Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

450yamaha

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 450yamaha

  1. pisałem maila
  2. No i klopsik Na niedziele wolne miejsca zeby na tor pojechac sa od 14
  3. No ja do nich dziś napisałem. Jutro mi odpiszą co i jak. Będę wojował również o drugą turę
  4. Ok zgłosiłem zapytanie czy jest jeszcze miejsce na drugą turę
  5. Wy jedziecie na drugą? czy na trzecią? Ktokolwiek się zdecydował? Bo nie wiem czy się wybrać, a jeśli tak to na która, coby już pierwsze osoby poznać
  6. Ja sie juz dwa razy pytałem ale nikt nie odpowiedział.
  7. To odpowie mi ktoś na która godzine tam wbijamy na ten Tor Poznań? ;>
  8. To która godzina koniec konców?
  9. To jest płatne czy coś? Gdzie się zgłosić? No i na czym polega to szoklenie?
  10. to jak w koncu? Do góry w wątku jest: NA SPOTY: PARKING KING CROSS poziom -2 SPOT 21 LUTY GODZ 16.00
  11. Panowie co jest z tym spotem 21? Spotykamy się w KC, a później jazda na tor? czy jak??
  12. No to sie przejedziem Kuredu, od poniedziałku trzeba zacząć ustalać szczegóły showdowna
  13. Tor poznań 21? A nie mamy 21 tego spota w KC?
  14. Ależ ja nie mam żadnej subarki Chyba mnie pomyliłeś
  15. Dokładnie. Lepiej 10 stron ustawiania wyścigu, niż czytania przez pozostałe 6 stron, że ekstra A jeśli to dla Ciebie, aw69, żenada, to proszę Cię - nigdy już tutaj nie zaglądaj.
  16. Oj już nie drwij Ja np naprawdę nie mogę się doczekać
  17. Jutro/pojutrze czy masz na myśli przyszły tydzień??
  18. Prosimy moda o posprzątanie i założenie tematu ustawkowego wobec tego )
  19. To mówię, że zobaczymy jak tam wyjdzie. Narazie spotykamy się tam gdzie zawsze 21.02 a później... gdzieś z Kuredu uciekamy )
  20. Oj nie to nie Przejechać się popatrzeć można. Czy też nie
  21. Ah już sobie przypomniałem ) Niestety.. ta odległość.. zbyt duża Albo się pomyśli jeszcze.. zobaczymy
  22. Panowie ja już odliczam dni do 21
  23. Nakręcimy tak samo. Tylko my będziemy jechać z lewej strony, bo operator będzie po prawej..
  24. 9,8 i była to spokojna, relaksacyjna jazda z podziwianiem krajobrazów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.