Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ty tam pracuj a nie ciuciu ruciu przy komputerku sobie urzadzasz- Spociki Łódzkie
Bart gdzie ci porzucic mam swojego lacha ???- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jak masz nr. do Miska to tez daj mu znac [br]Dopisany: 27 Sierpień 2010, 22:16_________________________________________________Airbag Usage Fail- Spociki Łódzkie
czyli bede sie dogadywal jutro z Bartusiem- Spociki Łódzkie
leeeeee no ale zebysmy sie wszyscy znieczulili tzreba bedzie sie ladnie usmiechnac do kobity Barta- Spociki Łódzkie
i co teraz zrobimy- Spociki Łódzkie
powiedziala ze nie ma takiej opcji i nie jedzie z nami :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
;( no to nie mamy jak jechać- Spociki Łódzkie
to powiedz jej ze będzie piła a na miejscu uświadomimy jej że jednak nie pije...- Spociki Łódzkie
no to pozamaitane ;( Ewcia jutro leci na miasto ze znajomymi ze szkoly wiec trzeba sie usmioechnac do wiewioreczki- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:gwizdanie: no moze- Spociki Łódzkie
bede w piatek o 18- Spociki Łódzkie
nie no po weekendzie to ja by na weekndzie tez podzrucil- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ale dali dzisiaj zarobic bylem na tzw. fusze jakos tak sie mowi- Spociki Łódzkie
juz pykalem ale nie mam szans z tymi dziadami OSZUSCI- Spociki Łódzkie
mozna mozna juz nawet nauczylem ich pykac w tysiaca- Spociki Łódzkie
no niestety ale duzo lzej niz na poczcie- Spociki Łódzkie
Bart jak cos to pisz mi jutro eska co i jak bo teraz juz nie mam mozliwosci dojsc do PC w czasie pracy- Spociki Łódzkie
o to ja tez bym podrzucil to by sie pocisnelo o raz- Spociki Łódzkie
wy juz tu umarliscie czy co jest z wami- Spociki Łódzkie
jezo zwierza dzisiaj na 9 h pracy 5 h gralem w karty - Spociki Łódzkie