Treść opublikowana przez rapix
-
Siemianowy Golfik Gti
Siemian, a jak z trakcją ? nie chciał byś 4x4 ?
-
Siemianowy Golfik Gti
A pamiętasz jakie doładowanie masz aktualnie? Planujesz coś modzic jeszcze?
-
Siemianowy Golfik Gti
Jak auto się sprawuje teraz? Odcinkę masz seryjnie zostawioną 6800 ? Mierzyłeś może 100-200 ?
-
Siemianowy Golfik Gti
No właśnie tu jest cały temat że mam na ori, będe musiał coś pomyśleć o innym wężu... z góry dzięki
-
Siemianowy Golfik Gti
Wiem że jest przeniesiona, a nie opiera Ci się o rure łapacza powietrza? Chciałem zobaczeć jak masz to rozwiązane... u mnie niestety właśnie napiera i nie mogę dobrze tego zamknąć dlatego prosiłem o fotkę jeśli nie problem to podrzuć
-
Siemianowy Golfik Gti
Siemian możesz wrzócić fotkę z pod maski ? szczególnie tu gdzie jest filtr powietrza i dv ?
-
Siemianowy Golfik Gti
Tak pretoria z golf-a 7 R20
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
fotele mega widział bym je w golfie kurde hamulce miałeś tu ogromne większe jak w golfie po mimo mniejszej mocy
-
[ALL B6] Sedan S-line, gwint, RS4 19", AMBIENTE A6 C6, skóra, kiera R8 SPRZEDANE
ten diesel pod masko tu tylko średnio pasuje ale auto super mega mody ! Gratki
-
Siemianowy Golfik Gti
oba świetnie wyglądają chodź faktycznie w białym przydała by się zmiana kół
-
Siemianowy Golfik Gti
a swoją drogą jeszcze jedne pytanie dv zmieniałeś czy masz ori ?
-
Siemianowy Golfik Gti
a swoją drogą jakie tarcze i klocki masz na przodzie ?
-
Siemianowy Golfik Gti
Ale fajnie za to wygląda jak z tyłu też jest duża tarcza a zawsze lepsze hamulce się przydzadzą
-
Siemianowy Golfik Gti
hmmm kiepsko to wygląda lepiej za te pieniądze zmień hamulce z tyłu ewentualnie pomyśl o hybrydzie będzie więcej mocy hmmm kiepsko to wygląda lepiej za te pieniądze zmień hamulce z tyłu ewentualnie pomyśl o hybrydzie będzie więcej mocy
-
VW CC R36 by KERCZI
- wydech customowy zrobiony w AWracing
-
VW CC R36 by KERCZI
Polecam w tym silniku zrobić wydech sporo poprawia w serii 13.9 na ćwiartkę robi taki passat r36 w variancie po wydechu 13.5 bardzo ładne auto !
-
Siemianowy Golfik Gti
Za jakiś czas zobaczymy co moje GTI pokaże na razie bez sprężynek i mam nadzieję że u mnie takich niespodzianek nie będzie ! Ważne że auto jeździ i oby tym razem długo i bezawaryjnie !
-
Siemianowy Golfik Gti
a czyli tak naprawdę bez jakiegoś dramatu
-
Siemianowy Golfik Gti
No nie do końca, chodźby na forum golf-a znalazłem informację że ze sprężynkami był problem w 2009r. później niby lepiej... W Twoim aucie widziałem właśnie że zmieniałeś je, rozmawiałem też z jednym tunerem i mówił że jak chce się więcej jak te 340KM to niestety trzeba zmieniać (możesz podać mniej więcej koszt sprężynek) Co do zderzaka i całej reszty to nie do końca jest tak jak mówisz felgi i gałka od dsg jest jak w edition, cała reszta to jednak zwykły GTI (brak progów itp.) Ja mam również GTI z 2013r. i u mnie zderzak jest inny... pytałem bo zastanawia mnie czy dokładka z 35 jahre podejdzie do zwykłego zderzaka, czy jednak trzeba cały zakupić... fajnie że auto już jeździ i oby teraz już długo i bez problemowo !
-
Siemianowy Golfik Gti
No niby tak bo od razu robisz mody a spreżynki trzeba zmieniać ? w każdym TSI ? bo różne są opinie o tym ps. zderzak z przodu masz od 35 edition ?
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Kur.... jest mega ! Ta "toyota" świetnie się prezentuje !
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich do tej pory jeździłem S3 8L 1.8T 330KM, a aktualnie mam Golf VI GTI ale bardzo podobają mi się A4 i lubię po patrzeć po czytac o tych autach może kiedyś i jakieś kupię Pozdrawiam
-
Siemianowy Golfik Gti
generalnie taka zmiana silnika to 2 dni roboty i gotowe.... Ale cóż trzeba najpierw się wziąć za to żeby to zrobić...
-
Lexus IS-F 5.0 V8 423KM
Mega fajny wóz gratki
-
BMW e61 530d LCI - czyli dupowóz
dobrze że w m-pakiecie bo bez tego wyglądają tragicznie te wozy