Treść opublikowana przez Cor72z
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
a co sądzisz o tych felgach -> w czarnym połysku...?? czy może lepiej macie?? ;( :>
-
[B6 BDH] Szum przy skręcaniu... opony,łożyska czy może zbieżność??
z łożyskami nie jest czasem tak że szumią ale przy skręcie w prawo szumi lewe i na odwrót ?? W poprzedniej a4 miałem właśnie takie objawy ...
-
[ALL B6] Trzeszczące plastiki
Witam w klubie skrzypków Mam takie same problemy... ma też wrażenie że winowajcą są nasze cudowne drogi Piszcie jakie macie patenty na skrzypy Pozdrawiam
-
[B6 BDH] Szum przy skręcaniu... opony,łożyska czy może zbieżność??
Witam Mam następujący problem Po zmianie na zimowe opony (Nokian WR G2) Przy lekkim skręcaniu jadąc ok 50 km/h słyszę szum ... przy skręcie w prawo szumi prawe koło.... i analogicznie lewe. Dodam że zauważyłem w letnich oponach(18 calowych) ścinała się ich wewnętrzna część..więc po zamianie na (16 stki) pojechałem ustawić zbieżność... Następnie zrobiłem przegląd auta podczas którego diagnosta stwierdził ze mam luz na łożyska w przednich kołach... i kazał wymienić je jak najszybciej... Proszę o wasze przemyślenia.... co jest odpowiedzialne za szum.. opony..łożyska..zbieżność czy może jest jeszcze inna opcja? Pozdrawiam
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Zgadza się jest to zestaw zimowy... Zastanawiam się nad zmianą wyglądu na czas wiosenno letni.... więc może pojawią się 18 ale w czarnym kolorze...
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Tak wszystkie są przyciemnione fotochromem... myslałem nad schwarc pakietem.. ale sam nie wiem...bo mam polerowane 18 na sezon letni ....więc nie wiem czy bedzie pasowało..
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
hehehe nie nie.... kołpaki nie wchodzą w gre
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
z czego radość ???
-
[B6 BDH] Szary Kocurek 2.5 V6 TDI ->Projekt S-line [||||||50% ]
Na kozakach..... 16/55/205
-
[B6 AWX] Moja slicznotka :)
Wszystko Cacy.. ale drewno... ble
-
[ALL B6] Opinie o felgach 18 calowych.
Decydując się na 18:) Musisz wziąć pod uwagę jazdę slalomem po naszych jak że bajecznych i finezyjnych drogach Łatwo jest zniszczyć felgę i oponę.... ;( Jak dla mnie.. 18 musi być... to daje 60% wyglądu auta.....
-
[B6 AKE] Kopci po odpaleniu
Mam identyczną sytuacje.. :myśli:
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
nr.1 Counter-Strike Suource nr.2 GTA 4
-
pada śnieg,pada śnieg:))gdzie w wawie można poszaleć na placykach
W Szczecinie np. Parking byłej (gontynki) ja tam sobie śWiruje -> pozdrawiam
-
[ALL B6] Opis bezpieczników b6
wydaje mi się ze to jest rozpiska w b5 a nie b6 -> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/377f2c1581a32532.html
-
Najlepsze samochody według gejów....
dla mnie to jest jakiś żart
-
Najlepsze samochody według gejów (A4) co o tym sądzicie??
Faktycznie;/ Prepraszam w takim razie i można usunac temat...
-
Najlepsze samochody według gejów (A4) co o tym sądzicie??
Co sądzicie o tym artykule?? jak na mój gust to trochę dziwne..... http://moto.onet.pl/111459,galeria_media.html
-
[ALL B6] Opis bezpieczników b6
Witam Interesuje mnie nr bespiecznika... Pompy spryskiwaczy reflektorów... z góry dziekuje
-
Jaka to felga??
Szkoda że 19 to najmniejszy rozmiar:( Dziekuje można zamknac temat
-
Jaka to felga??
Proszę o pomoc co to za model felgi..?
-
[ALL B6] Trzeszczące drzwi/szyby
Po 3 miesiącach watpie... ze mi uwzglednia.. reklamacje... a w ASO mogą mi pomóc??? ORT / pomóc chciałbym sam to zrobic ale nie bardzo wiem jak sie zabarac..
-
[ALL B6] Trzeszczące drzwi/szyby
Witam Po wizycie w firmie oklejającej szyby... odczułem pewna zmiane.... przy nierownosciach na jezdni trzeszcza mi drzwi/szyby.. przy spuszczonej szybie tego nie ma.... Prosze o pomoc... rozebrac drzwi i poskładac od nowa???
-
[ALL] Proszę o rozpoznanie felg
Faktycznie.... Wszystko juz wiem można zamknąć temat
-
[ALL] Proszę o rozpoznanie felg
to troche sie cenia.... a mam pytanie ... jakie są najdrosze felgi w ASO ??? Podejrzewam ze od RS4 ...??? Pamiętam że chcialem dokupic taka jedna felge (18) to krzykneili 2500zł -> tylko nie polerowana... :>