Treść opublikowana przez audi007
-
[B5 APS] 2.4 v6 avant auto od audi007
heh bede jechał przez niemcy zrobie i zamieszcze poki co fotka 235 km/h
-
Spocik Lubuski :)
ja jak mowilem 29 sie melduje ;p
-
[B5 APS] 2.4 v6 avant auto od audi007
poprawilem
-
[B5 APS] 2.4 v6 avant auto od audi007
ok zrobie fote i przesle tylko jak do niemiec bede jechal poniewaz po pl nie ma mozliwosc tak jechac poprawione ;p
-
[B5 APS] 2.4 v6 avant auto od audi007
doszlo do 250 km/h i zwolnila do 240 a ta fote zrobilem jak sie rozpedzalem znowu
-
[B5 AFF] Jakie amortyzatory wybrać BILSTEIN czy KAYABA ?
i co lepsze kyb czy bilstein bo mam dylemat czy moze sachs??
-
[B5 APS] 2.4 v6 avant auto od audi007
no ja sam nie wiedzialem, ale na forum widze ze dosc ze v6 w bynie to limited colour edition ;p[br]Dopisany: 31 Styczeń 2010, 20:34_________________________________________________no i wczorajszy test u naszych sasiadów Uploaded with ImageShack.us niedlugo zapodam wiecej fotek
-
[ALL] Co daja przewody hamulcowe w stalowym oplocie ?
napisze tak na przod jest to idealny wydatek co do reszty moim zdaniem na tyl sie nie oplaca na przod jeszcze ok bo wieksza sila spoczywa na przodzie wiec tam sie oplaca
-
Spocik Lubuski :)
ok dam znac wczesniej ;p
-
Spocik Lubuski :)
ok to ja napisze w tydzien przed ale juz dzis informuje 29 sierpien to niedziela
-
Spocik Lubuski :)
cześć koledzy i koleżanki mam pytanie w polsce bede dopiero 29 sierpnia czy możliwy by był wtedy spocik czekam na info pozdrawiam wszystkich
-
Zasady wymiany i docierania tarcz hamulcowych, kierunkowość klocków hamulcowych
siema a ebc nie mialo oznaczenia jak montowano mi lewa prawa strona pozdro[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 22:46_________________________________________________przyklad ebc nie ma oznaczenia lewa prawa strona http://allegro.pl/item993633644_klocki_subaru_impreza_wrx_tyl_ebc_p_n.html[br]Dopisany: 05 Maj 2010, 22:51_________________________________________________http://allegro.pl/item1025478485_klocki_porsche_911_996_carrera_4_4s_ebc_red_stuff.html http://allegro.pl/item1024740683_klocki_bmw_e38_system_brembo_ebc_bosch.html
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
polecam agaz piotr nowak wroclaw pozdro http://www.agaz.pl/
-
[ALL] Nawigacja czy normalne radio ??
dzieki wlasnie wezme normalne
-
[ALL] Nawigacja czy normalne radio ??
spoko dzieki za pomoc navi mam tom toma wiec spoko czyli alpine normalne
-
[ALL] Nawigacja czy normalne radio ??
no wlasnie chodzi o to ze alpine ma lipna navi i skusze sie na 100% na normalne radio bez navi
-
[ALL] Nawigacja czy normalne radio ??
Witam mam do was pytanie drodzy koledzy co mam wybrac bo mam powazny dylemat normalne radyjko np alpine czy wielofunkcyjny kombajn z navi?? czekam na pomoc kasa jak do wydania bedzie nie ma ograniczen co do tego wazne by gralo to tyle nizej linki co mnie intersuje pozdro damian http://allegro.pl/item1009760394_sklep_dvd_z_gps_lcd_7_naviheaven_4x60w_divx_tv_bt.html http://www.allegro.pl/item1015749417_alpine_cda_9887r_dealer_gwarancja_pl_i_gratis.html chodzi o to jak to bedzie wygladac czy nie bedzie siary bo wiadomo ze ta wysuwana bedzie na rowni z nawiewami a wiadomo ze lcd nie lubia zmiany temperatur ( klima np)
-
[ALL B5] Montaż parktronica
witam poczytalem troche, ale nie znalazlem zadnego info na temat niedzialajecego pdc. U mnie po wlaczeniu wstecznego i dojezdzie do przeszkody nic nie pika. Mam w zwiazku z tym pytanie czy mozna fabryczne czujniki zmienic na inne, jesli tak to jakie? kolejne pytanie co moze byc przyczyna ze nie dziala?? pozdro damian
-
[B5 AFN] Ceramizer - co o nim sądzicie
negatywnych brak
-
[B5 AFN] Ceramizer - co o nim sądzicie
na takie cos nie pomoze ceramizer zamraza silnik w stanie jakim jest jak masz w dobrym stanie to dodajesz na takie cos nie pomoze tylko remont
-
[B5 AFN] Ceramizer - co o nim sądzicie
zastosuj poczujesz roznice
-
[B5 AFN] Ceramizer - co o nim sądzicie
witam moze i ja sie wypowiem stosowalem w oplu 2.2 dti nie zauwazylem negatywnych objawow, na plus zmieniejszenie dymienia oraz silnik nie wpada w wibracje pozatym na hamowni wyszlo na plus wiec polecam, pozatym lepiej pracuje ale 1 dawka nie wystarczy minimum 2 do auta. 2 linki z vkp gdzie jestem klubowiczem i test poloneza nic mu sie nie stalo po 300 km wiec dziala http://forum.vectraklub.pl/index.php/topic/11953-ceramizer-auto-repair-cudowny-srodek-czy-nowe-badziewie/page__st__80 zaszkodzic nie zaszkodzi bo jedzimy z olejem w silniku, chyba ze ktos ma zamiar bez ;p pozdro
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
u mnie wyszlo na benzynie 600 km ;p na lpg polowa ;p
-
[ALL B5] Gdzie jest wlew płynu do sprywkiwacza tylniej szyby w avancie 99' po lifcie
u mnie tez mialem byly zapchane
-
[ALL B5] Wahacze a4 b5 Febi/nietypowe pytanie
lemforder tylko ;p