Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
jestem listonoszem
-
Spociki Łódzkie
ja swoja praca daje szczescie ludziom i niose im pomoc finansowa
-
Spociki Łódzkie
a ja juz po pracy male 4 h i gitarra
-
Spociki Łódzkie
poczekaj az przyjdzie pan powie: przybylem plombowac gadzety domowe za zdjecia z fotoradaru i wtedy sie doweisz ile
-
Spociki Łódzkie
ja juz sie tak nie bawie pod zadnymi blokami bo do dzisiaj mnie komornik za mandaty sciga ale jeszcze tylko jedna rata i bede na czysto :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
pany krecimy cos w tygodniu????
-
Spociki Łódzkie
nie takich tow nie posiadam i chyba nie bede posiadal
-
Spociki Łódzkie
no dobra to jak bedziesz mial potzrebe to wal smialo napewno cos bedzie
-
Spociki Łódzkie
ja nosze listy do oazy tam jest mlodniak tylko drogi wstep do tego mlodniaka
-
Spociki Łódzkie
wiesz co jak i tak masz zamiar za to zaplacic to proponuje ci jechac do lodzi na ul.Franciszkańska 170 oni tam sie tym zajmuja i od razu ci powiedza co jest nie tak i moze to zrobia na miejscu tyle ze nie wiem ile taka przyjemnosc kosztuje :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 22:50_________________________________________________ja dzisiaj mialem impreze rodzinna o nie moglem sie zebrac zeby na spota przyleciec ale w tygodniu jestem chetny
-
Spociki Łódzkie
dobra pany lece w kimono do zobaczyska
-
Spociki Łódzkie
to drogie czesci musi miec do niego
-
Spociki Łódzkie
no niby tak a czasem zdaza sie sport coupe to juz jest odlot
-
Spociki Łódzkie
no chyba ze tak to zwracamy honor
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
ale odjal bym lewa mniej przydatna wiec dal bym sobie sam z nia rade kto ma tak wpisane??
-
Spociki Łódzkie
aaaaaa ja tez szczerze mowiac dal bym sobie reke obciac ze jestes Ola :gwizdanie: i co teraz bym reki nie mial
-
Spociki Łódzkie
ale to beda lemy od zuka a tam kolezanka widze glos zabrala witamy [br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 23:18_________________________________________________tylko 3 samochody bo pogoda brzydka jak bedzie cieplej bedzie nas wiecej moze nawet dobijemy do 6
-
Spociki Łódzkie
chyba trzeba zaczac im oferowac jakies gadzety darmowe to moze zaczna przyjezdzac np. jak ktos sie zjawi dostanie podkladke do srubki nastepnym razem srubke a pozniej nakretke i tak malymi kroczkami skompletuja np.tylnia klape do escorta
-
Spociki Łódzkie
i oto ilu jest milosnikow A4 w lodzi tylko zdjecie ma kiepska jakosc
-
Spociki Łódzkie
no ja tez moze podjade na 18 tylko niw eim czy zdaze ale postaram sie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
a mi sie chyba po malu przpala tlumik [br]Dopisany: 11 Marzec 2010, 19:24_________________________________________________no chyba ja ale to musze do nich podjechac jak cos beda mieli na skladziku to ci przywioze w sobote jak sie zobaczymy
-
Spociki Łódzkie
bry nareszcie mam komputer nie mialem kontaktu z wami co tam sie dziejr??? bo z tego co widze to naprawa samochodu bartka dalej trwa oprocz drugiego bartka i rkwona nikogo nie ma znowu wszsytsko ucichlo :angry:
-
Spociki Łódzkie
no to d*pa ;( to niech ktos cos mysli na jutro