Treść opublikowana przez 450yamaha
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ale tak szczerze mówiąc.. to się kalkuluje.. Bo auta kosztują 2 razy więcej, ale prawda jest taka, że zarabiasz dobrze ponad 2 razy więcej Trochę się w tym orientuje bo kuzynka mieszka w Norwegii, na północy, w Tromso i czasem sporo opowiada Poza tym, nowy WRX STi kosztuje u nas niewiele mniej od S4
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
! A Skąd żeś cenę pół bańki wziął? Rozmawiamy o S4 czy S6?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Myślę, że żaden problem Kucyki pod maską nie zdychają więc mogą poczekać Ty masz te samochody tutaj czy w Norwegii?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Wobec tego trzeba by się kiedyś umówić
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
YO!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Apropo dyskusji o Auto Premium to widzę, że będize żywa To widzimy się 21
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No.. co do Auto Premium to też mogę coś poopowiadać, ale to nie na kompa.. powiedziałbym, że na spocika 21 lutego w KC
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A o co chodzi z Auto Premium? Dlaczego uważasz ich za złodziei i oszustów? Nie pierwsze auto tam serwisuję, chciałbym wiedzieć, na czym mnie oszukują.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a praktycznie? Niemożliwe, że ma sie prawie 100 koni więcej z powietrza..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pytałem Kocara o koszt millteka czterorurowego 10500 za sprowadzenie plus montaż.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dlaczego uważasz że oszuści i złodzieje?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A o ile taki program podniesie zużycie paliwa??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
s4 b8 Ty nie masz przypadkiem filmu na youtube ? Tak tak, to własnie ja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja mam takie pytanko poza tematem ;P Ile kosztuje program do S4 i o ile podniesie on moc?
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Jak najbardziej, sam jestem ciekaw Mawiaja po necie, że dobry kierowca jest w stanie zrobić 4.9 nowym S4 B8... Zobaczymy na ile to prawda (Trzeba znaleźć dobrego kierowce )
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Oczywiście, że w niemczech. Na naszych autostradach nie można jeździć więcej niż 130 km/h. :gwizdanie: Popróbujemy kiedyś
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ile miałeś zmierzone 0-100?? Możemy popróbować kiedyś.. Wybrać się na autostradę np.. zrobic od 0-100, 0-200, 60-200, 80-200, 120-200, do wyboru
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
W innym temacie napisali, że 2.0 TFSI Kuredu poradziło sobie ze starszym S4, i ciekawe jak wypadnie z nowym. Jak to w końcu jest??
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Czujesz się całkiem pewnie? W sensie że mi naładujesz? To zależy do ilu się bedziemy ścigać
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
Ja jestem na prawdę chętny na wszelkiego rodzaju porównania, jak się tylko cieplej trochę zrobi
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
ja jestem otwarty na wszelkiego rodzaju testy, zobaczymy, nigdy nic nie wiadomo.
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
To to ja wiem, chciałem wiedzieć kto to jest Kuredu, i czym jeździ, ale już zostałem poinformowany
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jaki podejrzewacie wynik wyścigu S4 B8 z tym autem Kuredu?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jest mi ktoś w stanie łopatologicznie wyjaśnić co się tak naprawdę liczy w końcu? Moment czy moc?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Esa Malika miała chyba zmierzone 320KM i to było B7, a Kuredu miał chyba 275KM ośkę i z rolki wygrywał jak to mozliwe ze 320 koni z napedem na cztery koła przegralo z 275 ośką?