparwdę nie potrzebują :> aha czyli +/- akwizycja- Spociki Łódzkie
czym zajmuje sie Marketing ????- Spociki Łódzkie
ja nie moge zadnego wrzucic- Spociki Łódzkie
witamy wsrod zywych - Spociki Łódzkie