Treść opublikowana przez Cor72z
-
[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?
Wiadomo... przecież nie do chrom pakietu :>
-
[B6 AWX] Moja A4 1,9 TDI AWX, w końcu się doczekała sesji.
Masz potencjał to działaj :>
-
[B6 AWX] Moja A4 1,9 TDI AWX, w końcu się doczekała sesji.
Ładny ładny Ja bym na twoim miejscu z modyfikacjami szedł w kierunku tym ->
-
[ALL] Renowacja MAM8 - polerka, grafit, czarne ?
moje polerowane po 3 miesiącach wglądają tak.... sam zastanawiam się nad pomalowaniem sowich na ciemny grafit jak na tym zdjęciu :
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
ja nie chce żebyś robił ze swojej ślicznotki zafoliowaną przesyłkę DHL
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
to dajesz do piecowego przyciemniena ??
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Porobie fotki jak będę rzebił ja osobiście wole s-line.... S-pakiet jest za ciężki .. do klekocika :>
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
A jaką folia będziesz obklejał ??? czarną czy fotochromem.... czy jeszcze masz inną opcję ??
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Zgadza się jest babranina.... ale tak już wyszło... będę się bawił z rzeźbiarza..... :> dziękuje za instukcję Flyer
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
ja dałem za tą całość 700zł myślę że jest ona w granicach zdrowego rozsądku
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
W takim razie sam zacznę się w to bawić .... jest gdzieś na forum instrukcja jak zdjąć ładnie przedni zderzak??
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Wiem wiem ... jest lipa z tym dokładkami.... kolor jest ciemniejszy grafitowy bardziej... wiec lakiernik tak czy tak mnie czeka... Rezałeś dokładkę w ten sposób -> http://www.audizine.com/forum/showthread.php?s=&threadid=87970 ???? Nie wiem czy się za to zabierać samemu czy może jaki fachura to zrobi elegancko?? [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 13:46_________________________________________________Zamontowałem dziś listwy i zrobiłem zdjęcia... zastanawiam się cz malować je w kolor czy na razie zostawić...
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Zgadza się .... Policja się przyczepi czy masz lekko czy słabo przyciemnione przednie szyby... to jeszcze zależy na jakiego "Pana Policjanta " trafisz... Ja byłem zatrzymywany wiele razy poprzednią A4ką i obecną też ... i nie zwracali na to uwagi.... 2 miesiące temu trafił się jednak tzw. Służbista który stacjonował w pewnej wiosce... po zatrzymaniu jeszcze nie zdarzyłem wysiąść a już mi pazurem po rancie szyby jezdził Nie udało mi się go przekonać... zabrał dowód... i kazał jechać na stacje kontroli pojazdów .... w celu przejścia przeglądu ... co najlepsze że przegląd robiłem 2 dni przed zatrzymaniem... z owymi szybami Ogólnie komu to przeszkadza że szyby przednie są przyciemnione ??? to nie jest przecież ciemna jak smoła folia która stosowana jest przez ulubieńców wiejskiego tuningu w maluchach....
-
[B6 BDH] Problem z przewodami przelewowymi.
156 tysięcy .... też uważam że to wina wężyków pytałem się mechanika... i też tak uważa .... po wymianie (przewodów przelewowych) wszystko gra. :> przewody o średnicy 3 mm koszt 10zł za metr.. ja kupiłem 1,5 starczyło na wymianę wszystkich.
-
[B6 BDH] Problem z przewodami przelewowymi.
Zaobserwowałem dziś niepokojąca usterkę pod moją maską.... po zdjęciu obudowy ujrzałem że końcówka przewodów przy wtryskach jest nie szczelna i wydobywa się z niej paliwo.... tak mi się wydaje Zrobiłem zdjęcia : Proszę o diagnozę usterki
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Zobaczę .. jak będą zrobię przymiarkę przed kupnem.... zapewne jeszcze trochę czasu minie nim się znajdą ... więc będę rezał MAMy .... albo Ronale Rs6 na razie się zastanawiam.... Nabyłem dziś dokładkę do przedniego zderzaka :>
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
(8,5x19)bede szukał... wiem że to ciężko dostać ale dałem kolegom z niemiec misje .... będą szukać :>
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Pomysł z kolorem od M3 jak najbardziej trafny.... na razie kompletuje zestaw zewnętrzny s-line :> dziś jadę obejrzeć przednią dokładkę z krateczkami i grillkiem .....[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 09:14_________________________________________________[br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 09:14_________________________________________________ Czemu nie kupie??? tak ciężko trafić??? na razie znalazłem taką ofertę : http://allegro.pl/item649078326_felgi_19_cali_mtm_tuning.html
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Kupiłeś takie gotowe prawda ..??? dobrze sobie przypominam??
-
Ciekawe kawałki Trance'owe (aktualizacja)
Tracklist CD 1/2 1. Armin van Buuren Feat. Jaren - Unforgivable 3:15 2. Monogato - Miami Vibe 5:00 3. Mike Foyle - Bittersweet Nightshade (Markus Schulz 4:26 Return To Coldharbour Remix) 4. John O'Callaghan Feat. Jaren - Surreal 3:46 5. Sunlounger Feat. Kyler England - Change Your Mind (Dance 4:29 Version) 6. Moussa Clarke & Terrafunka - She Wants Him 3:23 7. Musetta - Nicotine (Glenn Morrison Mix) 3:49 8. Agnelli & Nelson Pres. The A&N Project - Sleeping In 4:12 Airports 9. Ohmna - Key Of Life 3:34 10. Blake Jarrell - Punta Del Este (Beach Mix) 4:52 11. Cerf, Mitiska & Jaren - You Never Said (Dash Berlin Mix) 3:48 12. DJ Shah Feat. Adrina Thorpe - Back To You (Aly & Fila 4:31 Remix) 13. Mat Zo - Fumar 4:52 14. Dave Graham Feat. Cat Martin - Love Always Fades 4:02 (Michael De Kooker Remix) 15. Orjan Nilsen Feat. Tarah - Be As One (La Guitarra) 3:08 16. M6 - Amazon Dawn 4:24 17. TyDi - Is It Cold? (Tenisha Remix) 4:05 18. Ilya Soloviev & Paul Miller - Lover Summer (Orjan Nilsen 3:36 Remix) 19. Signum - Distant Signature 2:53 20. Push - Dream Designer (8 Wonders Remix) 2:38 CD 2/2 1. Markus Schulz - The New World 2:47 2. Dash Berlin With Cerf, Mitiska & Jaren - Man On The Run 3:35 3. Andrelli & Blue Feat. Hila - Transparent (Jody 4:39 Wisternoff Remix) 4. Umek & Beltrek - Is It? 3:36 5. Armin van Buuren - Face To Face (Martin Roth Summerstyle 4:07 Remix) 6. Max Graham - The Power Of One 3:04 7. Myon & Shane 54 Feat. Carrie Skipper - Vampire (Gareth 4:02 Emery's Garuda Remix) 8. Glenn Morrison & Zoo Brazil - A Lament 3:36 9. Heatbeat - Paradise Garage (Piano Mix) 3:49 10. Julian Vincent Feat. Cathy Burton - Certainty (Mark 4:51 Otten Vocal Mix) 11. Bas Van Essen - Ocean Bar 3:30 12. San Antonio Harbour - Romantic Aveneu 3:18 13. Arnej - The Ones That Get Away 4:20 14. Da Others - Flight 887 4:00 15. Arctic Quest - Love Is A Bird 4:14 16. Envotion - 12 Hours Straight 4:43 17. Tenisha Feat. Tiff Lacey - Burning From The Inside 4:49 18. Josh Gallahan - 1st Strike 3:34 19. Aly & Fila - Key Of Life 4:22 20. Vengeance - Temptation (Denga & Manus Remix) 4:14
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Hehehe też mi się podobają ..... jak już się na nie zdecyduję .... to mam dylemat czy na mat czy połysk je prysnąć ... czarny czy grafit....
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Mam parę pomysłów odnośnie felg.... 1. Przerobienie moich w podobna kolorystykę jak na zdjęciu. 2.Kupno 19 firmy MTM 8,5x19 a) lub Bardziej podoba mi się model a ale pewnie będzie ciężko dostać... 3.Przemalować felgi od rs6 które miałem w b5 na kolor czarny ... mniej więcej coś w tym stylu
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Młody am wywalić MAMy?? Czy chodzi ci o nastającą mode ?? jak to kolega flyer stwierdził.... hmmm
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Zdjęcie z Majówki... Westerplatte ... tam gdzie wszystko się zaczeło [br]Dopisany: 15 Maj 2009, 17:01[hr Zaczynam projekt S-line :> Jako pierwsze udało mi się kupić listwy od b7 (s-line) o to one ->
-
[ALL B6] Listwy S-line
Tak ja właśnie takie mam...... Mario wiem że drogo ... w wawie dodają je pewnie do zestawy Happy Meal w McDonald's