Treść opublikowana przez matys_ml
-
KRAKÓW, AUTO CENTER GAZ, I. Chmielewski - jakieś opinie ?
dopytam, ale nie wcześniej niż w weekend.
-
KRAKÓW, AUTO CENTER GAZ, I. Chmielewski - jakieś opinie ?
a fugazi na lindego? kumpel mój tam pracuje już kilka lat.
-
Felgi Włoskie
dokładnie takie same tylko że opony mam pod B6 235/45/17. ty potrzebujesz 225/45/17. tak że d*pa . ale nia zastanawiaj się. jak ci się podobaja to bierz od gościa.
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
była na czarnych 18", ale ma rozprutą jedną oponę wiec na razie założyłem 17" które leżały mi w piwnicy.
-
Felgi Włoskie
moje ci sprzedam a za tą kase kupię opony 18"
-
[B6 BEX] Audi A4 ( BEX ) Kraków już z fotami !!!
To ten , z allegro z Nysy od Radka widzę że poruszacie temat Radka z Nysy. ja kupiłem ostatnio u niego coś takiego. przedwczoraj przysłał mi że teraz ma coś takiego.
-
Matador 235/40 R18 MP46 [91] Y FR
czy ktoś z was jeździł może na tych oponkach? muszę kupić komplecik na jedną oś. 422pln/szt. nalazłem w necie. jakieś opinie?
-
Felgi Włoskie
będziesz zadowolony. jaka cena?
-
pokrętło Menu między fotelami.
mam RNS-E więc ten panel jest inny. ma tylko przycisk Menu. takiego właśnie nie ma.
-
Felgi Włoskie
trzeci sezon.
-
Felgi Włoskie
Ja jeżdżę na dokładnie takich samych i nie mam problemów. mam na nich 235/45/17 w B6 i dają radę.
-
pokrętło Menu między fotelami.
mam problem z pokrętłem menu miedzy fotelami. czasami działa bez zarzutu, a innym razem przy kręceniu w jedną lub drugą stronę przeskakuje tam i z powrotem tylko miedzy dwoma linijkami, nie da się zejść niżej. Czy to da się jakoś rozebrać i wyczyścić czy jest to problem z elektroniką.
-
Bluetooth/GPS nie znajduje telefonu i odwrotnie
faktycznie mam moduł BT z końcówką D. pytanie czy jeżeli kupię H wszystko powinno działać? doczytałem tu że że BT "H" obsługuje w pełni IPhone4 i Galaxy III.
-
demontaż gniazda 12V w bagażniku A4 B6 AVANT
THX. Dzisiaj spróbuję. ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2013 at 07:58 ---------- udało się. brak sprężynki w środku.
-
demontaż gniazda 12V w bagażniku A4 B6 AVANT
Mam pytanie czy aby zdemontować gniazdo w bagażniku trzeba zdemontować cały boczek? nie otwiera się z automatu, pewnie trzeba przeczyścić mechanizm.
-
Sygnalizacja właczonych świateł
podbijam temat. gdzie problem? mam tak samo
-
Bluetooth/GPS nie znajduje telefonu i odwrotnie
Doczytałem że BT w wersji D jest powodem że nie widzi książki z S3. Czy to, że w ogóle nie wyświetla panelu jest też tym spowodowane? Również sygnał połączenia przychodzącego podawany jest prze tel a nie przez głośnik. powiązałem nokie 6303 i nic nie pomogło.
-
Bluetooth/GPS nie znajduje telefonu i odwrotnie
w temacie gallaxy S3 i RNS-E mam problem trochę innego rodzaju. telefon łączy się z BT bez problemu, ale na wyświetlaczu między zegarami nie jest dostępny żaden numer z książki telefonicznej. Łącząc się galaxy ace nie ma tego problemu i wszystko hula. Drugie pytanie to dlaczego nie mogę obsługiwać telefonu z poziomu nawigacji. Nie mam żadnych opcji a setupie telefonu jak również nie wyświetla mi się ekran z wybieraniem numeru. gdzie jest "zonk".
-
Jaką drogą z Krakowa do Kołobrzegu
Jadę w środę na "wywczas" Krakowa z do Kołobrzegu. W zeszłym roku jechałem na Łódz, Włocławek, Bydgoszcz Zastanawiam się czy nie jechąc z łodzi na Poznań i dalej na Piłe i Koszalin. Jest też opcja na Wrocław i później na Poznań Proszę o radę jakie tam są drogi. ;(
-
Które fele....pomóżcie!
1 !
-
[B6 1.9TDI] A4/S4 naprawione
od jakiego silnika to jest wydech i ile cię kosztował?
-
[B6 AWX] podłączenie bixenonu zamiast zwykłych lamp
A nie da się czegoś przelutować?
-
[B6 AWX] podłączenie bixenonu zamiast zwykłych lamp
Mam pytanie bo nie mogę się doszukać Z tego co mi koleś sprawdzał we wtyczce normalnych lamp za sterowanie silniczkiem wysokości odpowiadają trzy kable a w bixenonie cztery. czy ktoś może mnie uświadomić czy i ewentualnie co trzeba pozamieniać, lub może wystarczy poprostu wpiąc wtyczkę i zagra?
-
[A4 B6] Jaki grill do dokładki s-line
lukas oddam ci ją za tyle za ile kupiłem jutro ma mi ją gośc wysłać tylko czy napewno weżmiesz bo w takim układzie nie bedę już z gościem kombinował [br]Dopisany: 05 Lipiec 2007, 19:43 _________________________________________________alvaroalvaro78 ale orginalnie miałeś spryski w starym zderzaku czy nie.
-
[A4 B6] Jaki grill do dokładki s-line
oooooooooo nieeeeeeeeeeee! nakombinowałem się już z b5 teraz ma pasowac plug and play. Najciekawsza jest ta opaska zaciskowa która spina dwie części. W takim układzie nie wiecie czy pełny zderzak S4 albo s-line pasuje bez problemu.