Treść opublikowana przez 450yamaha
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Także jeszcze co do porównania dwóch wyżej wymienionych autek to zapraszam na filmik w niedziele po południu )
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jeśli chcesz przyglądać się wszystkiemu live, to zapraszamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tutaj nie podam, bo Ci 'równo ubrani' mogą to również czytać, i nagle przypadkiem zjadą się wszystkie cywilne w to miejsce, ale na PW zaraz chętnie poinformuję
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oba z automatem, oba około 8.3 do 100 km/h. Choć wyścig będzie z rolki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie w niedziele po południu wielki Showdown Porsche Cayenne V6 3.6 vs. Audi Q7 3.0 TDI Jakieś typy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wyślij im uśmiech
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hahaha i co, zmieściłeś tą ilość zer tam w linijce?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nawet my, ludzie z Poznania nie możemy pisać 24/7 ;P
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hhehehe popatrzcie w mój profil jakie mam auto z silnikiem! Nasz admin jest błyskawiczny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Obyś na takim spociku nie skończył http://demotywatory.pl/619891/Zlot--milosnikow-letniego-ogumienia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Już napisałem, oby góra podziałała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A który to tu jest odpowiedni, żeby do niego o to napisać?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bo nie da sie tu na forum wybrać nowego S4....
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie zjarzyłęm Co miałes na myśli pisząc, że myslałeś że to jest S4 a to jest zwykła B8????
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chłopaki coś gadali że ta twoja to S4 a teraz tak patrze w opis i to zwykła B8 jest Toż to najprawdziwsze S4 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b8_czarna_s4-t115057.0.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ano Widać kto był nowy ....ja pare razy kołowałem tu ti tam hehe My byliśmy 15:20 i trafiliśmy na obozowisko BMW i Hond 3 kółka zrobiliśmy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spot sie jak najbardziej udał Nowi zostali przywitani
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
I respekt dla tego Twojego S4 Prezencja 1 klasa a to fabryczne cudo hmmm no tak mawiają ale okaże się po pierwszych 200.000 km:)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak tak, z tego co policzyliśmy to bylo 22
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miło było poznać wszystkich
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to przybędziemy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o 16 tak?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak tam dojechać w ogóle na ten poziom -2? Jakiś plan dojazdu?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Nie było konfrontacji. Nie było wczoraj czasu, musicie czekać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo ja sie odezwalem jeszcze wczoraj