Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

audi007

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez audi007

  1. heh bede jechał przez niemcy zrobie i zamieszcze poki co fotka 235 km/h
  2. audi007 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja jak mowilem 29 sie melduje ;p
  3. ok zrobie fote i przesle tylko jak do niemiec bede jechal poniewaz po pl nie ma mozliwosc tak jechac poprawione ;p
  4. doszlo do 250 km/h i zwolnila do 240 a ta fote zrobilem jak sie rozpedzalem znowu
  5. i co lepsze kyb czy bilstein bo mam dylemat czy moze sachs??
  6. no ja sam nie wiedzialem, ale na forum widze ze dosc ze v6 w bynie to limited colour edition ;p[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:34_________________________________________________no i wczorajszy test u naszych sasiadów Uploaded with ImageShack.us niedlugo zapodam wiecej fotek
  7. napisze tak na przod jest to idealny wydatek co do reszty moim zdaniem na tyl sie nie oplaca na przod jeszcze ok bo wieksza sila spoczywa na przodzie wiec tam sie oplaca
  8. audi007 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ok dam znac wczesniej ;p
  9. audi007 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ok to ja napisze w tydzien przed ale juz dzis informuje 29 sierpien to niedziela
  10. audi007 odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    cześć koledzy i koleżanki mam pytanie w polsce bede dopiero 29 sierpnia czy możliwy by był wtedy spocik czekam na info pozdrawiam wszystkich
  11. siema a ebc nie mialo oznaczenia jak montowano mi lewa prawa strona pozdro[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 22:46_________________________________________________przyklad ebc nie ma oznaczenia lewa prawa strona http://allegro.pl/item993633644_klocki_subaru_impreza_wrx_tyl_ebc_p_n.html[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 22:51_________________________________________________http://allegro.pl/item1025478485_klocki_porsche_911_996_carrera_4_4s_ebc_red_stuff.html http://allegro.pl/item1024740683_klocki_bmw_e38_system_brembo_ebc_bosch.html
  12. polecam agaz piotr nowak wroclaw pozdro http://www.agaz.pl/
  13. spoko dzieki za pomoc navi mam tom toma wiec spoko czyli alpine normalne
  14. no wlasnie chodzi o to ze alpine ma lipna navi i skusze sie na 100% na normalne radio bez navi
  15. Witam mam do was pytanie drodzy koledzy co mam wybrac bo mam powazny dylemat normalne radyjko np alpine czy wielofunkcyjny kombajn z navi?? czekam na pomoc kasa jak do wydania bedzie nie ma ograniczen co do tego wazne by gralo to tyle nizej linki co mnie intersuje pozdro damian http://allegro.pl/item1009760394_sklep_dvd_z_gps_lcd_7_naviheaven_4x60w_divx_tv_bt.html http://www.allegro.pl/item1015749417_alpine_cda_9887r_dealer_gwarancja_pl_i_gratis.html chodzi o to jak to bedzie wygladac czy nie bedzie siary bo wiadomo ze ta wysuwana bedzie na rowni z nawiewami a wiadomo ze lcd nie lubia zmiany temperatur ( klima np)
  16. witam poczytalem troche, ale nie znalazlem zadnego info na temat niedzialajecego pdc. U mnie po wlaczeniu wstecznego i dojezdzie do przeszkody nic nie pika. Mam w zwiazku z tym pytanie czy mozna fabryczne czujniki zmienic na inne, jesli tak to jakie? kolejne pytanie co moze byc przyczyna ze nie dziala?? pozdro damian
  17. negatywnych brak
  18. na takie cos nie pomoze ceramizer zamraza silnik w stanie jakim jest jak masz w dobrym stanie to dodajesz na takie cos nie pomoze tylko remont
  19. zastosuj poczujesz roznice
  20. witam moze i ja sie wypowiem stosowalem w oplu 2.2 dti nie zauwazylem negatywnych objawow, na plus zmieniejszenie dymienia oraz silnik nie wpada w wibracje pozatym na hamowni wyszlo na plus wiec polecam, pozatym lepiej pracuje ale 1 dawka nie wystarczy minimum 2 do auta. 2 linki z vkp gdzie jestem klubowiczem i test poloneza nic mu sie nie stalo po 300 km wiec dziala http://forum.vectraklub.pl/index.php/topic/11953-ceramizer-auto-repair-cudowny-srodek-czy-nowe-badziewie/page__st__80 zaszkodzic nie zaszkodzi bo jedzimy z olejem w silniku, chyba ze ktos ma zamiar bez ;p pozdro
  21. u mnie wyszlo na benzynie 600 km ;p na lpg polowa ;p
  22. lemforder tylko ;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.