Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
no takdzisiaj w piatek tak z wieczroa mysle ze wiecej sie nas zbierze niz w weekend bo jszcze nikt nie zdazy zapic
-
Spociki Łódzkie
a moze jutro cos skrecimy wieczorkiem
-
Spociki Łódzkie
juz teraz nie musisz miec zadnego znaczku na 100%
-
Spociki Łódzkie
oni tylko drukuja rzeczy typu: okleiny na samochody wlasnie produkcja naklejek wizytowek nie robia wogole wszystko co sie lepi
-
Spociki Łódzkie
mam dojscie gdzie moge drukowac takie rzeczy male duze szare,bure czarne kolorowe od wyyboru do koloru [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 15:32_________________________________________________przelotnie pada
-
Spociki Łódzkie
no zrobie taki myk zeby mozna bylo je juz przuylkejac na samochod [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 15:05_________________________________________________mysle ze powinna byc tam lodka wtym logo
-
Spociki Łódzkie
jak ktos cos wymysli to ja sie oferuje ze te naklejki wyprodukuje
-
Spociki Łódzkie
nie na tego grilla pojedzimy na ta gore gdzie wczoraj bylismy i musimy koniecznie na te sanki sie skusic
-
Spociki Łódzkie
no troche zboczyles z kursu no byly 4 :gwizdanie: autka postalismy poniej polecielismy na starowa gore do jakiegos zajazdu lyknelismy po kawce i do domu szkoda ze ciw wygnalo tak daleko musimy wymienic sie nr tel. jak cos bedziemy do siebie dzwonic :>
-
Spociki Łódzkie
o dzieki no moze jutro zadzwoni bo calkiem wypasne
-
Spociki Łódzkie
hehehenastepnym razem zabierz je ze soba powiedz za fajne samochody im pokazesz
-
Spociki Łódzkie
on pewnie czul ze juz piles kawe i nie jestes spragniony
-
Spociki Łódzkie
ja tez jestem chetny godzina nie gra roli tylko gdzie i oktorej prosze o info tylko zbierzmy sie bo musze sie pochwalic wam nowymi butami :gwizdanie: [br]Dopisany: 28 Luty 2010, 16:48_________________________________________________to moze powiedzmy jasno jak w zeszlym tygodniu godzina 19 real przy włókniarzy chetnych zapraszamy no....
-
Spociki Łódzkie
ja latam na bilsteinach i nie narzekam sa
-
Spociki Łódzkie
no dobra pomiyslimy moze z dzniem jutrzejszym narzie
-
Spociki Łódzkie
no czyli co szykowac sie bo musze teraz leciec byc o tej 19 pod tym realem???
-
Spociki Łódzkie
no dla mnie bomba o ktorej ??? pstrykniemy sobie fotke
-
Spociki Łódzkie
to chyba sobie odpuscimy dzisiaj ;( [br]Dopisany: 27 Luty 2010, 17:36_________________________________________________czy nawet w 3 osoby sie bedziemy umawiac ???
-
Spociki Łódzkie
no na to wyglada ;(
-
Spociki Łódzkie
a jeszcze ktos zainteresowany oprocz kolegi i mnie
-
Spociki Łódzkie
no co knujemy cosik dzisiaj czy nie??? bo nie wiem czy sie umawiac na jakis seans po poludniu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja juz umylem autko z rana co by sie ladniej prezentowalo
-
Spociki Łódzkie
jak tam plany na dzisiaj
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
z tygodnia na tydzien bedzie o 1 wiecej :gwizdanie: