Treść opublikowana przez 450yamaha
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
eeee tam damy rade bez więc nic nie trzeba grzebać.. :gwizdanie:
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
To sie jakos razem wybierzemy jak sie spotkamy next week czy jak
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
A my się chętnie zważymy.. ale to w następnym tygodniu.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
A bardzo chętnie, przybliż wątek
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Co to jest 'rezać Q'?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
łoooo razem to prawie 7 dych mają Albo kilku kolegów co Cię w łeb szczelą jak będziesz za szybko jechał
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
U nas będzie dwóch. razem jakieś 160-170 kg. Jeszcze operator przecież. Kuredu, dorzucimy Ci cztery czirliderki od syna ze szkoły i będzie fair.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Czyli mam jakieś 250 kg więcej, 35 km więcej, 30 Nm więcej, litr więcej.. Kuredu.. Wybieramy się w podróż przed spotem, i na spota przyjedziemy z wynikiem, czy po spocie? Ps. Odezwij się na gg 5583145
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
1650 kg jak krowa
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Kuredu, wszystko ładnie pięknie, ale w mieście ani podziemiach KC nie zrobimy wyścigu od 160 ;P Trzeba bedize gdzieś pojechać.. Poznań-Konin?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Jest gdzieś w Poznaniu hamownia która zmierzy auto z napedem quattro?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
U nas będzie kamera operejtor! Wszystko uwiecznionym będzie dla potomnych
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
To my zatankujemy tylko 10 litrów i wyjmiemy tylne fotele! Jakoś trzeba sobie radzić, bo nas w środku dwóch będzie.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ale to jest takie speszyl 2.0T co ma 320 koników i szło łeb w łeb z S4 B7. Albo znów coś pokręciłem
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Zależy jakie warunki weźmiemy Jak czysto laboratoryjne (0-...) to pewnie wygrasz. Jak życiowe przykłady (60-, 100-, 160-) to może być różnie Gdzie chcesz to sprawdzić za tydzień? Na parkingu?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
A ja myślę, że jak trafi się ktoś, na kogo te 333 będzie za mało, to się zobaczy
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Haha wiedziałem! Powiedzenie, że diesel jeździ momentem, też mnie rozbawiło. Na początku stwierdziłem, że muszą go mieć nieźle zczipowanego, że się podejmują. Ale on jest zapatrzony w diesle. Do dziś mu czasm przypominam to hasło, a to już pół roku minęło ;P
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Oj no to już skrajność Miał chłopak nadzieje, no co zrobić
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
No w automacie, automacie ) Mówił, że diesel jeździ momentem, a maja go troche więcej.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
a to dlatego takie próby, bo syn ma kolege który jest fanem diesli. No i stwierdził, że warto spróbować, bo co prawda mamy 100 koni więcej, ale oni mają 100 niutonometrów więcej. I uparcie tłumaczył, że diesel jedzie momentem a nie mocą, więc będzie wyrównany pojedynek. Nie był
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Nie no szczerze mówiąc to nie bardzo było co porównywać.. Nawet miał prawo pierwszy depnąć, bez żadnego znaku.. i tak to nic nie pomogło.. Eh.. poprzednim autem jakie miałem (A4 B7 3.2) było bardzo wielu chętnych na wyścigi. Teraz niestety jakby mniej chętnych. Chociaż znaleźli się tacy jak: Range Rover Sport HSE Skoda Superb Hyundai Sonata
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Nagramy nagramy. Mój pasażer będzie kręcił, podobnie jak tu : Tak przy okazji. Auto było już porównywane w jeździe równoległej na wszelkiego rodzaju prędkościach na autostradzie, z Mercedesem E320 CDI. Jesteście w stanie przewidzieć wynik??
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Cieszę się, że w końcu napisałeś Pozostaje nam wobec tego tylko czekać, aż się zrobi trochę cieplej, a przynajmniej żeby stopniały śniegi
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ja też to sprawdzę, bardzo chętnie. Kolega elb czyta ten temat? Jak się tylko cieplej zrobi to trzeba by się ustawić na jakiś tor.. bądź autostradę (niemiecką oczywiście ) i sprawdzić
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
ONA opowiada, kuzynka Mówi czasem jak śmiesznie wyścigi spod świateł do 50 km/h, bo za przekroczenie prędkości duże mandaty dają.. i startuje takie ferrari i po sekundzie hamulec Spoko, jasne że sie widzimy kiedyś tutaj