Treść opublikowana przez longinus
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wstawiłem pomniejszone fotki... dupcia mojego autka po drobnej modyfikacji... nie będę się przechwalał :gwizdanie: ale live wyglądają jeszcze fajniej... dzięki za wyrazy aprobaty :> PS Dzięki Cuber za pomoc z wklejaniem fotek...
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
zazwyczaj - shell --> normalne jak się nie da inaczej to orlen --> wtedy verva
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
uniden 520xl a antena president little will albo ml145
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Biedna szafa :decayed: eee ja tam myślę że Cuber działał w obronie własnej... taki faaaajny chłopak że nawet szafa się na niego rzuciła... :polew:
-
Podswietlenie tablicy rejestracyjnej jakie zarowki LED polecacie ?
jam mam ledy rurkowe (chyba po 6szt w każdej) i błąd jest ale znika jak zapalę światła...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Witam!
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
a jakie masz h11?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Heloł ewrybady! Diody zakupione...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tylko te od "s"... Przynajmniej takie jest moje zdanie...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hello I jak pisze się ktoś na te ledy? Bo mnie korci mimo że gość jeszcze nie odpisał. Kto mam ori xenon? Rex? Trzeniek? Ktoś jeszzcze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Właśnie znalazłem na alledrogo: http://moto.allegro.pl/item306560159_postojowki_led_h6w_bax9s_white_nowosc_.html może rozwiązanie problemu "moczu"?? zapytałem sprzedającego o FIS i stroboskop... zobaczymy co odpisze... Ewentualnie są chętni na zakup grupowy???
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
mój rekord to 4,7...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
noooo chłopaki sobie równo jadą... :polew:
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To od tych kości...
-
[ALL B6] Wycieraczki przednie
gdzie kupowałeś?? czy u mnie będą pasowały - b6 ale wycierki normalne... Mógłbyś wrzucić fotkę jak to wygląda?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
pij szybciej bo sie sciemnia... tylko nie przesadz z glikolem...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
eeee zaraz do wyrzucenia... dam Ci namiary na dobrego szewca
-
[B6 AKE] Padła najprawdopodobniej pompka spryskiwaczy
Witam! Mam prośbę o sprawdzenie numeru cześci - pompka spryskiwacza (ta przy zbiorniczku) - B6 sedan i xenon (spryskiwacze). Chyba że macie jakieś inne sugestie ale słyszałem że te pompki się notorycznie zacierają. Jak pociągnę dzwigienkę to wycieraczki śmigają ale nie słychać żeby pompka warczała. Jaki może być koszt oryginał/zamiennik?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A gdzie sie podzialy moje posty?????????????????????????????
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Co to sie kurna podzialo??? A gdzie cala historia? koniec telenoweli???
-
Klieci sieci ORANGE!!! Uwaga!!!
a myślisz że ktoś inny zaproponuje Ci lepsze? okazje są tylko na papierze i dla nowych... tak jest wszędzie - nie ma sieci na którą ktoś by nie narzekał z tego lub innego powodu. powiem tyle - zawsze dobrze gdzie nas nie ma...
-
Klieci sieci ORANGE!!! Uwaga!!!
dokładnie tak klienci biznesowi zachowują przywileje... :oklaski:
-
POMPA PADLA !!!! GRATULACJE DLA ROGALA !!!!!!!!!!!
A jak wyglądają przyrosty w 2,5 tdi AKE - 180 kucy bazowo? Bo tutaj przyrost do ok 200 nie jest tak spektakularny jak ze 150/163KM. Jest szansa podciągnąć samym programem do ok 220-230? To już byłoby COŚ... :kox:
-
[ALL B6] Silniczek tylniej wycieraczki
Jak chcesz namiary na dobrych (a przy tym umiarkowanie drogich) elektryków to ci dam. Chłopaki są kumaci i jak coś się da naprawić to naprawią zamiast wymieniać...
-
[B7] Końcówki wydechów
A tak z ciekawości to gdzie w Kraku to robisz? I drugie pytanko masz otwory w zderzaku czy będziesz go podcinał? (pytam bo mi tez chodzi po głowie taka operacja...)