Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

matys_ml

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez matys_ml

  1. a fugazi na lindego? kumpel mój tam pracuje już kilka lat.
  2. dokładnie takie same tylko że opony mam pod B6 235/45/17. ty potrzebujesz 225/45/17. tak że d*pa . ale nia zastanawiaj się. jak ci się podobaja to bierz od gościa.
  3. była na czarnych 18", ale ma rozprutą jedną oponę wiec na razie założyłem 17" które leżały mi w piwnicy.
  4. moje ci sprzedam a za tą kase kupię opony 18"
  5. To ten , z allegro z Nysy od Radka widzę że poruszacie temat Radka z Nysy. ja kupiłem ostatnio u niego coś takiego. przedwczoraj przysłał mi że teraz ma coś takiego.
  6. czy ktoś z was jeździł może na tych oponkach? muszę kupić komplecik na jedną oś. 422pln/szt. nalazłem w necie. jakieś opinie?
  7. będziesz zadowolony. jaka cena?
  8. mam RNS-E więc ten panel jest inny. ma tylko przycisk Menu. takiego właśnie nie ma.
  9. trzeci sezon.
  10. Ja jeżdżę na dokładnie takich samych i nie mam problemów. mam na nich 235/45/17 w B6 i dają radę.
  11. mam problem z pokrętłem menu miedzy fotelami. czasami działa bez zarzutu, a innym razem przy kręceniu w jedną lub drugą stronę przeskakuje tam i z powrotem tylko miedzy dwoma linijkami, nie da się zejść niżej. Czy to da się jakoś rozebrać i wyczyścić czy jest to problem z elektroniką.
  12. faktycznie mam moduł BT z końcówką D. pytanie czy jeżeli kupię H wszystko powinno działać? doczytałem tu że że BT "H" obsługuje w pełni IPhone4 i Galaxy III.
  13. THX. Dzisiaj spróbuję. ---------- Post dopisany 08-09-2013 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 07-09-2013 at 07:58 ---------- udało się. brak sprężynki w środku.
  14. Mam pytanie czy aby zdemontować gniazdo w bagażniku trzeba zdemontować cały boczek? nie otwiera się z automatu, pewnie trzeba przeczyścić mechanizm.
  15. podbijam temat. gdzie problem? mam tak samo
  16. Doczytałem że BT w wersji D jest powodem że nie widzi książki z S3. Czy to, że w ogóle nie wyświetla panelu jest też tym spowodowane? Również sygnał połączenia przychodzącego podawany jest prze tel a nie przez głośnik. powiązałem nokie 6303 i nic nie pomogło.
  17. w temacie gallaxy S3 i RNS-E mam problem trochę innego rodzaju. telefon łączy się z BT bez problemu, ale na wyświetlaczu między zegarami nie jest dostępny żaden numer z książki telefonicznej. Łącząc się galaxy ace nie ma tego problemu i wszystko hula. Drugie pytanie to dlaczego nie mogę obsługiwać telefonu z poziomu nawigacji. Nie mam żadnych opcji a setupie telefonu jak również nie wyświetla mi się ekran z wybieraniem numeru. gdzie jest "zonk".
  18. Jadę w środę na "wywczas" Krakowa z do Kołobrzegu. W zeszłym roku jechałem na Łódz, Włocławek, Bydgoszcz Zastanawiam się czy nie jechąc z łodzi na Poznań i dalej na Piłe i Koszalin. Jest też opcja na Wrocław i później na Poznań Proszę o radę jakie tam są drogi. ;(
  19. od jakiego silnika to jest wydech i ile cię kosztował?
  20. A nie da się czegoś przelutować?
  21. Mam pytanie bo nie mogę się doszukać Z tego co mi koleś sprawdzał we wtyczce normalnych lamp za sterowanie silniczkiem wysokości odpowiadają trzy kable a w bixenonie cztery. czy ktoś może mnie uświadomić czy i ewentualnie co trzeba pozamieniać, lub może wystarczy poprostu wpiąc wtyczkę i zagra?
  22. lukas oddam ci ją za tyle za ile kupiłem jutro ma mi ją gośc wysłać tylko czy napewno weżmiesz bo w takim układzie nie bedę już z gościem kombinował [br]Dopisany: 05 Lipiec 2007, 19:43 _________________________________________________alvaroalvaro78 ale orginalnie miałeś spryski w starym zderzaku czy nie.
  23. oooooooooo nieeeeeeeeeeee! nakombinowałem się już z b5 teraz ma pasowac plug and play. Najciekawsza jest ta opaska zaciskowa która spina dwie części. W takim układzie nie wiecie czy pełny zderzak S4 albo s-line pasuje bez problemu.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.